CyberPower PFC SineWave LCD GP 1500VA/900W, 1U, Rack, hl.389 mm + doprava zdarma
| Kód produktu: | N4632686 (ke komunikaci) |
| Výrobce: |
CyberPower
Odpov. za vady:
2 roky
| Vrácení zboží: | |
| Expedice: | 1-2 pracovní dny |
| Dostupnost: | Ext. sklad |
| Garance fér ceny | Našli jste zboží levněji? Napište nám |
| Cena dnes: |
• UPS s topologií line-interactive
• Kompatibilní s aktivní PFC
• Automatická regulace napětí (AVR)
• Zásuvky pro důležitou/nedůležitou zátěž
• Barevný panel LCD
• USB připojovací port
• Software PowerPanel pro správu napájení
• Ochrana proti rázům a špičkám
• Skříň s malou hloubkou
• Technologie pro úsporu energie
• Výstup s čistým sinusovým průběhem
• Ochrana proti přetížení
• Baterie vyměnitelné za provozu
• LED indikátor stavu
• Vysokorychlostní přenos dat přes Ethernet
• Možnost vzdálené správy protokolem SNMP / HTTP (volitelné)
• Ochrana sítě
• Fáze - Jednofázové
• Tvar - Rack
• Topologie UPS - Line-interactive
• Technologie pro úsporu energie - Bypass technologie GreenPower UPS™
• Kompatibilní s aktivní PFC - Ano
• Vstup
• Jmenovité vstupní napětí ( Vac ) - 220
• 230
• Rozmezí vstupního napětí - 165 ~ 271 Vac
• Nastavitelný rozsah napětí ( Vac ) - 189 ~ 207 Vac
• 253 ~ 271 Vac
• Vstupní frekvence ( Hz ) - 50 ± 3
• - 60 ± 3
• Detekce vstupní frekvence - Automatická detekce
• Jmenovitý vstupní proud - 10 A
• Typ vstupního konektoru - IEC C14
• Druh zástrčky - Přímý
• Typ zástrčky odpojitelného kabelu - IEC C14 x 2
• Délka napájecího kabelu - 1,83 m
• Výstup
• Výkon - 1500 VA
• Výkon - 900 W
• Průběh napětí při napájení z baterie - Čistá sinusová vlna
• Frekvence při napájení z baterie ( Hz ) - 50 ± 1%
• 60 ± 1%
• Účiník - 0,6
• Automatická regulace napětí (AVR) - 1 x zvýšení
• Ochrana proti přetížení - Omezení interního proudu, Jistič
• Zásuvka(y) - celkem 6
• Typ zásuvky - IEC C13 x 6
• Zásuvka(y) - zálohované a s přepěťovou ochranou - 4
• Zásuvka(y) - pouze s přepěťovou ochranou - 2
• Zásuvka(y) - pro kritická zařízení - 2
• Outlet(s) - Non-critical Load - 2 (NCL)
• Typická doba přechodu - 7 ms (Max 10 ms at normal sensitivity)
• Baterie
• Provozní doba při poloviční zátěži - 9,3 min
• Provozní doba při plné zátěži - 1,4 min
• Typická doba dobíjení - 8 hod (Obnovení na 90 % po úplném vybití)
• Spuštění na baterii - Ano
• Uživatelsky vyměnitelný - Ano
• Vyměnitelné za provozu - Ano
• Výměnný bateriový blok - RBP0026
• Počet výměnných bateriových bloků - 1 ks
• Přepěťová ochrana + filtrování
• Přepěťová ochrana - 450 Jouly
• Ochrana sítě RJ45 - 1 vstup, 1 výstup
• Správa a komunikace
• Panel LCD - Ano
• Typy LCD - Barevný LCD
• LCD informační displej - Stav napájení, Stav baterie, Stav zátěže, Porucha a varování
• LCD nastavení a ovládání - Nastavení alarmu, Vstup a výstup, Nastavení baterie
• LED indikátory - Zapnuto
• Porty USB kompatibilní s rozhraním HID - 1
• Sériový port - Contact Signals
• Akustické alarmy - Režim Baterie, Vybitá baterie, Přetížení, Porucha UPS
• Držák kabelů - Napájecí kabel x2, USB kabel x1
• Rychlost přenosu dat sítě Ethernet - Až 1Gbps
• Software pro správu napájení - PowerPanel Business (doporučeno)
• Vzdálená správa protokolem SNMP / HTTP - Ano - s doplňkovou RMCARD205
• Služba PowerPanel Cloud - Ano - 30 denní bezplatná zkušební verze
• Fyzické vlastnosti
• Konstrukce skříně - Kov
• Barva - Stříbrná
• Úchytky pro montáž do racku - Ano
• Fyzická velikost - UPS modul
• Rozměry (ŠxVxH) 433 x 44 x 388.7 mm
• Hmotnost 14,99 kg
• Výška pro instalaci do racku 1U
• Přepravní rozměry
• Rozměry (ŠxVxH) 530 x 158 x 494 mm
• Hmotnost 17,06 kg
• Provozní podmínky
• Provozní teplota 0 ~ 40 °C
• Provozní relativní vlhkost (nekondenzující) 0 ~ 95%
• Provozní nadmořská výška 0-3.000 metrů
• Skladovací teplota -5 ~ 45 °C
• Skladovací relativní vlhkost (nekondenzující) 0 ~ 95%
• Skladovací nadmořská výška 0-15.000 metrů
• Odvod tepla v režimu on-line 17 BTU/hod
• Design bez ventilátoru
• Ano - prakticky žádný hluk
• Certifikace
CE
• RoHS
Ano
• Váha: 20.00000 kg
• PartNumber: CP1500EIPFCRM1U
Parametry produktu
| EPO vypínač: |
Ne |
| GPSR: |
CyberPower Systems B.V.;Flight Forum 3545,5657DW,Eindhoven,Holandsko;cyberpower@complet.cz |
| Komunikační port RS-232: |
Ano |
| Komunikační port USB: |
| LCD stavový displej: |
| Možnost redundance: |
Ne |
| Počet fází vstup/výstup: |
1:1 |
| Provedení: |
Racková |
| Přepěťová ochrana RJ11 nebo RJ45: |
| Přidání dalších bateriových modulů: |
| SNMP/HTTP management: |
| Technologie: |
Line Interactive (AVR) |
| Typ baterie: |
Olověná |
| Účel použití: |
Profesionální |
| Uživatelsky měnitelné baterie: |
| Výkon VA: |
| Výrobce: |
CyberPower |
| Výstupní svorkovnice: |
| Výstupní zásuvky - C13: |
| Výstupní zásuvky - C19: |
| Výstupní zásuvky - české/euro: |
| Zásuvka/y jen s přepěťovou ochranou: |
Dodání produktu CyberPower PFC SineWave LCD GP 1500VA/900W, 1U, Rack, hl.389 mm + doprava zdarma
E-shopKdy zboží odešleme?
ProdejnaKdy bude připraveno?
|---|---|
| 1-2 pracovní dny | 1-2 pracovní dny |
Ostatní zákazníci si také prohlíželi:
APC Back-UPS Pro 1200VA Power saving (720W) -...
- Doprava zdarma
CyberPower Value Pro serie GreenPower UPS 160...
- Doprava zdarma
APC Back-UPS BXM 750VA (410W), AVR, USB, česk...