Avatto Chytrý termostat WiFi WT20R-WH-3A-W-WiFi
| Kód produktu: | N4442514 (ke komunikaci) |
| Výrobce: |
Avatto
|
|
Odpov. za vady:
|
2 roky
|
| Vrácení zboží: | |
| Dostupnost: | Odešleme do 1–2 dnů |
| Garance fér ceny: | Našli jste zboží levněji? |
| Cena dnes: |
807 Kč s DPH Cena bez DPH 666,94 Kč |
Avatto Chytrý termostat WiFi WT20R-WH-3A-W-WiFi
Chytrý WiFi termostat Avatto WT20R-WH-3A-WiFi
Termostat Avatto WT20R ve verzi WH je zařízení určené k ovládání vodních topných systémů. Díky podpoře WiFi, kompatibilitě s aplikacemi Smart Life a Tuya a podpoře hlasového ovládání se každodenní řízení teploty v místnosti stává pohodlným, intuitivním a úspornějším.
Přesné nastavení teploty
Termostat umožňuje nastavit teplotu od 5 do 45 °C s přesností 0,5 °C. Přesnost měření je ±1 °C, což vám umožní udržovat stabilní teplotu v místnosti. Vestavěná kalibrační funkce umožňuje přizpůsobit naměřené hodnoty skutečným podmínkám.
Dálkové ovládání a automatizace prostřednictvím aplikace
Díky připojení WiFi můžete termostat ovládat na dálku - z práce, na dovolené nebo jednoduše bez vstávání z gauče. Aplikace Tuya a Smart Life nabízejí přístup ke všem funkcím zařízení, umožňují vytvářet plány a spravovat několik topných zón. Termostat také spolupracuje s aplikacemi Amazon Alexa, Google Home a Yandex Alice, takže k nastavení ideální teploty stačí jediný hlasový příkaz.
Plány, které se přizpůsobí vašemu životnímu stylu
Zařízení nabízí flexibilní programovatelný režim: můžete nastavit až 6 časových úseků na den, zvlášť pro pracovní dny a víkendy. Díky tomu bude topení fungovat jen tehdy, když ho skutečně potřebujete - například ráno před odchodem do práce a večer po návratu.
Pohodlná řešení
Pomocí funkce Rodinné sdílení můžete přidat přístup k termostatu pro další členy domácnosti - každý z nich bude moci používat aplikaci na svém zařízení. V kombinaci s funkcí skupinového ovládání, která umožňuje spravovat několik zařízení najednou, se termostat WT20R stane srdcem inteligentního systému vytápění celého domu.
| Výrobce: | Avatto |
|---|---|
| Model | WT20R-WH-3A-W-WiFi |
| Vodotěsnost | IP20 |
| Zatížení | 3A max. |
| Senzor | NTC3950,10K |
| Přesnost měření | ± 1°C |
| Rozsah regulace teploty | 5-45°C |
| Rozsah měření pokojové teploty | 5-99°C |
| Spotřeba energie | <1,5 W |
| Okolní vlhkost | 5-95 % relativní vlhkosti (nekondenzující) |
| Napájení | 95-240 V AC, 50-60 Hz |
Odpovědný subjekt v EU: APEX CE SPECIALISTS LIMITED, New Mallow Road 3D, Nrt Point House, T23 AT2P Cork, IE, info@apex-ce.com
Dodání produktu Avatto Chytrý termostat WiFi WT20R-WH-3A-W-WiFi
Toto zboží Vám můžeme dodat až domů nebo na výdejní místo. Nabízíme širokou nabídku způsobů přepravy za nízké ceny.Jste z okolí Zlína? Na naší prodejně (prodejna Zlín) si můžete předem objednané zboží vyzvednout a před samotným nákupem prohlédnout i vyzkoušet velikost (např. textil, obuv, brusle, apod.). Zboží doporučujeme předem objednat - ne vše máme na prodejně okamžitě skladem (zobrazit dostupnost produktu).
Doba dodání produktu Avatto Chytrý termostat WiFi WT20R-WH-3A-W-WiFi
E-shopKdy zboží odešleme?
|
ProdejnaKdy bude připraveno?
|
|---|---|
| 1-2 pracovní dny | 1-2 pracovní dny |
Ostatní zákazníci si také prohlíželi:

Sonoff Chytrý senzor teploty a vlhkosti Zigbe...

Sonoff Chytrý ZigBee ventil/měřič vody SWV-BS...

Avatto Chytrý termostatický radiátorový venti...

Sonoff Chytrý Wi-Fi spínač pro monitorování t...

Avatto Chytrý termostatický radiátorový venti...
- Výprodej

Sonoff Chytrý senzor teploty a vlhkosti ZigBe...

X-sense Chytrý teploměr/vlhkoměr STH51

GETI Termostat GRT01 drátový

Avatto Chytrý termostat pro vytápění kotlů ZW...

Sonoff Chytrý termostat Radiátorový ventil TR...

Avatto Chytrý termostat pro ohřev vody WT50 3...

Avatto Chytrý termostat pro ohřev vody ZWT100...

Meross Startovací sada chytrého termostatické...

Meross Chytrý Wi-Fi termostat MTS200HK(EU) (H...

Avatto Chytrý termostatický radiátorový venti...

Meross Chytrý Wi-Fi termostat MTS200BHK(EU) (...
Expedice: 1-2 pracovní dny
Doručení na adresu:
Vyzvednutí na výdejním místě:
Možnosti platby