Avatto Chytrý termostat pro ohřev vody ZWT100 3A Zigbee Tuya
| Kód produktu: | N3713687 (ke komunikaci) |
| Výrobce: |
Avatto
|
|
Odpov. za vady:
|
2 roky
|
| Vrácení zboží: | |
| Dostupnost: | Odešleme do 1–2 dnů |
| Garance fér ceny: | Našli jste zboží levněji? |
| Cena dnes: |
1 036 Kč s DPH Cena bez DPH 856,20 Kč |
Avatto Chytrý termostat pro ohřev vody ZWT100 3A Zigbee Tuya
Chytrý termostat Avatto ZWT100 3A Zigbee pro ohřev vody TUYA
Chytrý termostat Avatto ZWT100 slouží k ovládání vytápění v domácnosti, kanceláři apod. Umožňuje zapnout nebo vypnout pohon, který řídí přívod teplé vody pro vytápění prostor. Má vestavěný modul Zigbee a spolupracuje s aplikacemi Tuya, Smart Life, Amazon Alexa, Google Assistant, Yandex Alice atd.
Naprogramujte jeho provoz
V aplikaci Tuya nebo Smart Life můžete naprogramovat provoz termostatu. Zařízení podporuje různá nastavení teploty na dobu 5+2 / 6+1 / 7 dní, resp. se 6 časovými režimy na den. Můžete také použít manuální a automatický režim.
Pohodlné ovládání
Chytrý termostat Avatto ZWT100 můžete ovládat 3 různými způsoby. Výrobek funguje s aplikacemi Tuya a Smart Life, které si stáhnete do svého chytrého telefonu nebo tabletu. Díky tomu můžete nastavit provoz výrobku bez ohledu na to, kde se nacházíte. Termostat je možné ovládat také prostřednictvím hlasových příkazů - ZWT100 je kompatibilní s Amazon Alexa, Google Home, Yandex Alice atd. Využít můžete také dotykový displej výrobku.
Přístup k nejdůležitějším informacím
Další výhodou termostatu Avatto ZWT100 je jeho LCD displej. Z něj se dozvíte o nastaveném provozním režimu, připojení k síti, nastavené teplotě nebo zapnutém bezpečnostním zámku. Navíc termostat zobrazuje aktuální čas. Můžete také nastavit jas displeje nebo jej zcela vypnout. Všechny nejdůležitější informace tak budete mít na dosah ruky - stačí jen letmý pohled!
Další funkce
Chytrý termostat Avatto ZWT100 je vybaven speciálním dětským zámkem, který zabraňuje používání zařízení. Tím zabráníte zapnutí/vypnutí nechtěné funkce. Kromě toho je možné spojit několik termostatů ZWT100 do skupin pro ještě lepší kontrolu. Přístup k zařízení můžete získat i pro ostatní členy domácnosti, aby jej mohl ovládat každý z vás.
Přiložená stránka
- termostat
- návod k použití
- šrouby x2
| Výrobce | Avatto |
|---|---|
| Model | ZWT100-WH-3A |
| Napětí | AC 95-220V 50/60Hz |
| Maximální zatížení | 3A |
| Displej | LCD |
| Přesnost | 1°C |
| Teplotní rozsah | 5°C - 60°C |
| Provozní teplota | -5°C - 50°C |
| Rozsah zobrazované teploty | 0°C - 51°C |
| Spotřeba energie | <1W |
| Rozměry | 86 x 86 x 40 mm |
| Použití | Tuya, Smart Life |
| Hlasové ovládání | Amazon Alexa, Google Home, Yandex Alice atd. |
| Připojení | Zigbee 3.0 |
Odpovědný subjekt v EU: APEX CE SPECIALISTS LIMITED, New Mallow Road 3D, Nrt Point House, T23 AT2P Cork, IE, info@apex-ce.com
Dodání produktu Avatto Chytrý termostat pro ohřev vody ZWT100 3A Zigbee Tuya
Toto zboží Vám můžeme dodat až domů nebo na výdejní místo. Nabízíme širokou nabídku způsobů přepravy za nízké ceny.Jste z okolí Zlína? Na naší prodejně (prodejna Zlín) si můžete předem objednané zboží vyzvednout a před samotným nákupem prohlédnout i vyzkoušet velikost (např. textil, obuv, brusle, apod.). Zboží doporučujeme předem objednat - ne vše máme na prodejně okamžitě skladem (zobrazit dostupnost produktu).
Doba dodání produktu Avatto Chytrý termostat pro ohřev vody ZWT100 3A Zigbee Tuya
E-shopKdy zboží odešleme?
|
ProdejnaKdy bude připraveno?
|
|---|---|
| 1-2 pracovní dny | 1-2 pracovní dny |
Ostatní zákazníci si také prohlíželi:

Sonoff Chytrý senzor teploty a vlhkosti Zigbe...

Avatto Chytrý termostatický radiátorový venti...
- Výprodej

Avatto Chytrý termostatický radiátorový venti...

Sonoff Chytrý Wi-Fi spínač pro monitorování t...

Sonoff Chytrý senzor teploty a vlhkosti ZigBe...

Avatto Chytrý termostat pro ohřev vody WT100 ...

X-sense Chytrý teploměr/vlhkoměr STH51

GETI Termostat GRT01 drátový

Meross Chytrý Wi-Fi termostat MTS200HK(EU) (H...

Avatto Chytrý termostat pro vytápění kotlů ZW...

Avatto Chytrý termostat pro ohřev vody WT50 3...

Sonoff Chytrý termostat Radiátorový ventil TR...

Avatto Chytrý termostatický radiátorový venti...

Meross Chytrý Wi-Fi termostat MTS200BHK(EU) (...

Shelly Čidlo teploty a vlhkosti WIFI HT gen3 ...

Meross Chytrý termostatický ventil MTS150HK (...
Expedice: 1-2 pracovní dny
Doručení na adresu:
Vyzvednutí na výdejním místě:
Možnosti platby