Compass Ochranná plachta na motocykl XXL 100% WATERPROOF
| Kód produktu: | N2580800 (pre komunikáciu) |
| Výrobca: |
Compass
|
|
Zodpov. za vady:
|
2 roky
|
| Vrátenie tovaru: | |
| Dostupnosť: | Odošleme do 1–2 dní |
| Garancia fér ceny: | Našli ste tovar lacnejšie? |
| Cena dnes: |
20,57 € s DPH Cena bez DPH 17,00 € |
Compass Ochranná plachta na motocykl XXL 100% WATERPROOF
Plachta je ideálna proti znečisteniu motocyklu, zabraňuje aj námraze. Jednoduché univerzálne upevnenie. Balené v praktickom, na zips uzatvárateľnom balení, do ktorého je možné plachtu po použití ľahko zložiť a uskladniť.
Jednoduché upevnenie plachty - iba sa nasadí na motocykl, na spodku sa upevní časť s všitou gumou za vhodné záhyby motocyklu. Plachta je navyše osadená pevnými okami, pomocou ktorých je možné plachtu ešte pevnejšie uchytiť, napríklad pomocou gumotahov a pod. (nie sú súčasťou dodávky).
| Technické údaje | |
|---|---|
| nepremokavá | áno |
| šetrná vnútorná strana | áno |
| dĺžka plachty | 294 cm |
| šírka plachty | 105 cm |
| výška plachty | 127 cm |
Dodanie produktu Compass Ochranná plachta na motocykl XXL 100% WATERPROOF
Tento tovar Vám môžeme dodať až domov alebo na výdajné miesto. Ponúkame širokú ponuku spôsobov prepravy za nízke ceny.Doba dodania produktu Compass Ochranná plachta na motocykl XXL 100% WATERPROOF
E-shopKedy tovar odošleme?
|
PredajňaKedy bude pripravený?
|
|---|---|
| 1-2 pracovné dni | 1-2 pracovné dni |
Ostatní zákazníci si tiež prezerali:

Compass Ochranná plachta proti krupobitiu XL ...
- Doprava zadarmo

Compass Ochranná plachta proti krúpam L 480×1...
- Doprava zadarmo

Compass Clona 2v1 ULTIMATE na čelné sklo 145 ...

Compass Ochranná plachta ŠTVORKOLKA 240x140x1...

Compass Clona FROST na čelné sklo 240 x 71cm

Compass Ochranná plachta L 292x147x51 cm NYLO...

Compass Ochranná plachta proti krúpam XXL 570...
- Doprava zadarmo

Merco Basic Shade clona na čelné sklo

Compass Ochranná plachta FULL L 482x177x121cm...

Compass Ochranná plachta na motocykel L 100% ...

Compass Ochranná plachta proti krupám SUV-VAN...

Compass Ochranná plachta proti krúpam M 430×1...
- Doprava zadarmo

Merco Mirror Shade clona na čelné sklo

Compass Ochranná plachta ŠTVORKOLKA 240x140x1...

Abbey Shade XL clona na čelné sklo

Compass Ochranná plachta proti krupobitiu CIT...
Expedícia: 1-2 pracovné dni
Slovensko - Doručenie na adresu:
Slovensko - Vyzdvihnutie na výdajnom mieste:
Možnosti platby