Besen Nástěnná nabíječka pro elektromobily SQ20-22KW-APP + doprava zdarma
| Kód produktu: | N4305444 (ke komunikaci) |
| Výrobce: |
Besen
Odpov. za vady:
2 roky
| Vrácení zboží: | |
| Expedice: | 1-2 pracovní dny |
| Dostupnost: | Ext. sklad |
| Garance fér ceny | Našli jste zboží levněji? Napište nám |
| Cena dnes: |
Nástěnná nabíječka pro elektromobily Besen SQ20-22KW-APP
Pokročilá technologie a snadné ovládání
Bezpečnost a kompatibilita
Wallbox SQ20-APP má kompletní sadu ochran: proti přepětí, přehřátí, přetížení, zkratu, úniku proudu do země a úderu blesku. Podporuje rozhraní typu SAE J1772, IEC 62196-2 a GB/T, takže je kompatibilní s většinou elektrických vozidel na trhu. Maximální nabíjecí proud je 32 A a kryt se stupněm krytí IP66 zajišťuje odolnost proti prachu a vodě.
Součástí dodávky je
- nástěnná nabíječka
- montážní prvky
| Výrobce | Besen |
|---|---|
| Model | SQ20-22KW-APP |
| Výstupní výkon | 22 kW |
| Vstupní/výstupní napětí | AC 400V (3 fáze) |
| Maximální proud | 32A |
| Frekvence | 47-63 Hz |
| Nabíjecí rozhraní | SAE J1772, IEC 62196-2, GB/T |
| Displej | 3,5" barevný LCD displej |
| Vodotěsnost | IP66 |
| Hmotnost | 8 kg |
| Rozměry | 295 × 195 × 65 mm |
| Okolní teplota | -25 °C ~ +55 °C |
| Vlhkost | 0-95 % bez kondenzace |
| Maximální nadmořská výška | <2000 m |
| Spotřeba energie v pohotovostním režimu | <8W |