Avatto Inteligentný termostat na ohrev vody WT100 3A WiFi Tuya
| Kód produktu: | N3628140 (pre komunikáciu) |
| Výrobca: |
Avatto
|
|
Zodpov. za vady:
|
2 roky
|
| Vrátenie tovaru: | |
| Dostupnosť: | Odošleme do 1–2 dní |
| Garancia fér ceny: | Našli ste tovar lacnejšie? |
| Cena dnes: |
39,95 € s DPH Cena bez DPH 33,02 € |
Avatto Inteligentný termostat na ohrev vody WT100 3A WiFi Tuya
Inteligentný termostat ohrevu vody Avatto WT100 3A Wi-Fi TUYA
Inteligentný termostat Avatto ZWT100 slúži na ovládanie vykurovania v domácnosti, kancelárii a pod. Umožňuje zapnúť alebo vypnúť pohon, ktorý riadi prívod teplej vody na vykurovanie priestorov. Má zabudované WiFi a spolupracuje s aplikáciami Tuya, Smart Life, Amazon Alexa, Google Assistant, Yandex Alice a pod.
Naprogramujte jeho prevádzku
V aplikácii Tuya alebo Smart Life môžete naprogramovať prevádzku termostatu. Zariadenie podporuje rôzne nastavenia teploty na dobu 5+2 / 6+1 / 7 dní, resp. so 6 časovými režimami na deň. Môžete tiež použiť manuálny a automatický režim.
Pohodlné ovládanie
Inteligentný termostat Avatto WT100 môžete ovládať 3 rôznymi spôsobmi. Výrobok funguje s aplikáciami Tuya a Smart Life, ktoré si stiahnete do svojho inteligentného telefónu alebo tabletu. Vďaka tomu môžete nastaviť prevádzku výrobku bez ohľadu na to, kde sa nachádzate. Termostat je možné ovládať aj prostredníctvom hlasových príkazov - WT100 je kompatibilný s Amazon Alexa, Google Home, Yandex Alice a pod. Využiť môžete tiež dotykový displej výrobku.
Prístup k najdôležitejším informáciám
Ďalšou výhodou termostatu Avatto WT100 je jeho LCD displej. Z neho sa dozviete o nastavenom prevádzkovom režime, pripojení k sieti, nastavenej teplote alebo zapnutom bezpečnostnom zámku. Navyše termostat zobrazuje aktuálny čas. Môžete tiež nastaviť jas displeja alebo ho úplne vypnúť. Všetky najdôležitejšie informácie tak budete mať na dosah ruky - stačí len letmý pohľad!
Ďalšie funkcie
Inteligentný termostat Avatto WT100 je vybavený špeciálnym detským zámkom, ktorý zabraňuje používaniu zariadenia. Tým zabránite zapnutiu/vypnutiu nechcenej funkcie. Okrem toho je možné spojiť niekoľko zariadení WT100 do skupín a získať tak ešte väčšiu kontrolu. Prístup k zariadeniu môžete udeliť aj ďalším členom domácnosti, aby ho mohol ovládať každý z vás.
Priložená stránka
- termostat
- návod na použitie
- skrutky x2
| Výrobca | Avatto |
|---|---|
| Model | WT100-WH-3A |
| Napätie | AC 95-220V 50/60Hz |
| Maximálne zaťaženie | 3A |
| Displej | LCD |
| Presnosť | 1°C |
| Teplotný rozsah | 5°C~60°C |
| Prevádzková teplota | -5°C~50°C |
| Rozsah zobrazovanej teploty | 0°C~51°C |
| Spotreba energie | <1W |
| Rozmery | 86 x 86 x 40 mm |
| Použitie | Tuya, Smart Life |
| Hlasové ovládanie | Amazon Alexa, Google Home, Yandex Alice a pod. |
| Bezdrôtové pripojenie | Wi-Fi |
Zodpovedný subjekt v EÚ: APEX CE SPECIALISTS LIMITED, New Mallow Road 3D, Nrt Point House, T23 AT2P Cork, IE, info@apex-ce.com
Dodanie produktu Avatto Inteligentný termostat na ohrev vody WT100 3A WiFi Tuya
Tento tovar Vám môžeme dodať až domov alebo na výdajné miesto. Ponúkame širokú ponuku spôsobov prepravy za nízke ceny.Doba dodania produktu Avatto Inteligentný termostat na ohrev vody WT100 3A WiFi Tuya
E-shopKedy tovar odošleme?
|
PredajňaKedy bude pripravený?
|
|---|---|
| 1-2 pracovné dni | 1-2 pracovné dni |
Ostatní zákazníci si tiež prezerali:

Sonoff Inteligentný senzor teploty a vlhkosti...

Avatto Inteligentný termostatický radiátorový...
- Výpredaj

Avatto Inteligentný termostatický radiátorový...

Sonoff Inteligentný Wi-Fi spínač pre monitoro...

Sonoff Inteligentný senzor teploty a vlhkosti...

X-sense Chytrý teplomer/vlhkomer STH51

GETI Termostat GRT01 drôtový

Avatto Chytrý termostat pre vykurovanie kotlo...

Shelly Snímač teploty a vlhkosti WIFI HT gen3...

Sonoff Chytrý termostat Radiátorový ventil TR...

Avatto Chytrý termostat pre ohrev vody WT50 3...

Avatto Inteligentný termostat pre ohrev vody ...

Meross Štartovacia sada inteligentného termos...

Meross Inteligentný Wi-Fi termostat MTS200HK(...

Avatto Inteligentný termostatický radiátorový...

Meross Inteligentný Wi-Fi termostat MTS200BHK...
Expedícia: 1-2 pracovné dni
Slovensko - Doručenie na adresu:
Slovensko - Vyzdvihnutie na výdajnom mieste:
Možnosti platby