Compass Chladiaci box 25 litrov BLUE 230/12V displej s teplotou + doprava zadarmo
| Kód produktu: | N2580920 (pre komunikáciu) |
| Výrobca: |
Compass
|
|
Zodpov. za vady:
|
2 roky
|
| Vrátenie tovaru: | |
| Dostupnosť: | Odošleme do 1–2 dní |
| Garancia fér ceny: | Našli ste tovar lacnejšie? |
| Cena dnes: |
75,33 € s DPH Cena bez DPH 62,26 € |
Compass Chladiaci box 25 litrov BLUE 230/12V displej s teplotou + doprava zadarmo
Balenie obsahuje aj darček zadarmo - vo vnútri je priložená praktická umývacia rukavica z mikrovlákna, ideálna na suché aj mokré čistenie.
Kábel so zástrčkou do 12V zásuvky automobilového zapaľovača a kábel do zásuvky 230 V. Ideálne na cesty, na dovolenku, na piknik, alebo na nákupy
| technické údaje: | |
|---|---|
| napájanie | 12 V =; 230V~, 50/60Hz |
| príkon | 48 W |
| vnútorný objem | 25 L |
| chladenie | až o 17°C pod okolitú teplotu |
| ohrev | max. 60°C |
| vnútorné rozmery | 35 x 20 x 33 cm |
| vonkajšie rozmery | 43 x 25 x 38 cm |
| max. kapacita | 10 kg |
| farba | modrá |
| displej s teplotou | áno |
| dĺžka napájacieho kábla 12V | 180 cm |
| dĺžka napájacieho kábla 230V | 180 cm |
Dodanie produktu Compass Chladiaci box 25 litrov BLUE 230/12V displej s teplotou + doprava zadarmo
Tento tovar Vám môžeme dodať až domov alebo na výdajné miesto. Ponúkame širokú ponuku spôsobov prepravy za nízke ceny.Doba dodania produktu Compass Chladiaci box 25 litrov BLUE 230/12V displej s teplotou + doprava zadarmo
E-shopKedy tovar odošleme?
|
PredajňaKedy bude pripravený?
|
|---|---|
| 1-2 pracovné dni | 1-2 pracovné dni |
Ostatní zákazníci si tiež prezerali:

G21 Autochladnička CW 45 litrov, 12/230 V
- Doprava zadarmo

Chladiaci box 22l 230V/12V ECO

Compass Chladicí box 50l 230V/12V pojízdný

Euhomy Autochladnička CF003, 35 l
- Doprava zadarmo

G21 Autochladnička CW 33 litrov, 12/230 V

Compass Chladicí box 23l 230V/12V

Chladiaci box kompresor 30l 230/24/12V -20°C ...
- Doprava zadarmo

Compass Chladicí box COOLER kompresor 28l 230...
- Doprava zadarmo

Compass Solárny panel 100W 18V (pre 07099)
- Doprava zadarmo

Compass Kryt termoizolačný 50l (pre 07092/070...

Compass Chladicí box SILVER FROST kompresor 2...
- Doprava zadarmo

Kryt termoizolačný 30l (pre 07090/07094)

Compass Chladicí box 19l + display 230V/24V/1...

G21 Autochladnička Zion 32 l kompresorová
- Doprava zadarmo

G21 Autochladnička Zion 40 l kompresorová
- Doprava zadarmo

Compass Chladiaci box DUAL kompresor 50l 230/...
- Doprava zadarmo
Expedícia: 1-2 pracovné dni
Slovensko - Doručenie na adresu:
Slovensko - Vyzdvihnutie na výdajnom mieste:
Možnosti platby