CyberPower PFC SineWave LCD GP 1600VA/1000W + doprava zadarmo
Kód produktu: N3768072 (pre komunikáciu)
Výrobca:
CyberPower
Zodpov. za vady: Info
2 roky
Vrátenie tovaru:
Expedícia: 1-2 pracovné dni
Dostupnosť: Ext. sklad
Garancia fér ceny Našli ste tovar lacnejšie? Napíšte nám
Tu si môžete produkt objednať
Potrebujete poradiť s objednaním? Kontaktujte nás (Po-Pá 8:30-12:00, 13:00-16:00).
19 rokov na trhu19 rokov na trhu
Garancia vrátenia peňazíGarancia vrátenia peňazí
Výmena tovaru zadarmoVýmena tovaru zadarmo
20.000+ výdajných miest20.000+ výdajných miest
9.000+ položiek skladom9.000+ položiek skladom
• Vlastnosti
• UPS s topológiou line-interactive
• Kompatibilný s aktívnym PFC
• Automatická regulácia napätia (AVR)
• LED indikátor stavu
• Softvér PowerPanel pre správu napájania
• Nabíjací port(y) USB
• Vyhotovenie Tower (veža)
• Technológia pre úsporu energie
• Výstup s čistým sínusovým priebehom
• Farebný panel LCD
• Možnosť diaľkovej správy protokolom SNMP / HTTP (voliteľné)
• Ochrana proti otrasom a špičkám
• Vysokorýchlostný prenos dát cez Ethernet
• Všeobecné
• Tvar - Tower (veža)
• Topológia UPS - Line-interactive
• Technológia pre úsporu energie - Bypass technológia GreenPower UPS™
• Kompatibilný s aktívnym PFC * Áno
• Vstup
• Menovité vstupné napätie ( Vac )
• 220
• Rozsah vstupného napätia - 169 ~ 271 Vac
• Vstupná frekvencia ( Hz )
• 50 ± 3
• 60 ± 3
• Detekcia vstupnej frekvencie - Automatická detekcia
• Menovitý vstupný prúd - 10 A
• Typ vstupného konektora - IEC C14
• Typ zástrčky odpojiteľného kábla - Schuko x 1
• Dĺžka napájacieho kábla - 1.83 m
• Výstup
• Výkon - 1600 VA
• Výkon - 1000 W
• Priebeh napätia pri napájaní z batérie - Čistý sínusový priebeh
• Frekvencia pri napájaní z batérie ( Hz )
• 50 ± 1%
• 60 ± 1%
• Automatická regulácia napätia (AVR) - 1 x zvýšenie
• Ochrana proti preťaženiu - Obmedzenie interného prúdu
• Zásuvky - celkom 6
• Typ zásuvky - Schuko x 6
• Zásuvka(y) - zálohované a s prepäťovou ochranou - 6
• Typická doba prechodu - 8 ms (Max 12 ms pri normálnej citlivosti)
• Nabíjací port(y) USB
• USB-A x 1
• USB-C x 1
• Celkový výstupný výkon nabíjania USB - 5 V/ 4 A Max, max. 30 W
• Nabíjací výstup USB-A - 5 V/ 2.4 A Max
• Nabíjací výstup USB-C - 5 V/ 2.5 A Max
• - 9 V/ 2 A Max
• - 15 V/ 2 A Max
• Batéria
• Prevádzková doba pri polovičnej záťaži - 9.7 min
• Prevádzková doba pri plnej záťaži - 2.6 min
• Typická doba nabíjania - 8 hodín (Obnovenie na 90 % po úplnom vybití)
• Užívateľsky vymeniteľný - Áno
• Typ batérie - Hermeticky uzavretý olovený
• Vymeniteľný batériový blok - RBP0142
• Počet vymeniteľných batériových blokov - 1 ks
• 2x 12V / 9 Ah
• Prepäťová ochrana + filtrovanie
• Prepäťová ochrana - 405 Jouly
• Ochrana siete RJ45 - 1 vstup, 1 výstup
• Správa a komunikácia
• Panel LCD - Áno
• Typy LCD - Farebný LCD
• Natáčací displej LCD - 22°
• LED indikátory - Zapnuté
• Porty USB kompatibilné s rozhraním HID - 1
• Sériový port - Bezpotenciálový kontakt
• Akustické alarmy - Režim Batéria, Vybitá batéria, Preťaženie, Porucha UPS
• Držiak káblov - USB kábel x1
• Rýchlosť prenosu dát siete Ethernet - Až 1Gbps
• Softvér pre správu napájania - PowerPanel Business (odporúčané)
• Diaľková správa protokolom SNMP / HTTP - Áno, s doplnkovou RMCARD205
• Fyzická veľkosť - UPS modul
• Rozmery (ŠxVxH) 100 x 280 x 355 mm
• Hmotnosť 11kg
• Prevádzkové podmienky
• Prevádzková teplota 0 ~ 40°C
• Prevádzková relatívna vlhkosť (nekondenzujúca) 0 ~ 95%
• Prevádzková nadmorská výška 0-3.000 metrov
• Skladovacia teplota -15 ~ 45°C
• Skladovacia relatívna vlhkosť (nekondenzujúca) 0 ~ 95%