Axagon BUCM2-CM20AB, CHARGE kabel USB-C - USB-C, 2m, Hi-Speed USB, PD 240W 5A, ALU, oplet, černý
Kód produktu: N3608722 (ke komunikaci)
Výrobce:
Axagon
Odpov. za vady: Info
2 roky
Vrácení zboží:
Expedice: 1-2 pracovní dny
Dostupnost: Ext. sklad
Garance fér ceny Našli jste zboží levněji? Napište nám
Zde si můžete produkt objednat
Potřebujete poradit s objednáním? Kontaktujte nás (Po-Pá 8:30-12:00, 13:00-16:00).
19 let na trhu19 let na trhu
Garance vrácení penězGarance vrácení peněz
Výměna zboží zdarmaVýměna zboží zdarma
20.000+ výdejních míst20.000+ výdejních míst
9.000+ položek skladem9.000+ položek skladem
• Kabel má implementovánu nejnovější specifikaci nabíjecí technologie Power Delivery 3.1. Tato technologie přináší mimo jiné výkon 240W což je více než dvojnásobek oproti Power delivery 3.0, která dosahuje výkonu 100W. Můžete tak využít nejen standardní rozsah výkonu (Standard Power Range - SPR) pro napětí 5, 9, 15 a 20V s proudem 5A, ale i dostatečný výkon v pevných napětí 28, 36 a 48V s maximálním proudem 5A (Extended Power Range - EPR). Kabel díky nové technologii PD 3.2 můžete využít i pro napájení zařízení s mnohem větším výkonem jako jsou herní notebooky, 4K monitory, elektrické nářadí nebo stále oblíbenější e-koloběžky. Pro identifikaci kabelu a jeho proudových schopností má kabel integrován E-Mark čip. Kabel je také kompatibilní s nabíjecími technologiemi Quick Charge, PPS, Samsung AFC a SFC, Apple, SMART a dalšími.
• Konektory:
• 2x USB-C (M) male / samec.
• Další vlastnosti:
• DATA SYNC & FAST CHARGING - současný přenos dat a nabíjení připojeného zařízení.
• USB 480Mbps (USB 2.0), kompatibilní s USB 1.1.
• Podpora přenosových rychlostí 480 / 12 / 1.5 Mb/s.
• Podporované technologie nabíjení: Power Delivery 2.0/3.0/3.1 - 240W (48V/5A), Qualcomm Quick Charge 2.0 / 3.0 / 4+, PPS, Samsung Adaptive Fast Charging a Super Fast Charging, Huawei Fast Charge Protocol, Apple Fast Charging, SMART Charging a další.
• Podpora specifikace Extended Power Range (EPR) do 240W a specifikace Standard Power Range (SPR) do 100W.
• Podpora rychlého nabíjení proudem až 5A.
• Integrovaný E-MARK čip.
• Kabel obsahuje napájecí vodiče 22AWG, datové vodiče 30AWG.
• Poniklované konektory a pozlacené kontakty zamezují oxidaci a zajišťují spolehlivé spojení.
• Další údaje:
• délka kabelu 2 m,
• vnější průměr kabelu 4.6 mm.
• Balení obsahuje:
• USB-C M --- USB-C M kabel černé barvy,
• stahovací páska,
• baleno v zataveném fóliovém obalu s potiskem a s otvorem pro zavěšení.
• Váha: 0.12000 kg
• PartNumber: BUCM2-CM20AB
Parametry produktu
Barva: Černá
Délka: 1,1m - 2m
GPSR: RealQ s.r.o.;Železná 663/5,61900,Brno - Horní Heršpice,Česká republika;eu.store@ui.com
Konektor 1: USB-C
Konektor 2: USB-C
Opletení: Ano
Provedení konektoru: Rovný
Určení: Propojovací
Výrobce: Axagon
Dodání produktu Axagon BUCM2-CM20AB, CHARGE kabel USB-C - USB-C, 2m, Hi-Speed USB, PD 240W 5A, ALU, oplet, černý
Doba dodání produktu Axagon BUCM2-CM20AB, CHARGE kabel USB-C - USB-C, 2m, Hi-Speed USB, PD 240W 5A, ALU, oplet, černý