Compass Bike Cyklotaška nad rám oboustranná + PHONE 6,7"
| Kód produktu: | N3436986 (ke komunikaci) |
| Výrobce: |
Compass Bike
|
|
Odpov. za vady:
|
2 roky
|
| Vrácení zboží: | |
| Dostupnost: | Odešleme do 1–2 dnů |
| Garance fér ceny: | Našli jste zboží levněji? |
| Cena dnes: |
264 Kč s DPH Cena bez DPH 218,18 Kč |
Compass Bike Cyklotaška nad rám oboustranná + PHONE 6,7"
Brašna je vybavena dvěma postraními kapsami, každá o objemu cca 0,9 L, jsou rozdělené na hlavní část a sítěnou kapsu na drobnosti. Kapsy jsou uzavíratelné na suchý zip.
Vrchní kapsa je vhodná k umístění mapy, či mobilního telefonu až do úhlopříčky displeje 6,7". Fólie na kapse umožňuje ovládání dotykového displeje mobilního telefonu. Vrchní kapsa je ke kompletu přichycena pomocí suchého zipu, je tak možné ji kdykoliv snadno a rychle sejmout a mít ji u vždy u sebe.
| Technická data | |
|---|---|
| upevnění | přezky se suchým zipem |
| umístění | na rám |
| vnitřní objem | 2 x 0,9 l |
| počet postranních kapes | 2x (+2x sítěné) |
| rozměry vrchní kapsy | 10 x 18 x 2 cm |
| pro telefon | do úhlopříčky 6,7" |
| celkové rozměry | 12 x 14 x 18 cm |
| váha | 165 gramů |
Parametry produktu
| Barvy na produktu |
Černá, Červená |
| Objem | 1-10 litrů |
| Způsob uchycení | Do rámu |
Dodání produktu Compass Bike Cyklotaška nad rám oboustranná + PHONE 6,7"
Toto zboží Vám můžeme dodat až domů nebo na výdejní místo. Nabízíme širokou nabídku způsobů přepravy za nízké ceny.Jste z okolí Zlína? Na naší prodejně (prodejna Zlín) si můžete předem objednané zboží vyzvednout a před samotným nákupem prohlédnout i vyzkoušet velikost (např. textil, obuv, brusle, apod.). Zboží doporučujeme předem objednat - ne vše máme na prodejně okamžitě skladem (zobrazit dostupnost produktu).
Doba dodání produktu Compass Bike Cyklotaška nad rám oboustranná + PHONE 6,7"
E-shopKdy zboží odešleme?
|
ProdejnaKdy bude připraveno?
|
|---|---|
| 1-2 pracovní dny | 1-2 pracovní dny |
Ostatní zákazníci si také prohlíželi:

Ortlieb Back-roller Classic vodotěsné zadní b...
- Doprava zdarma

Ortlieb Rack-Pack M 31l vodotěsná taška
- Doprava zdarma

LIFEFIT CLASIC Cyklo brašna do rámu

Ortlieb Back-Roller Plus CR vodotěsné přední ...
- Doprava zdarma
- Dárek

M-Wave ROTTERDAM XL černá brašna na rám

M-WAVE ROTTERDAM L ČERNÁ brašna na rám černá

ORTLIEB Ultimate 6M Classic 6,5L vodotěsná ří...
- Doprava zdarma

Ortlieb Accessories - Mounting Set (pro Ultim...

Ortlieb Back-roller Classic zadní brašny + Or...
- Výhodný set
- Doprava zdarma

Ortlieb Accessories - Mounting Set (pro Ultim...

M-WAVE ROTTERDAM L BÍLÁ brašna na rám

Force Brašna na zadní nosič SLIM, černá 9 l

Force NOEM BUD, černá 2x18 l brašna-dvojbrašn...

Ortlieb Rack-Pack S 24l vodotěsná taška
- Doprava zdarma

Ortlieb Seat-Pack L (16,5L) černá vodotěsná b...
- Doprava zdarma
- Dárek

Ortlieb Anti-theft bezpečnostní lanko proti k...
Expedice: 1-2 pracovní dny
Doručení na adresu:
Vyzvednutí na výdejním místě:
Možnosti platby