Košík Košík 0 ks za 0 Kč
Nákupní košík
V košíku zatím nemáte žádné produkty

BiotechUSA Iso Whey Zero 25g

Protein Iso Whey Zero od BiotechUSA je nejčistší syrovátkový izolát upravený metodou CFM. zobrazit celý popis

Kód produktu: N3550588 (ke komunikaci)
Výrobce:
BioTech USA
Odpov. za vady: Info
2 roky
Vrácení zboží:
Dostupnost: Odešleme do 1–2 dnů
Garance fér ceny: Našli jste zboží levněji?
Cena dnes: 39 Kč s DPH
Cena bez DPH 34,82 Kč

Zde si můžete produkt objednat

Dostupné varianty / velikosti
Přidat do oblíbených
Potřebujete poradit s objednáním? Kontaktujte nás (Po-Pá 8:30-12:00, 13:00-16:00).
Cena dnes: 39 Kč
19 let na trhu19 let na trhu
Garance vrácení penězGarance vrácení peněz
Výměna zboží zdarmaVýměna zboží zdarma
20.000+ výdejních míst20.000+ výdejních míst
9.000+ položek skladem9.000+ položek skladem

BiotechUSA Iso Whey Zero 25g

Protein Iso Whey Zero od BiotechUSA je nejčistší syrovátkový izolát upravený metodou CFM.

BioTech USA Iso Whey Zero je nejčistší syrovátkový izolát upravený metodou CFM (cross-flow micro filtered). Extrémně vysoká biologická hodnota a extra vysoká schopnost vstřebání řadí tento proteinový přípravek mezi absolutní špičku na trhu. Ideální pro sportovce, kteří mají vyšší nároky na příjem kvalitních bílkovin. Bílkoviny mají anabolický efekt – přispívají k růstu svalové hmoty. Bílkoviny mají antikatabolický efekt - přispívají k udržení svalové hmoty v situacích, kdy hrozí její katabolizace, jako je intenzivní trénink či redukční dieta. Iso Whey Zero je vyrobený z pečlivě vybraných zdrojů bílkovin (syrovátkový proteinový izolát, hydrolyzovaný syrovátkový izolát, syrovátkový koncentrát upravený metodou CFM). Aminokyselinový profil je ideální pro kulturisty, kteří touží po svalovém růstu. Obsahuje množství BCAA, EAA (esenciálních aminokyselin) a také L-glutaminu - nejdůležitější aminokyseliny. Iso Whey Zero, to je výborná syrovátková bílkovina jedinečné kvality. Iso Whey Zero je výživový doplněk v kategorii prémium, jeho obsah proteinu se skládá čistě ze syrovátkových bílkovin. Tvorba bílkovin v organismu závisí na množství a kvalitě aminokyseliny, která je k dispozici v daném čase. Je velmi důležité, aby potřebné aminokyseliny byly k dispozici v přiměřeném množství pro naše svaly. Naštěstí můžeme předejít nedostatku aminokyselin konzumací doplňků, které obsahují vysoce kvalitní a vysoce účinné bílkoviny v potřebném množství. Iso Whey Zero nabízí dokonalé řešení v plném rozsahu tvrdě trénujícím sportovcům, pro které jsou rychle vstřebatelné aminokyseliny nepostradatelné pro úspěšný tréninkový program.
  • s nízkým obsahem tuku a cukru
  • obsahuje 21 g nejčistší bílkoviny v každé dávce
  • vysoký obsah BCAA, L-glutaminu a EAA
  • Iso Whey Zero dodá tělu hodnotné bílkoviny
  • bez zbytečných kalorií
Doporučené dávkování:
  • jednu dávku (25 g) rozmíchejte ve 200 ml vody nebo odtučněného mléka
  • v tréninkové dny berte 1 dávku ráno a druhou hned po tréninku
  • ve dny volna užívejte 1 dávku ráno a druhou večer
  • nepřekračujte doporučené dávkování
Upozornění: Skladujte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost do konce (den/měsíc/rok) viz na bílý rámeček (LOT/EXP). Uchovávejte těsně uzavřené při teplotě 5 - 25 °C. Výrobek skladujte na suchém místě bez přístupu přímého slunečního záření. Uchovávejte do 70 % relativní vlhkosti. Informace o alergenech: výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóji, vajec, oříšků a pšenice, ryb a korýšů.

