CyberPower PFC SineWave LCD GP 1600VA/1000W + doprava zdarma
Kód produktu: N3768072 (ke komunikaci)
Výrobce:
CyberPower
Odpov. za vady: Info
2 roky
Vrácení zboží:
Expedice: 1-2 pracovní dny
Dostupnost: Ext. sklad
Garance fér ceny Našli jste zboží levněji? Napište nám
Zde si můžete produkt objednat
Potřebujete poradit s objednáním? Kontaktujte nás (Po-Pá 8:30-12:00, 13:00-16:00).
19 let na trhu19 let na trhu
Garance vrácení penězGarance vrácení peněz
Výměna zboží zdarmaVýměna zboží zdarma
20.000+ výdejních míst20.000+ výdejních míst
9.000+ položek skladem9.000+ položek skladem
• Vlastnosti
• UPS s topologií line-interactive
• Kompatibilní s aktivní PFC
• Automatická regulace napětí (AVR)
• LED indikátor stavu
• Software PowerPanel pro správu napájení
• Nabíjecí port(y) USB
• Provedení Tower (věž)
• Technologie pro úsporu energie
• Výstup s čistým sinusovým průběhem
• Barevný panel LCD
• Možnost vzdálené správy protokolem SNMP / HTTP (volitelné)
• Ochrana proti rázům a špičkám
• Vysokorychlostní přenos dat přes Ethernet
• Všeobecné
• Tvar - Tower (věž)
• Topologie UPS - Line-interactive
• Technologie pro úsporu energie - Bypass technologie GreenPower UPS™
• Kompatibilní s aktivní PFC * Ano
• Vstup
• Jmenovité vstupní napětí ( Vac )
• 220
• Rozmezí vstupního napětí - 169 ~ 271 Vac
• Vstupní frekvence ( Hz )
• 50 ± 3
• 60 ± 3
• Detekce vstupní frekvence - Automatická detekce
• Jmenovitý vstupní proud - 10 A
• Typ vstupního konektoru - IEC C14
• Typ zástrčky odpojitelného kabelu - Schuko x 1
• Délka napájecího kabelu - 1.83 m
• Výstup
• Výkon - 1600 VA
• Výkon - 1000 W
• Průběh napětí při napájení z baterie - Čistý sinusový průběh
• Frekvence při napájení z baterie ( Hz )
• 50 ± 1%
• 60 ± 1%
• Automatická regulace napětí (AVR) - 1 x zvýšení
• Ochrana proti přetížení - Omezení interního proudu
• Zásuvky - celkem 6
• Typ zásuvky - Schuko x 6
• Zásuvka(y) - zálohované a s přepěťovou ochranou - 6
• Typická doba přechodu - 8 ms (Max 12 ms při normální citlivosti)
• Nabíjecí port(y) USB
• USB-A x 1
• USB-C x 1
• Celkový výstupní výkon nabíjení USB - 5 V/ 4 A Max, max. 30 W
• Nabíjecí výstup USB-A - 5 V/ 2.4 A Max
• Nabíjecí výstup USB-C - 5 V/ 2.5 A Max
• - 9 V/ 2 A Max
• - 15 V/ 2 A Max
• Baterie
• Provozní doba při poloviční zátěži - 9.7 min
• Provozní doba při plné zátěži - 2.6 min
• Typická doba dobíjení - 8 hodin (Obnovení na 90 % po úplném vybití)
• Uživatelsky vyměnitelný - Ano
• Typ baterie - Hermeticky uzavřený olověný
• Výměnný bateriový blok - RBP0142
• Počet výměnných bateriových bloků - 1 ks
• 2x 12V / 9 Ah
• Přepěťová ochrana + filtrování
• Přepěťová ochrana - 405 Jouly
• Ochrana sítě RJ45 - 1 vstup, 1 výstup
• Správa a komunikace
• Panel LCD - Ano
• Typy LCD - Barevný LCD
• Natáčecí displej LCD - 22°
• LCD nastavení a ovládání - Nastavení alarmu, Vstup a výstup, Nastavení baterie, Události a záznamy
• LED indikátory - Zapnuto
• Porty USB kompatibilní s rozhraním HID - 1
• Sériový port - Bezpotenciálový kontakt
• Akustické alarmy - Režim Baterie, Vybitá baterie, Přetížení, Porucha UPS
• Držák kabelů - USB kabel x1
• Rychlost přenosu dat sítě Ethernet - Až 1Gbps
• Software pro správu napájení - PowerPanel Business (doporučeno)
• Vzdálená správa protokolem SNMP / HTTP - Ano, s doplňkovou RMCARD205
• Fyzická velikost - UPS modul
• Rozměry (ŠxVxH) 100 x 280 x 355 mm
• Hmotnost 11kg
• Provozní podmínky
• Provozní teplota 0 ~ 40°C
• Provozní relativní vlhkost (nekondenzující) 0 ~ 95%
• Provozní nadmořská výška 0-3.000 metrů
• Skladovací teplota -15 ~ 45°C
• Skladovací relativní vlhkost (nekondenzující) 0 ~ 95%