Avatto Chytrý termostat WiFi WT20R-EH-16A-W-WiFi
| Kód produktu: | N4442516 (ke komunikaci) |
| Výrobce: |
Avatto
|
|
Odpov. za vady:
|
2 roky
|
| Vrácení zboží: | |
| Dostupnost: | Odešleme do 1–2 dnů |
| Garance fér ceny: | Našli jste zboží levněji? |
| Cena dnes: |
805 Kč s DPH Cena bez DPH 665,29 Kč |
Avatto Chytrý termostat WiFi WT20R-EH-16A-W-WiFi
Chytrý WiFi termostat Avatto WT20R-EH-16A-W-WiFi
WT20R-EH je určen pro systémy elektrického podlahového vytápění. Umožňuje připojení vnitřního i venkovního čidla - díky tomu můžete přesně regulovat teplotu v místnosti i na povrchu podlahy. Umožňuje pohodlně ovládat teplotu ve vaší domácnosti - jak manuálně, tak i na dálku pomocí aplikace nebo hlasu. Díky funkci programování, přesné kalibraci a kompatibilitě se systémy chytré domácnosti bude WT20R-EH dobře fungovat v bytech, domech a kancelářích s podlahovým vytápěním. Vestavěná ochrana zabraňuje přehřátí a nastavitelný jas podsvícení zajistí, že zařízení nebude v noci na obtíž.
Dálkové ovládání prostřednictvím aplikace
Termostat se připojuje k síti WiFi a spolupracuje s aplikacemi Tuya a Smart Life, takže teplotu můžete spravovat odkudkoli - ze svého chytrého telefonu nebo tabletu. Pokud máte v domácnosti více termostatů, můžete je seskupit a spravovat je všechny současně. Funkce rodinného sdílení navíc umožňuje sdílet přístup k zařízení se zbytkem domácnosti, takže každý může ovládat teplotu ze svého telefonu.
Hlasové ovládání a integrace s inteligentní domácností
Zařízení spolupracuje s oblíbenými hlasovými asistenty: Amazon Alexa, Google Home, Yandex Alice nebo SmartThings. K nastavení teploty nebo kontrole aktuálního nastavení stačí jednoduchá hlasová zpráva. Díky tomu se termostat skvěle hodí do každé chytré domácnosti.
Týdenní programování a režimy
Můžete si naplánovat rozvrh na 7 dní v týdnu, a to až se 6 časovými úseky na den. To znamená, že teplota se bude automaticky přizpůsobovat vašemu dennímu rytmu. Můžete si také vybrat mezi manuálním a programovým režimem.
Přesná regulace teploty
Termostat umožňuje nastavit teplotu s přesností 0,5 °C a jeho chyba měření je až ±1 °C. Rozsah regulace je od 5 do 45 °C a hodnotu hystereze můžete nastavit od 0,5 do 10 °C. Díky tomu se můžete vyhnout zbytečnému zapínání přístroje při menších výkyvech teploty.
| Výrobce: | Avatto |
|---|---|
| Model | WT20R-EH-16A-W-WiFi |
| Vodotěsnost | IP20 |
| Zatížení | 16A max. |
| Senzor | NTC3950,10K |
| Přesnost měření | ± 1°C |
| Rozsah regulace teploty | 5-45°C |
| Rozsah měření pokojové teploty | 5-99°C |
| Spotřeba energie | <1,5 W |
| Okolní vlhkost | 5-95 % relativní vlhkosti (nekondenzující) |
| Napájení | 95-240 V AC, 50-60 Hz |
Odpovědný subjekt v EU: APEX CE SPECIALISTS LIMITED, New Mallow Road 3D, Nrt Point House, T23 AT2P Cork, IE, info@apex-ce.com
Dodání produktu Avatto Chytrý termostat WiFi WT20R-EH-16A-W-WiFi
Toto zboží Vám můžeme dodat až domů nebo na výdejní místo. Nabízíme širokou nabídku způsobů přepravy za nízké ceny.Jste z okolí Zlína? Na naší prodejně (prodejna Zlín) si můžete předem objednané zboží vyzvednout a před samotným nákupem prohlédnout i vyzkoušet velikost (např. textil, obuv, brusle, apod.). Zboží doporučujeme předem objednat - ne vše máme na prodejně okamžitě skladem (zobrazit dostupnost produktu).
Doba dodání produktu Avatto Chytrý termostat WiFi WT20R-EH-16A-W-WiFi
E-shopKdy zboží odešleme?
|
ProdejnaKdy bude připraveno?
|
|---|---|
| 1-2 pracovní dny | 1-2 pracovní dny |
Ostatní zákazníci si také prohlíželi:

Sonoff Chytrý senzor teploty a vlhkosti Zigbe...

Sonoff Chytrý ZigBee ventil/měřič vody SWV-BS...

Avatto Chytrý termostatický radiátorový venti...

Sonoff Chytrý Wi-Fi spínač pro monitorování t...

Avatto Chytrý termostatický radiátorový venti...
- Výprodej

Sonoff Chytrý senzor teploty a vlhkosti ZigBe...

X-sense Chytrý teploměr/vlhkoměr STH51

GETI Termostat GRT01 drátový

Avatto Chytrý termostat pro vytápění kotlů ZW...

Sonoff Chytrý termostat Radiátorový ventil TR...

Avatto Chytrý termostat pro ohřev vody WT50 3...

Avatto Chytrý termostat pro ohřev vody ZWT100...

Meross Startovací sada chytrého termostatické...

Meross Chytrý Wi-Fi termostat MTS200HK(EU) (H...

Avatto Chytrý termostatický radiátorový venti...

Meross Chytrý Wi-Fi termostat MTS200BHK(EU) (...
Expedice: 1-2 pracovní dny
Doručení na adresu:
Vyzvednutí na výdejním místě:
Možnosti platby