Avatto Chytrý termostat WiFi WT20R-BH-3A-W-WiFi
| Kód produktu: | N4442515 (ke komunikaci) |
| Výrobce: |
Avatto
|
|
Odpov. za vady:
|
2 roky
|
| Vrácení zboží: | |
| Dostupnost: | Odešleme do 1–2 dnů |
| Garance fér ceny: | Našli jste zboží levněji? |
| Cena dnes: |
844 Kč s DPH Cena bez DPH 697,52 Kč |
Avatto Chytrý termostat WiFi WT20R-BH-3A-W-WiFi
Chytrý WiFi termostat Avatto WT20R-BH-3A-W-WiFi
Termostat Avatto WT20R je moderní zařízení určené k ovládání vytápění plynového kotle. Díky WiFi připojení, intuitivnímu voliči a hlasovému ovládání můžete snadno nastavit teplotu tak, aby vyhovovala vašemu životnímu stylu - ať už jste doma nebo mimo domov. Tento model podporuje spolupráci s oblíbenými systémy chytré domácnosti a aplikací Tuya, která vám umožní vzdáleně spravovat nastavení z vašeho chytrého telefonu. Zařízení je také vybaveno ochranou proti přehřátí - když teplota dosáhne příliš vysoké hodnoty, přístroj automaticky zareaguje, aby zabránil poškození nebo riziku požáru.
Snadné ovládání
Díky velkému otočnému prstenci se snadno čitelným TFT displejem je ovládání termostatu rychlé a zábavné. Všechny nejdůležitější funkce - jako je nastavení teploty, volba jazyka, typ čidla a kalibrace - jsou snadno dostupné, aniž byste museli pronikat do složitých nabídek.
Přesnost, na kterou se můžete spolehnout
Zařízení umožňuje přesné nastavení teploty v rozsahu 5 až 45 °C s přesností 0,5 °C. Přesnost měření je ±1 °C a speciální kalibrační funkce umožňuje přizpůsobit naměřené hodnoty skutečným podmínkám v místnosti. Můžete také zadat dolní a horní mezní hodnoty teploty.
Dálkové ovládání a automatizace
Termostat se připojuje k aplikaci Smart Life nebo Tuya, takže můžete měnit nastavení odkudkoli - stačí vám k tomu chytrý telefon a přístup k internetu. Zařízení podporuje také hlasové ovládání - spolupracuje s asistenty Amazon Alexa, Google Home a Yandex Alice. Díky funkci rodinného sdílení má každý člen domácnosti přístup k termostatu ze svého zařízení. Navíc můžete vytvořit skupiny zařízení - například všechny termostaty na jednom patře domu - a spravovat je současně z aplikace.
Provozní režimy a plány
Můžete si vybrat ze dvou provozních režimů - manuálního a programovatelného. V druhém z nich můžete nastavit až 6 časových úseků na den, což vám umožní automaticky nastavit teplotu podle denní doby, například nižší v noci a vyšší ráno. Časový plán lze naprogramovat zvlášť pro pracovní dny a zvlášť pro víkendy.
| Výrobce: | Avatto |
|---|---|
| Model | WT20R-BH-3A-W-WiFi |
| Vodotěsný | IP20 |
| Zatížení | 3A max. |
| Senzor | NTC3950,10K |
| Přesnost měření | ± 1°C |
| Rozsah regulace teploty | 5-45°C |
| Rozsah měření pokojové teploty | 5-99°C |
| Spotřeba energie | <1,5 W |
| Okolní vlhkost | 5-95 % relativní vlhkosti (nekondenzující) |
| Napájení | 95-240 V AC, 50-60 Hz |
Odpovědný subjekt v EU: APEX CE SPECIALISTS LIMITED, New Mallow Road 3D, Nrt Point House, T23 AT2P Cork, IE, info@apex-ce.com
Dodání produktu Avatto Chytrý termostat WiFi WT20R-BH-3A-W-WiFi
Toto zboží Vám můžeme dodat až domů nebo na výdejní místo. Nabízíme širokou nabídku způsobů přepravy za nízké ceny.Jste z okolí Zlína? Na naší prodejně (prodejna Zlín) si můžete předem objednané zboží vyzvednout a před samotným nákupem prohlédnout i vyzkoušet velikost (např. textil, obuv, brusle, apod.). Zboží doporučujeme předem objednat - ne vše máme na prodejně okamžitě skladem (zobrazit dostupnost produktu).
Doba dodání produktu Avatto Chytrý termostat WiFi WT20R-BH-3A-W-WiFi
E-shopKdy zboží odešleme?
|
ProdejnaKdy bude připraveno?
|
|---|---|
| 1-2 pracovní dny | 1-2 pracovní dny |
Ostatní zákazníci si také prohlíželi:

Sonoff Chytrý senzor teploty a vlhkosti Zigbe...

Sonoff Chytrý ZigBee ventil/měřič vody SWV-BS...

Avatto Chytrý termostatický radiátorový venti...

Sonoff Chytrý Wi-Fi spínač pro monitorování t...

Avatto Chytrý termostatický radiátorový venti...
- Výprodej

Sonoff Chytrý senzor teploty a vlhkosti ZigBe...

X-sense Chytrý teploměr/vlhkoměr STH51

GETI Termostat GRT01 drátový

Avatto Chytrý termostat pro vytápění kotlů ZW...

Sonoff Chytrý termostat Radiátorový ventil TR...

Avatto Chytrý termostat pro ohřev vody WT50 3...

Avatto Chytrý termostat pro ohřev vody ZWT100...

Meross Startovací sada chytrého termostatické...

Meross Chytrý Wi-Fi termostat MTS200HK(EU) (H...

Avatto Chytrý termostatický radiátorový venti...

Meross Chytrý Wi-Fi termostat MTS200BHK(EU) (...
Expedice: 1-2 pracovní dny
Doručení na adresu:
Vyzvednutí na výdejním místě:
Možnosti platby