Compass Kompresor AKU TWIST 2000mAh
| Kód produktu: | N3944694 (pre komunikáciu) |
| Výrobca: |
Compass
|
|
Zodpov. za vady:
|
2 roky
|
| Vrátenie tovaru: | |
| Dostupnosť: | Odošleme do 1–2 dní |
| Garancia fér ceny: | Našli ste tovar lacnejšie? |
| Cena dnes: |
39,06 € s DPH Cena bez DPH 32,28 € |
Compass Kompresor AKU TWIST 2000mAh
Kompresor je vhodný na hustenie pneumatík osobných automobilov, motocyklov, bicyklov, lôpt a ďalších nafukovacích výrobkov. Adaptéry sú súčasťou balenia.
Kompresor je vybavený funkciou pre automatické nahustenie na predom nastavený tlak. Displej prehľadne zobrazuje prednastavené hodnoty, aj aktuálny tlak husteného predmetu v niekoľkých rôznych jednotkách (BAR / PSI / kPa / kg/cm2).
Kompresor je možné používať aj ako Powerbanku na napájanie USB zariadení. Predná strana je navyše opatrená zabudovanou LED svietidlom na osvetlenie pracovného priestoru.
Nabíjanie 2000mAh akumulátora kompresora je riešené pomocou USB-C kábla. Stav akumulátora je zobrazený na displeji. Pre núdzové použitie (pri vybití akumulátora) je možné kompresor napájať pomocou 12V konektora.
| Technické údaje | |
|---|---|
| napájanie | AKU 2000 mAh |
| núdzové napájanie | 12V (5A) |
| nabíjanie | USB-C (5V 1A) |
| doba nabíjania | cca. 5 hod |
| max. príkon | 60W |
| max. tlak | 8,43 kg/cm2 ; 120 PSI |
| výtlak | 15 L / min |
| max. doba behu | 20 min. |
| powerbanka | USB-A (5V 2A) |
| svietidlo | LED |
| dĺžka hadice | 22 cm |
| dĺžka 12V kábla | 300 cm |
Dodanie produktu Compass Kompresor AKU TWIST 2000mAh
Tento tovar Vám môžeme dodať až domov alebo na výdajné miesto. Ponúkame širokú ponuku spôsobov prepravy za nízke ceny.Doba dodania produktu Compass Kompresor AKU TWIST 2000mAh
E-shopKedy tovar odošleme?
|
PredajňaKedy bude pripravený?
|
|---|---|
| 1-2 pracovné dni | 1-2 pracovné dni |
Ostatní zákazníci si tiež prezerali:

Astroai Elektrický umývací kefka Hicozy KS-26...

Merco Air Car kompresor

Baseus Čerpadlo PrimeTrip VA1 2 v 1 so svieti...

Asist Kompresor el. 1100W, 8bar, kufor

Compass Kompresor 12V CORA so svetlom

Compass Hustilka nožná VERTI s manometrom

Effea Nožná pumpa 6700 s rýchloupínacím konek...

Yato Pištoľ na hustenie pneumatík s digitálny...

Compass Kompresor 12/230V SPACE digitálny so ...
Expedícia: 1-2 pracovné dni
Slovensko - Doručenie na adresu:
Slovensko - Vyzdvihnutie na výdajnom mieste:
Možnosti platby