Colmi R03 chytrý prsteň veľkosť 9 - zlatá farba
Chytrý prsteň s monitorovaním zdravia, 21 športovými režimami a vodeodolnosťou 5ATM. Ponúka dlhú výdrž batérie a jednoduché nabíjanie v praktickom puzdre. zobraziť celý popis
| Kód produktu: | N4296000 (pre komunikáciu) |
| Výrobca: |
Colmi
|
|
Zodpov. za vady:
|
2 roky
|
| Vrátenie tovaru: | |
| Dostupnosť: | Odošleme do 1–2 dní |
| Garancia fér ceny: | Našli ste tovar lacnejšie? |
| Cena dnes: |
33,36 € s DPH Cena bez DPH 27,57 € |
Colmi R03 chytrý prsteň veľkosť 9 - zlatá farba
Smartring Colmi R03 18.9MM 9 (Gold)
Now you can access your most important information at your fingertips. The Colmi R03 smart ring provides convenient access to health and workout reports from the QRing app. What's more, it is resistant to water (5ATM), corrosion and wear and tear, so you can use it comfortably on a daily basis. The included case will allow you to safely store the ring and renew its energy. In addition, the lightweight (4.7g) design translates into comfort.
Monitor your health status
Colmi R03 will allow you to take care of your health. Smartring monitors sleep, its phases and quality, so you can eliminate bad habits. In addition, it measures your heart rate before 24 hours, which will allow you to understand the state of your body both at rest and during exercise. You can also measure your blood oxygen levels, and check all your health information in the dedicated QRing app.
Increase the effectiveness of your workouts
Exercise more efficiently with the Colmi R03. The smart ring accurately records data on the number of steps, calories burned and distance traveled. In addition, you can choose from 21 sports modes. What's more, the smartring is 5ATM water resistant, which means you can use it during intense workouts and swimming without worrying about damage.
Dedicated app
Download the Android- and iOS-compatible QRing app and use the Colmi R03 to its full potential. From its level you can keep an eye on all parameters and physical activity. It generates daily, weekly and monthly reports of your measurements, so you can quickly respond to any irregularities.
Long working time
Use the Colmi R03 for several days without worrying about discharge. The smart ring works for about 3-5 days, and it will take about 1 h to charge. In turn, the included case not only makes it easy to store, but also allows you to charge the device. Its powerful battery allows the ring to renew its energy up to 13 times on a single charge.
Included
- smartring
- USB-C kábel
- nabíjacie puzdro
- návod na použitie
| Manufacturer | Colmi |
|---|---|
| Model | R03 |
| Color | gold |
| Size | 9 |
| Chipset | |
| Main chipset | BlueX Micro RF03 |
| Memory | ROM 512 KB |
| HR Sensor | Vcare VC30F |
| Accelerometer (G-sensor) | STK8321 |
| Connection | |
| Bluetooth | 5.0 |
| Rechargeable battery (smartring) | |
| Battery type | Lithium-polymer |
| Capacity | 15 mAh |
| Charging method | magnetic |
| Number of charging cycles | over 300 |
| Charging time | about 1 h |
| Operating time | 3-5 days |
| Rechargeable battery (charging case) | |
| Type | Lithium-polymer |
| Capacity | 200 mAh |
| Charging method | USB-C |
| Number of charging cycles | approximately 300 |
| Charging time | approximately 1 h |
| Design | |
| Inner diameter | 18.9 mm |
| Material | titanium alloy |
| Weight | 4,7 g |
| Dimensions of charging case | 43 x 43 x 25 mm |
| System | |
| Compatibility | Android 4.4 or later, iOS 8.0 or later, Harmony OS |
| App | QRing |
| Other | |
| Waterproof | 5ATM |
| Updates | OTA |
| Languages | |
| Supported languages | App: Danish, Ukrainian, Russian, Croatian, Hungarian, Hindi, Indonesian, Turkish, Hebrew, Greek, German, Italian, Latvian, Czech, Slovak, Slovenian, Japanese, French, Polish, Thai, Estonian, Swedish, Lithuanian, Simplified Chinese, Traditional Chinese, Romanian, English, Dutch, Portuguese, Spanish, Vietnamese, Arabic, Korean, Malay, Italian |
| Features | |
| Available in the app | Step counter, calorie counter, distance measurement, heart rate measurement, sleep monitoring, 21 sports modes, exercise log, blood pressure measurement, blood saturation measurement, stress level, remote photo taking |
Zodpovedný subjekt v EÚ: Apex CE Specialists GmbH, Habichtweg 1, 41468 Neuss, DE, info@apex-ce.com
Dodanie produktu Colmi R03 chytrý prsteň veľkosť 9 - zlatá farba
Tento tovar Vám môžeme dodať až domov alebo na výdajné miesto. Ponúkame širokú ponuku spôsobov prepravy za nízke ceny.Doba dodania produktu Colmi R03 chytrý prsteň veľkosť 9 - zlatá farba
E-shopKedy tovar odošleme?
|
PredajňaKedy bude pripravený?
|
|---|---|
| 1-2 pracovné dni | 1-2 pracovné dni |
Ostatní zákazníci si tiež prezerali:

Zeblaze Inteligentné hodinky Stratos 4 (čiern...

Colmi Chytré hodinky P71 (zlaté)

Colmi Chytré hodinky V73 (zlaté)

Colmi Inteligentné hodinky P80 (oceľ a strieb...

Colmi Chytré hodinky V69 (čierne)

Zeblaze Hodinky GTS 3 Smartwatch (čierne).

Zeblaze Inteligentné hodinky Btalk 3 Pro (šed...

Qcy Inteligentné hodinky Elite (strieborné)

Colmi P20 Smartwatch (Gold)

Blitzwolf Inteligentné hodinky BW-AR1 (čierne...

Colmi Chytré hodinky V75 (čierne)

Colmi Smartring R02 20,3MM 11 (čierny)

Colmi Smartring R02 18,9MM 9 (čierna)

Colmi V69 Smartwatch (Silver)

Colmi Inteligentné hodinky P80 (oceľovo čiern...

Colmi Smartring R02 20,3MM 11 (čierny) (VÝPRE...
- Výpredaj
Expedícia: 1-2 pracovné dni
Slovensko - Doručenie na adresu:
Slovensko - Vyzdvihnutie na výdajnom mieste:
Možnosti platby