Nutriční hodnoty BiotechUSA Iso Whey Zero 25g - Jahoda:

- ve 100g ve 25g RHP
Energetická hodnota 1572 kJ 393 kJ -
- 370 kcal 93 kcal 19%
Tuky 1,4 g <0,5 g 2%
- - -Z toho nasycené mastné kyseliny 1,1 g 0,3 g 5%
Sacharidy 4,3 g 1,1 g 2%
- - -Z toho cukry 1,3 g <0,5 g 1%
Bílkoviny 85 g 21 g 169%
Sůl 0,77 g 0,19 g 13%
Laktóza 0,86 g 0,22 g -
Esenciální aminokyseliny EAAs - - -
L-histidin - 369 mg -
L-izoleucin - 1156 mg -
L-leucin - 2130 mg -
L-lysin - 1807 mg -
L-metionin - 462 mg -
L-fenylalanin - 628 mg -
L-threonin - 1272 mg -
L-tryptofan - 336 mg -
L-valin - 1120 mg -
Podmíněně esenciální aminokyseliny CAAs - - -
L-arginin - 493 mg -
L-cystein - 627 mg -
L-Glutamin a Kyselina L-Glutamová - 4847 mg -
L-Prolin - 1086 mg -
L-Tyrosin - 585 mg -
Neesenciální aminokyseliny NAAs - - -
L-alanin - 942 mg -
L-asparagin a kyselina L-asparagová - 2104 mg -
Glycin - 352 mg -
L-serin - 943 mg -


RHP pro 100g - referenční hodnota příjmu
Složení: 
Syrovátkový proteinový izolát {syrovátkový proteinový izolát, emulgátor [lecitiny (sója)]} 87%, L-glutamine 5,5%, aromata, krémující směs [částečně ztuženýkokosový tuk, sušené odstředené mléko, emulgátory (E471, E472a), glukózový sirup, cukr, mléčná bílkovina, stabilizátor (fosforečnany draselné)], zahušťovadla (celulózová guma, xantánová guma), potravinářská sůl, potravinářská kyselina (kyselina jablečná), L-leucin1 0,2%, sladidlo (sukralóza), L-isoleucin1 0,1%, L-valin1 0,1%, barvivo (Červeň Allura AC). Červeň Allura AC: Může nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí. 1BCAA: aminokyseliny s rozvětveným řetězcem.
Alergeny: 
Vyznačeny tučně ve složení. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, oxidu sířičitého, sóje a vajec, oříšků a korýšů.

Nutriční hodnoty BiotechUSA Iso Whey Zero 25g - Lískový oříšek:

- ve 100g ve 25g RHP
Energetická hodnota 1574 kJ 393 kJ -
- 371 kcal 93 kcal 19 %
Tuky 2,7 g 0,7 g 4 %
- - -Z toho nasycené mastné kyseliny 2,1g 0,5 g 11 %
Sacharidy 2,7 g 0,7 g 1 %
- - -Z toho cukry 1,5 g <0,5 g 2 %
Bílkoviny 84 g 21 g 167 %
Sůl 0,84 g 0,21 g 14 %
Laktóza 0,99 g 0,25 g -
Esenciální aminokyseliny EAAs - - -
L-histidin - 366 mg -
L-izoleucin - 1149 mg -
L-leucin - 2116 mg -
L-lysin - 1794 mg -
L-metionin - 459 mg -
L-fenylalanin - 624 mg -
L-threonin - 1263 mg -
L-tryptofan - 334 mg -
L-valin - 1113 mg -
Podmíněně esenciální aminokyseliny CAAs - - -
L-arginin - 490 mg -
L-cystein - 623 mg -
L-Glutamin a Kyselina L-Glutamová - 4709 mg -
L-Prolin - 1079 mg -
L-Tyrosin - 581 mg -
Neesenciální aminokyseliny NAAs - - -
L-alanin - 935 mg -
L-asparagin a kyselina L-asparagová - 2089 mg -
Glycin - 350 mg -
L-serin - 928 mg -


RHP pro 100g - referenční hodnota příjmu
Složení:
Syrovátkový proteinový izolát {syrovátkový proteinový izolát, emulgátor [lecitiny (sója)]} 85%, L-glutamin 5,0%, nízkotučný kakaový prášek, krémující směs [částečně ztužený kokosový tuk, sušené odstředené mléko, emulgátory (E471, E472a), glukózový sirup, cukr, mléčná bílkovina, stabilizátor (fosforečnany draselné)], zahušťovadla (celulózová guma, xantánová guma), aromata, potravinářská sůl, protispékavá látka (oxid křemičitý), L-leucin1 0,2%, sladidlo (sukralóza), L-isoleucin1 0,1%, L-valin1 0,1%.1BCAA: aminokyseliny s rozvětveným řetězcem.
Alergeny:
Vyznačeny tučně ve složení. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, oxidu sířičitého, sóje a vajec, oříšků a korýšů.

