Axagon BUCM32-CM20AB, SPEED+ kabel USB-C - USB-C, 2m, USB 20Gbps, PD 100W 5A, 4K HD, ALU, oplet, černý
Kód produktu: N3631731 (ke komunikaci)
Výrobce:
Axagon
Odpov. za vady: Info
2 roky
Vrácení zboží:
Expedice: 1-2 pracovní dny
Dostupnost: Ext. sklad
Garance fér ceny Našli jste zboží levněji? Napište nám
Zde si můžete produkt objednat
Potřebujete poradit s objednáním? Kontaktujte nás (Po-Pá 8:30-12:00, 13:00-16:00).
19 let na trhu19 let na trhu
Garance vrácení penězGarance vrácení peněz
Výměna zboží zdarmaVýměna zboží zdarma
20.000+ výdejních míst20.000+ výdejních míst
9.000+ položek skladem9.000+ položek skladem
• Prémiový propojovací USB-C --- USB-C datový a nabíjecí AXAGON BUCM32-CM20AB SPEED+ USB 20Gbps (USB 3.2 Gen 2x2) kabel s konektory USB-C male na obou koncích. Kabel je navržen pro velmi rychlé datové přenosy, přenos videa a nabíjení notebooků, telefonů, tabletů a dalších mobilních zařízení výkonem až 100 W. Umožňuje také připojení monitorů, dokovacích stanic a externích SSD disků.
• Pomocí kabelu je díky integrovanému chipu E-Mark možné nabíjet připojená zařízení proudem 5A až do výkonu 100W. Je kompatibilní s nabíjecími technologiemi Power Delivery 3.0, Quick Charge 4+ nebo Quick Charge 3.0 pro velmi rychlé nabíjení nejen smartphonů a tabletů, ale také notebooků. Kompatibilita je také zajištěna s dalšími standardy rychlého nabíjení telefonů, jako jsou Apple iPhone, iPad, Samsung. Hlavní předností kabelu je standard Power Delivery 3.0 pro nabíjení notebooků Apple MacBook, Lenovo, Asus, HP, Dell a dalších. Laptop můžete nabíjet přímo z USB-C nabíječky, nebo pomocí stále populárnějších dokovacích stanic a replikátorů portů.
• Konektory:
• 2x USB-C (M) male / samec.
• Datový přenos:
• USB 20Gbps (USB 3.2 Gen 2x2), kompatibilní také s USB 10Gbps (USB 3.2 Gen 2).
• Podpora přenosových rychlostí druhé generace 20.000 / 10.000 Mb/s.
• Zpětně kompatibilní s USB 5Gbps (USB 3.2 Gen 1 / USB 3.1 Gen 1 / USB 3.0) / USB 2.0 (USB 480Mbps).
• Podpora přenosových rychlostí 5.000 / 480 Mb/s.
• Přenos videa:
• 4K rozlišení 4096 x 2160 při až 60Hz, 2K/WQHD rozlišení 2560 x 1440 při až 120Hz, FHD rozlišení 1920 x 1080 při až 240Hz.
• Podporované technologie nabíjení (do 100W):
• SMART / Apple 2.4A (iPad).
• AFC / SFC / SFC 2.0: Samsung Charging.
• QC 2.0 / QC 3.0 / QC4+: Qualcomm Quick Charge.
• PPS (součást USB PD 3.0 a QC4+).
• PD 2.0 / PD 3.0: USB Power Delivery - 100W (20V/5A).
• Podpora rychlého nabíjení proudem až 5A.
• Integrovaný E-MARK čip.
• Další vlastnosti:
• Kabel obsahuje napájecí vodiče 22AWG, datové vodiče 32AWG.
• Poniklované konektory a pozlacené kontakty zamezují oxidaci a zajišťují spolehlivé spojení.
• Délka kabelu 2 m.
• Vnější průměr kabelu 5.0 mm.
• Balení v zataveném fóliovém obalu s potiskem a s otvorem pro zavěšení obsahuje:
• USB-C M --- USB-C M kabel černé barvy,
• stahovací páska.
• Váha: 0.10000 kg
• PartNumber: BUCM32-CM20AB
Parametry produktu
Barva: Černá
Délka: 1,1m - 2m
GPSR: RealQ s.r.o.;Železná 663/5,61900,Brno - Horní Heršpice,Česká republika;eu.store@ui.com
Konektor 1: USB-C
Konektor 2: USB-C
Opletení: Ne
Provedení konektoru: Rovný
Určení: Propojovací
Výrobce: Axagon
Dodání produktu Axagon BUCM32-CM20AB, SPEED+ kabel USB-C - USB-C, 2m, USB 20Gbps, PD 100W 5A, 4K HD, ALU, oplet, černý
Doba dodání produktu Axagon BUCM32-CM20AB, SPEED+ kabel USB-C - USB-C, 2m, USB 20Gbps, PD 100W 5A, 4K HD, ALU, oplet, černý