Avatto Inteligentný termostat pre ohrev vody ZWT100 3A Zigbee Tuya
| Kód produktu: | N3713687 (pre komunikáciu) |
| Výrobca: |
Avatto
|
|
Zodpov. za vady:
|
2 roky
|
| Vrátenie tovaru: | |
| Dostupnosť: | Odošleme do 1–2 dní |
| Garancia fér ceny: | Našli ste tovar lacnejšie? |
| Cena dnes: |
42,67 € s DPH Cena bez DPH 35,26 € |
Avatto Inteligentný termostat pre ohrev vody ZWT100 3A Zigbee Tuya
Inteligentný termostat Avatto ZWT100 3A Zigbee pre ohrev vody TUYA
Inteligentný termostat Avatto ZWT100 slúži na ovládanie vykurovania v domácnosti, kancelárii a pod. Umožňuje zapnúť alebo vypnúť pohon, ktorý riadi prívod teplej vody na vykurovanie priestorov. Má zabudovaný modul Zigbee a spolupracuje s aplikáciami Tuya, Smart Life, Amazon Alexa, Google Assistant, Yandex Alice a pod.
Naplánujte jeho prevádzku
V aplikácii Tuya alebo Smart Life môžete naplánovať prevádzku termostatu. Zariadenie podporuje rôzne nastavenia teploty na dobu 5+2 / 6+1 / 7 dní, resp. so 6 časovými režimami na deň. Môžete tiež použiť manuálny a automatický režim.
Pohodlné ovládanie
Inteligentný termostat Avatto ZWT100 môžete ovládať 3 rôznymi spôsobmi. Výrobok funguje s aplikáciami Tuya a Smart Life, ktoré si stiahnete do svojho inteligentného telefónu alebo tabletu. Vďaka tomu môžete nastaviť prevádzku výrobku bez ohľadu na to, kde sa nachádzate. Termostat je možné ovládať aj prostredníctvom hlasových príkazov - ZWT100 je kompatibilný s Amazon Alexa, Google Home, Yandex Alice a pod. Využiť môžete tiež dotykový displej výrobku.
Prístup k najdôležitejším informáciám
Ďalšou výhodou termostatu Avatto ZWT100 je jeho LCD displej. Z neho sa dozviete o nastavenom prevádzkovom režime, pripojení k sieti, nastavenej teplote alebo zapnutom bezpečnostnom zámku. Navyše termostat zobrazuje aktuálny čas. Môžete tiež nastaviť jas displeja alebo ho úplne vypnúť. Všetky najdôležitejšie informácie tak budete mať na dosah ruky - stačí len letmý pohľad!
Ďalšie funkcie
Inteligentný termostat Avatto ZWT100 je vybavený špeciálnym detským zámkom, ktorý zabraňuje používaniu zariadenia. Tým zabránite zapnutiu/vypnutiu nechcenej funkcie. Okrem toho je možné spojiť niekoľko termostatov ZWT100 do skupín pre ešte lepšiu kontrolu. Prístup k zariadeniu môžete získať aj pre ostatných členov domácnosti, aby ho mohol ovládať každý z vás.
Priložená stránka
- termostat
- návod na použitie
- skrutky x2
| Výrobca | Avatto |
|---|---|
| Model | ZWT100-WH-3A |
| Napätie | AC 95-220V 50/60Hz |
| Maximálne zaťaženie | 3A |
| Displej | LCD |
| Presnosť | 1°C |
| Teplotný rozsah | 5°C - 60°C |
| Prevádzková teplota | -5°C - 50°C |
| Rozsah zobrazovanej teploty | 0°C - 51°C |
| Spotreba energie | <1W |
| Rozmery | 86 x 86 x 40 mm |
| Použitie | Tuya, Smart Life |
| Hlasové ovládanie | Amazon Alexa, Google Home, Yandex Alice a pod. |
| Pripojenie | Zigbee 3.0 |
Zodpovedný subjekt v EÚ: APEX CE SPECIALISTS LIMITED, New Mallow Road 3D, Nrt Point House, T23 AT2P Cork, IE, info@apex-ce.com
Dodanie produktu Avatto Inteligentný termostat pre ohrev vody ZWT100 3A Zigbee Tuya
Tento tovar Vám môžeme dodať až domov alebo na výdajné miesto. Ponúkame širokú ponuku spôsobov prepravy za nízke ceny.Doba dodania produktu Avatto Inteligentný termostat pre ohrev vody ZWT100 3A Zigbee Tuya
E-shopKedy tovar odošleme?
|
PredajňaKedy bude pripravený?
|
|---|---|
| 1-2 pracovné dni | 1-2 pracovné dni |
Ostatní zákazníci si tiež prezerali:

Sonoff Inteligentný senzor teploty a vlhkosti...

Avatto Inteligentný termostatický radiátorový...
- Výpredaj

Avatto Inteligentný termostatický radiátorový...

Sonoff Inteligentný Wi-Fi spínač pre monitoro...

Sonoff Inteligentný senzor teploty a vlhkosti...

Avatto Inteligentný termostat na ohrev vody W...

X-sense Chytrý teplomer/vlhkomer STH51

GETI Termostat GRT01 drôtový

Meross Inteligentný Wi-Fi termostat MTS200HK(...

Avatto Chytrý termostat pre vykurovanie kotlo...

Avatto Chytrý termostat pre ohrev vody WT50 3...

Sonoff Chytrý termostat Radiátorový ventil TR...

Avatto Inteligentný termostatický radiátorový...

Meross Inteligentný Wi-Fi termostat MTS200BHK...

Shelly Snímač teploty a vlhkosti WIFI HT gen3...

Meross Inteligentný termostatický ventil MTS1...
Expedícia: 1-2 pracovné dni
Slovensko - Doručenie na adresu:
Slovensko - Vyzdvihnutie na výdajnom mieste:
Možnosti platby