Nutriční hodnoty BiotechUSA Iso Whey Zero 25g - Katalánský karamel:

- ve 100g ve 25g RHP
Energetická hodnota 11624 kJ 406 kJ -
- 383 kcal 96 kcal 19 %
Tuky 1,9 g <0,5 g 3 %
- - -Z toho nasycené mastné kyseliny 1,6 g 0,4 g 8 %
Sacharidy 7,6 g 1,9 g 3 %
- - -Z toho cukry 1,5 g <0,5 g 2 %
Bílkoviny 83 g 21 g 166 %
Sůl 1,2 g 0,30 g 20 %
Laktóza 0,95 g 0,24 g -
Esenciální aminokyseliny EAAs - - -
L-histidin - 366 mg -
L-izoleucin - 1147 mg -
L-leucin - 2113 mg -
L-lysin - 1792 mg -
L-metionin - 458 mg -
L-fenylalanin - 623 mg -
L-threonin - 1262 mg -
L-tryptofan - 334 mg -
L-valin - 1111 mg -
Podmíněně esenciální aminokyseliny CAAs - - -
L-arginin - 490 mg -
L-cystein - 622 mg -
L-Glutamin a Kyselina L-Glutamová - 4477 mg -
L-Prolin - 1078 mg -
L-Tyrosin - 580 mg -
Neesenciální aminokyseliny NAAs - - -
L-alanin - 934 mg -
L-asparagin a kyselina L-asparagová - 2087 mg -
Glycin - 350 mg -
L-serin - 927 mg -


RHP pro 100g - referenční hodnota příjmu
Složení:
Syrovátkový proteinový izolát {syrovátkový proteinový izolát, emulgátor [lecitiny (sója)]} 86%, L-glutamin 4,2%, aromata, krémující směs [částečně ztužený kokosový tuk, sušené odstředené mléko, emulgátory (E471, E472a), glukózový sirup, cukr, mléčná bílkovina, stabilizátor (fosforečnany draselné)], zahušťovadlo (celulózová guma, xantánová guma), potravinářská sůl, protispékavá látka (oxid křemičitý), L-leucin1 0,2%, barviva (amoniakový karamel, karoteny, amoniak sulfitový karamel), sladidla (sukralóza, glykosidy steviolu ze Stévie), L-isoleucin1 0,1%, L-valin1 0,1%.
1BCAA: aminokyseliny s rozvětveným řetězcem.
Alergeny:
Vyznačeny tučně ve složení. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, oxidu sířičitého, sóje a vajec, oříšků a korýšů.


Parametry produktu

Hmotnost 1 - 100 g


Odpovědný subjekt v EU: Dafit s.r.o. U Rakovky 1739/29, Praha 4 - Kunratice, 148 00, info@biotechusa.com

Výrobce: Biotech USA, P.O. Box 9000, 33340 Fort Lauderdale, United States

Dodání produktu BiotechUSA Iso Whey Zero 25g

Toto zboží Vám můžeme dodat až domů nebo na výdejní místo. Nabízíme širokou nabídku způsobů přepravy za nízké ceny.

Jste z okolí Zlína? Na naší prodejně (prodejna Zlín) si můžete předem objednané zboží vyzvednout a před samotným nákupem prohlédnout i vyzkoušet velikost (např. textil, obuv, brusle, apod.). Zboží doporučujeme předem objednat - ne vše máme na prodejně okamžitě skladem (zobrazit dostupnost produktu).

Doba dodání produktu BiotechUSA Iso Whey Zero 25g

E-shop

Kdy zboží odešleme?

Prodejna Zlín

Kdy bude k vyzvednutí?
Citrónový cheesecake Odešleme do 1-2 dnů Do 1-2 dnů
Cookies cream Odešleme do 1-2 dnů Do 1-2 dnů
Hořká čokoláda Odešleme do 1-2 dnů Do 1-2 dnů
Jahoda Odešleme do 1-2 dnů Do 1-2 dnů
Káva Odešleme do 1-2 dnů Do 1-2 dnů
Kokos Odešleme do 1-2 dnů Do 1-2 dnů
Lískový oříšek Odešleme do 1-2 dnů Do 1-2 dnů
Pistácie Odešleme do 1-2 dnů Do 1-2 dnů
Slaný karamel Odešleme do 1-2 dnů Do 1-2 dnů
Tiramisu Odešleme do 1-2 dnů Do 1-2 dnů
Vanilka Odešleme do 1-2 dnů Do 1-2 dnů

Expedice: Odešleme do 1-2 dnů

Doručení na adresu:

Balíkovna - na adresu 99 Kč
PPL - na adresu 109 Kč
DPD - na adresu 109 Kč

Vyzvednutí na výdejním místě:

Balíkovna - výdejní místo 59 Kč
PPL - výdejní místo 69 Kč
Zásilkovna - výdejní místo 69 Kč
Osobní odběr - Zlín ZDARMA

Možnosti platby

Dobírka - při převzetí 39 Kč
Na prodejně - při převzetí ZDARMA
Bankovní převod - předem ZDARMA
Platební karta - předem ZDARMA


Napište nám Napište nám