Avatto Inteligentný termostat WiFi WT20R-EH-16A-W-WiFi
| Kód produktu: | N4442516 (pre komunikáciu) |
| Výrobca: |
Avatto
|
|
Zodpov. za vady:
|
2 roky
|
| Vrátenie tovaru: | |
| Dostupnosť: | Odošleme do 1–2 dní |
| Garancia fér ceny: | Našli ste tovar lacnejšie? |
| Cena dnes: |
33,13 € s DPH Cena bez DPH 27,38 € |
Avatto Inteligentný termostat WiFi WT20R-EH-16A-W-WiFi
Inteligentný WiFi termostat Avatto WT20R-EH-16A-W-WiFi
WT20R-EH je určený pre systémy elektrického podlahového vykurovania. Umožňuje pripojenie vnútorného aj vonkajšieho čidla - vďaka tomu môžete presne regulovať teplotu v miestnosti aj na povrchu podlahy. Umožňuje pohodlne ovládať teplotu vo vašej domácnosti - ako manuálne, tak aj na diaľku pomocou aplikácie alebo hlasu. Vďaka funkcii programovania, presnej kalibrácii a kompatibilite so systémami inteligentnej domácnosti bude WT20R-EH dobre fungovať v bytoch, domoch a kanceláriách s podlahovým vykurovaním. Vstavaná ochrana zabraňuje prehriatiu a nastaviteľný jas podsvietenia zabezpečí, že zariadenie nebude v noci na obtiaž.
Diaľkové ovládanie prostredníctvom aplikácie
Termostat sa pripája k sieti WiFi a spolupracuje s aplikáciami Tuya a Smart Life, takže teplotu môžete spravovať odkiaľkoľvek - zo svojho inteligentného telefónu alebo tabletu. Ak máte v domácnosti viac termostatov, môžete ich zoskupiť a spravovať ich všetky súčasne. Funkcia rodinného zdieľania navyše umožňuje zdieľať prístup k zariadeniu so zvyškom domácnosti, takže každý môže ovládať teplotu zo svojho telefónu.
Hlasové ovládanie a integrácia s inteligentnou domácnosťou
Zariadenie spolupracuje s obľúbenými hlasovými asistentmi: Amazon Alexa, Google Home, Yandex Alice alebo SmartThings. Na nastavenie teploty alebo kontrolu aktuálneho nastavenia stačí jednoduchá hlasová správa. Vďaka tomu sa termostat skvelo hodí do každej inteligentnej domácnosti.
Týždenné programovanie a režimy
Môžete si naplánovať rozvrh na 7 dní v týždni, a to až so 6 časovými úsekmi na deň. To znamená, že teplota sa bude automaticky prispôsobovať vášmu dennému rytmu. Môžete si tiež vybrať medzi manuálnym a programovým režimom.
Presná regulácia teploty
Termostat umožňuje nastaviť teplotu s presnosťou 0,5 °C a jeho chyba merania je až ±1 °C. Rozsah regulácie je od 5 do 45 °C a hodnotu hysterezy môžete nastaviť od 0,5 do 10 °C. Vďaka tomu sa môžete vyhnúť zbytočnému zapínaniu prístroja pri menších výkyvoch teploty.
| Výrobca: | Avatto |
|---|---|
| Model | WT20R-EH-16A-W-WiFi |
| Vodotesnosť | IP20 |
| Zaťaženie | 16A max. |
| Senzor | NTC3950,10K |
| Presnosť merania | ± 1°C |
| Rozsah regulácie teploty | 5-45°C |
| Rozsah merania izbovej teploty | 5-99°C |
| Spotreba energie | <1,5 W |
| Okolitá vlhkosť | 5-95 % relatívnej vlhkosti (nekondenzujúce) |
| Napájanie | 95-240 V AC, 50-60 Hz |
Zodpovedný subjekt v EÚ: APEX CE SPECIALISTS LIMITED, New Mallow Road 3D, Nrt Point House, T23 AT2P Cork, IE, info@apex-ce.com
Dodanie produktu Avatto Inteligentný termostat WiFi WT20R-EH-16A-W-WiFi
Tento tovar Vám môžeme dodať až domov alebo na výdajné miesto. Ponúkame širokú ponuku spôsobov prepravy za nízke ceny.Doba dodania produktu Avatto Inteligentný termostat WiFi WT20R-EH-16A-W-WiFi
E-shopKedy tovar odošleme?
|
PredajňaKedy bude pripravený?
|
|---|---|
| 1-2 pracovné dni | 1-2 pracovné dni |
Ostatní zákazníci si tiež prezerali:

Sonoff Inteligentný senzor teploty a vlhkosti...

Sonoff Inteligentný ZigBee ventil/merič vody ...

Avatto Inteligentný termostatický radiátorový...

Sonoff Inteligentný Wi-Fi spínač pre monitoro...

Avatto Inteligentný termostatický radiátorový...
- Výpredaj

Sonoff Inteligentný senzor teploty a vlhkosti...

X-sense Chytrý teplomer/vlhkomer STH51

GETI Termostat GRT01 drôtový

Avatto Chytrý termostat pre vykurovanie kotlo...

Sonoff Chytrý termostat Radiátorový ventil TR...

Avatto Chytrý termostat pre ohrev vody WT50 3...

Avatto Inteligentný termostat pre ohrev vody ...

Meross Štartovacia sada inteligentného termos...

Meross Inteligentný Wi-Fi termostat MTS200HK(...

Avatto Inteligentný termostatický radiátorový...

Meross Inteligentný Wi-Fi termostat MTS200BHK...
Expedícia: 1-2 pracovné dni
Slovensko - Doručenie na adresu:
Slovensko - Vyzdvihnutie na výdajnom mieste:
Možnosti platby