CyberPower Value Pro serie GreenPower UPS 700VA/390W
Kód produktu: N2924497 (ke komunikaci)
Výrobce:
CyberPower
Odpov. za vady: Info
2 roky
Vrácení zboží:
Expedice: 1-2 pracovní dny
Dostupnost: Ext. sklad
Garance fér ceny Našli jste zboží levněji? Napište nám
Zde si můžete produkt objednat
Potřebujete poradit s objednáním? Kontaktujte nás (Po-Pá 8:30-12:00, 13:00-16:00).
19 let na trhu19 let na trhu
Garance vrácení penězGarance vrácení peněz
Výměna zboží zdarmaVýměna zboží zdarma
20.000+ výdejních míst20.000+ výdejních míst
9.000+ položek skladem9.000+ položek skladem
• Vlastnosti
• UPS s topologií line-interactive
• Technologie pro úsporu energie
• Výstup se simulovaným sinusovým průběhem
• Automatická regulace napětí (AVR)
• LCD stavový displej
• High-speed Ethernet Data Transmission
• USB připojovací port
• Ochrana proti rázům a špičkám
• Sériový komunikační port
• Software PowerPanel® pro správu napájení
• Specifikace
• Fáze - Single Phase
• Tvar - Tower (věž)
• Topologie UPS - Line-interactive
• Technologie pro úsporu energie - Bypass technologie GreenPower UPS™
• Vstup
• Jmenovité vstupní napětí ( Vac ) 230 ± 10%
• Rozmezí vstupního napětí ( Vac ) 167 ~ 295
• Vstupní frekvence ( Hz ) 50 ± 5
• 60 ± 5
• Jmenovitý vstupní proud 3.04 A
• Typ vstupního konektoru IEC C14
• Délka napájecího kabelu 1.5 m
• Výstup
• Výkon 700 VA
• Výkon 390 W
• Průběh napětí při napájení z baterie - Simulovaný sinusový průběh
• Napětí při napájení z baterie 230 ± 10% Vac
• Frekvence při napájení z baterie 50 ± 1% Hz
• 60 ± 1% Hz
• Automatická regulace napětí (AVR) 1x zvýšení, 1x snížení
• Ochrana proti přetížení - Jistič
• Zásuvky - celkem 6
• Typ zásuvky - 6 zásuvek IEC (počítačové zásuvky)
• Zásuvka(y) - zálohované a s přepěťovou ochranou 6
• Typická doba přechodu 4 ms
• Baterie
• Provozní doba při poloviční zátěži - 10 min
• Provozní doba při plné zátěži - 1 min
• Typická doba dobíjení - 8 Hodin
• Spuštění na baterii - Ano
• Uživatelsky vyměnitelný - Ne
• Typ baterie - Hermeticky uzavřený olověný
• Baterie: 1x 12V/7Ah
• Přepěťová ochrana + filtrování
• Přepěťová ochrana 450 Jouly
• EMI a RFI filtr - Ano
• Ochrana telefonu/sítě RJ11/RJ45 (kombo) - 1 vstup, 1 výstup
• Správa a komunikace
• LCD panel - Ano
• LED indikátory - Zapnuto
• Porty USB kompatibilní s rozhraním HID - 1
• Akustické alarmy - Režim Baterie, Vybitá baterie, Přetížení, Porucha UPS
• Držák kabelů - USB kabel x1
• Rychlost přenosu dat sítě Ethernet - Až 1 GB
• Software pro správu napájení - PowerPanel® Personal (doporučeno)
• Fyzické vlastnosti
• Konstrukce skříně - Plast
• Barva - Černá
• Fyzická velikost - UPS modul
• Rozměry (ŠxVxH) - 100 x 227 x 260 mm
• Hmotnost - 5.14 kg
• Provozní podmínky
• Provozní teplota 0 ~ 40 °C
• Provozní relativní vlhkost (nekondenzující) 0 ~ 90%
• Provozní nadmořská výška 0-3.000 metrů
• Skladovací teplota -20 ~ 50 °C
• Skladovací relativní vlhkost (nekondenzující) 0 ~ 90%