Brother - BUS-1J074102-203 (nepotažené štítky, role 2940 štítků 102mm x 74mm), 4 role v balení
| Kód produktu: | N4336549 (ke komunikaci) |
| Výrobce: |
Brother
Odpov. za vady:
2 roky
| Vrácení zboží: | |
| Expedice: | 1-2 pracovní dny |
| Dostupnost: | Ext. sklad |
| Garance fér ceny | Našli jste zboží levněji? Napište nám |
| Cena dnes: |
• BUS-1J074102-203 termotransferová role 2 940 štítků s nepotaženým povrchem o rozměrech 102 mm x 74 mm byla certifikována společností Brother International Europe.
• Popis
• Štítky mají velikost 102 mm x 74 mm a jsou ideální pro tisk log, čárových kódů a textu pro celou řadu aplikací.
• Váha: 3.90000 kg
• PartNumber: BUS1J074102203
Parametry produktu
| Druh: |
Štítek |
| GPSR: |
| Technologie tisku: |
Nespecifikováno |
| Výrobce: |
Brother |
Dodání produktu Brother - BUS-1J074102-203 (nepotažené štítky, role 2940 štítků 102mm x 74mm), 4 role v balení
Doba dodání produktu Brother - BUS-1J074102-203 (nepotažené štítky, role 2940 štítků 102mm x 74mm), 4 role v balení
E-shopKdy zboží odešleme?
ProdejnaKdy bude připraveno?
|---|---|
| 1-2 pracovní dny | 1-2 pracovní dny |
Ostatní zákazníci si také prohlíželi:
SPARE PRINT PREMIUM Samolepicí etikety bílé, ...
Brother - TZe-RE34 růžová / zlatá (12mm, 4m, ...
Epson Paper 13x18 - 300g/m2 - 50sheets - phot...
Canon fotopapír PT-101 - 10x15cm (4x6inch) - ...