CyberPower Professional Rackmount Series PRIII 1500VA/1500W,2U + doprava zdarma
Kód produktu: N2592963 (ke komunikaci)
Výrobce:
CyberPower
Odpov. za vady: Info
2 roky
Vrácení zboží:
Expedice: 1-2 pracovní dny
Dostupnost: Ext. sklad
Garance fér ceny Našli jste zboží levněji? Napište nám
Zde si můžete produkt objednat
Potřebujete poradit s objednáním? Kontaktujte nás (Po-Pá 8:30-12:00, 13:00-16:00).
19 let na trhu19 let na trhu
Garance vrácení penězGarance vrácení peněz
Výměna zboží zdarmaVýměna zboží zdarma
20.000+ výdejních míst20.000+ výdejních míst
9.000+ položek skladem9.000+ položek skladem
• Hlavní výhody
• Spolehlivá kvalita napájení
• Úspory nákladů na elektřinu
• Funkce pro ochranu zařízení
• Automatická regulace napětí (AVR)
• Hodnoty na LCD v reálném čase
• Hlavni novinky oproti předchozím řadám:
•učiník 1
•snadný upgrade FW přes USB nebo LAN kartu
•vyměna baterií bez nařadí a za provozu (hot-swap)
•vylepšená správa baterií
• Vlastnosti
• UPS s topologií line-interactive
• Technologie pro úsporu energie
• Kompatibilní s aktivní PFC
• Výstup s čistým sinusovým průběhem
• Night Mode Design
• Tool-less Battery Replacement
• Battery Management Technology
• High Output Power Factor
• Ochrana proti přetížení
• Zásuvky pro důležitou/nedůležitou zátěž
• Hot-swappable Batteries
• Ochrana proti rázům a špičkám
• EMI a RFI filtr
• LCD stavový displej
• USB připojovací port
• Sériový komunikační port
• Port pro nouzové vypnutí (EPO)
• Software PowerPanel® pro správu napájení
• SNMP/HTTP Remote Management Capability (Optional)
• Konvertibilní konfigurace Rack/Tower
• Specifikace
• Všeobecná
• Fáze - Jednofázové
• Topologie UPS - Line-interactive
• Technologie pro úsporu energie - Bypass technologie GreenPower UPS™
• Splňuje podmínky Energy-Star - Ano
• Kompatibilní s aktivní PFC - Ano
• Vstup
• Podpora napájení z generátoru - Ano
• Jmenovité vstupní napětí (Vac) - 220, 230, 240
• Rozmezí vstupního napětí (Vac) -159 ~ 288
• Nastavitelný rozsah napětí (Vac) - 151 ~ 302 Vac
• Vstupní frekvence (Hz) - 50 ± 3, 60 ± 3
• Detekce vstupní frekvence - Automatická detekce
• Typ vstupního konektoru - IEC C14
• Typ zástrčky odpojitelného kabelu- IEC C14
• Délka napájecího kabelu - 1.8 m
• Výstup
• Výkon - 1500 VA
• Výkon - 1500 W
• Průběh napětí při napájení z baterie - Čistý sinusový průběh
• Napětí při napájení z baterie (Vac) - 220 ± 5%, 230 ± 5%, 240 ± 5%
• Frekvence při napájení z baterie (Hz) - 50 ± 1%, 60 ± 1%