CyberPower Professional SmartApp OnLine S 2000VA/1800W,2U + doprava zdarma
Kód produktu: N3686391 (ke komunikaci)
Výrobce:
CyberPower
Odpov. za vady: Info
2 roky
Vrácení zboží:
Expedice: 1-2 pracovní dny
Dostupnost: Ext. sklad
Garance fér ceny Našli jste zboží levněji? Napište nám
Zde si můžete produkt objednat
Potřebujete poradit s objednáním? Kontaktujte nás (Po-Pá 8:30-12:00, 13:00-16:00).
19 let na trhu19 let na trhu
Garance vrácení penězGarance vrácení peněz
Výměna zboží zdarmaVýměna zboží zdarma
20.000+ výdejních míst20.000+ výdejních míst
9.000+ položek skladem9.000+ položek skladem
• Vlastnosti
• On-line UPS s dvojitou konverzí
• Podpora napájení z generátoru
• Nulová doba přechodu
• Extended Battery Module Auto-detection
• Zásuvky pro důležitou/nedůležitou zátěž
• Ochrana telefonu/faxu/modemu/DSL/sítě
• Ventilátory s proměnlivými otáčkami
• Software PowerPanel pro správu napájení
• Konvertibilní konfigurace Rack/Tower
• Režim ECO
• Ochrana proti přetížení
• Inteligentní správa baterií (SBM)
• Ochrana proti rázům a špičkám
• EMI a RFI filtr
• Barevný panel LCD
• Port pro nouzové vypnutí (EPO)
• Možnost vzdálené správy protokolem SNMP / HTTP (volitelné)
• Specifikace
• Fáze- Jednofázové
• Topologie UPS - On-line s dvojitou konverzí.
• Technologie pro úsporu energie - Účinnost režimu On-line ECO > 95 %
• Kompatibilní s aktivní PFC - Ano
• Vstup
• Podpora napájení z generátoru - Ano
• Jmenovité vstupní napětí 230 ± 10% Vac
• Rozmezí vstupního napětí 160 ~ 300 Vac
• Nastavitelný rozsah napětí:
• 0~50% zátěž po 110 ~ 300 Vac
• 0~60% zátěž po 120 ~ 300 Vac
• 0~80% zátěž po 140 ~ 300 Vac
• 0~100% zátěž po 160 ~ 300 Vac
• Vstupní frekvence
• 50 ± 10 Hz
• 60 ± 10 Hz
• Detekce vstupní frekvence - Automatická detekce
• Jmenovitý vstupní proud 9 A
• Vstupní účiník 0.99
• Typ vstupního konektoru - IEC C14
• Typ zástrčky odpojitelného kabelu - Schuko
• Délka napájecího kabelu 1.5 m
• Výstup
• Výkon 2000 VA
• Výkon 1800 W
• Průběh napětí při napájení z baterie - Čistý sinusový průběh
• Napětí při napájení z baterie ( Vac ):
• 208 ± 1%
• 220 ± 1%
• 230 ± 1%
• 240 ± 1%
• Nastavení výstupního napětí - Nastavitelné
• Frekvence při napájení z baterie ( Hz ):
• 50 ± 0.5%
• 60 ± 0.5%
• Nastavení výstupní frekvence - Nastavitelné
• Účiník 0.9
• Tolerance napětí v režimu ECO ± 15 %
• Ochrana proti přetížení - Omezení interního proudu , Jistič , Pojistka
• Ochrana proti přetížení (režim Line) 110~120% zátěž po 1 min, >120% zátěž ihned
• Ochrana proti přetížení (režim Baterie) 110~120% zátěž po 10 s, >120% zátěž ihned
• Ochrana proti přetížení (režim Bypass) >130% zátěž ihned
• Činitel výkyvu (poměr špičkové a efektivní hodnoty) 3 : 1
• Harmonické zkreslení (lineární zátěž) THD<3%
• Harmonické zkreslení (nelineární zátěž) THD<5%
• Interní přemostění (bypass)
• Automatické přemostění (bypass) , Manuální přemostění (bypass)
• Zásuvka(y) - celkem 8
• Typ zásuvky - IEC C13 x 8
• Zásuvka(y) - zálohované a s přepěťovou ochranou 8
• Zásuvka(y) - pro kritická zařízení - 4
• Zásuvka(y) - pro nekritická zařízení - 4
• Typická doba přechodu 0 ms
• Baterie
• Provozní doba při poloviční zátěži - 13,1 min
• Provozní doba při plné zátěži - 3,8 min
• Typická doba dobíjení - 4 hodiny
• Maximální nabíjecí proud - 1,5 A
• Spuštění na baterii - Ano
• Inteligentní správa baterií (SBM) - Ano
• Uživatelsky vyměnitelný - Ano
• Vyměnitelné za provozu - Ano
• Typ baterie - Hermeticky uzavřený olověný
• Výměnný bateriový blok - RBP0157 (4 ks, 12V / 9 Ah)
• Počet RBP - 1ks
• Počet baterií (každý blok) - 4 ks
• Napětí baterie (každý blok) - 48 V
• Max. počet EBM 3ks
• Přepěťová ochrana + filtrování
• Přepěťová ochrana - 363 Jouly
• EMI a RFI filtr - Ano
• Ochrana telefonu/sítě RJ11/RJ45 (kombo) - 1 vstup, 1 výstup
• Správa a komunikace
• LCD panel - Ano, barevný
• Porty USB kompatibilní s rozhraním HID - 1
• Sériový port - RS232
• Port pro nouzové vypnutí (EPO) - Ano
• Kabely v balení - Napájecí kabel x2 , USB kabel x1
• Software pro správu napájení - PowerPanel® Business Edition
• Vzdálená správa protokolem SNMP / HTTP - Ano - s doplňkovou kartou RMCARD205
• Fyzické vlastnosti
• Provedení - Rack/Tower
• Konstrukce skříně - Kov
• Barva - Černá
• Lišta pro montáž do racku - Ano
• Úchytky pro montáž do racku - Ano
• Fyzická velikost - UPS modul
• Rozměry (ŠxVxH) - 438 x 88 x 430mm
• Hmotnost - 19,2 kg
• Výška pro instalaci do racku - 2U
• Přepravní rozměry
• Rozměry (ŠxVxH) - 540 x 230 x 550 mm
• Hmotnost - 23,4 kg
• Provozní podmínky
• Provozní teplota - 0 ~ 40°C
• Provozní relativní vlhkost (nekondenzující) - 20 ~ 90%
• Provozní nadmořská výška - 0-1.500 metrů
• Skladovací teplota -20 ~ 50°C
• Skladovací relativní vlhkost (nekondenzující) - 10 ~ 90%