AXAGON BUCM-CM20AB, HQ kábel USB-C - USB-C, 2m, USB 2.0, PD 60W 3A, ALU, opletený, čierny
| Kód produktu: | N3436177 (pre komunikáciu) |
| Výrobca: |
Axagon
Zodpov. za vady:
2 roky
| Vrátenie tovaru: | |
| Expedícia: | 1-2 pracovné dni |
| Dostupnosť: | Ext. sklad |
| Garancia fér ceny | Našli ste tovar lacnejšie? Napíšte nám |
| Cena dnes: |
• Napájacie vodiče 22AWG (nižšie číslo = väčší prierez a nižší odpor vodiča) garantujú rýchle nabíjanie telefónov a ďalších mobilných zariadení. Kábel podporuje tiež nabíjanie notebookov technológiou Power Delivery 60W. Dátové vodiče 30AWG spolu s kvalitným tienením zabezpečujú spoľahlivý prenos dát. Dvojité tienenie chráni prenášané signály pred nepriaznivým rušením.
• Konektory:
• USB-C (M) male / samec
• USB-C (M) male / samec
• Ďalšie vlastnosti:
• DATA SYNC & FAST CHARGING - súčasný prenos dát a dobíjanie batérie mobilného zariadenia.
• USB 2.0, kompatibilný s USB 1.1.
• Podpora prenosových rýchlostí 480 / 12 / 1.5 Mb/s (High / Full / Low speed).
• Podpora rýchleho nabíjania prúdom až 3A.
• Podporované technológie nabíjania: Power Delivery 2.0/3.0 - 60W (20V/3A), Qualcomm Quick Charge 2.0 / 3.0 / 4+, Samsung Adaptive Fast Charging, Huawei Fast Charge Protocol, SMART Charging a ďalšie.
• Kábel obsahuje napájacie vodiče 22AWG, dátové vodiče 30AWG.
• Poniklované konektory a pozlátené kontakty zabraňujú oxidácii a zabezpečujú spoľahlivé spojenie.
• Ďalšie údaje:
• dĺžka kábla 2 m,
• vonkajší priemer kábla 4 mm.
• Balenie obsahuje:
• USB-C M --- USB-C M kábel čiernej farby,
• sťahovacia páska,
• balené v zapečatenom fóliovom obale s potlačou a s otvorom pre zavesenie.
• Hmotnosť: 0.10000 kg
• PartNumber: BUCM-CM20AB
Parametre produktu
| Farba: |
Čierna |
| Dĺžka: |
1,1m - 2m |
| Vyhotovenie konektora: |
Rovný |
| Určenie: |
Prepojovací |
| Konektor 1: |
USB-C |
| Konektor 2: |
USB-C |
| Výrobca: |
Axagon |
| Opletenie: |
Áno |
| GPSR: |
RealQ s.r.o.;Železná 663/5,61900,Brno - Horní Heršpice,Česká republika;eu.store@ui.com |
Dodanie produktu AXAGON BUCM-CM20AB, HQ kábel USB-C - USB-C, 2m, USB 2.0, PD 60W 3A, ALU, opletený, čierny
Tento tovar Vám môžeme dodať až domov alebo na výdajné miesto. Ponúkame širokú ponuku spôsobov prepravy za nízke ceny.Doba dodania produktu AXAGON BUCM-CM20AB, HQ kábel USB-C - USB-C, 2m, USB 2.0, PD 60W 3A, ALU, opletený, čierny