CyberPower Value Pro serie GreenPower UPS 700VA/390W
Kód produktu: N2924497 (pre komunikáciu)
Výrobca:
CyberPower
Zodpov. za vady: Info
2 roky
Vrátenie tovaru:
Expedícia: 1-2 pracovné dni
Dostupnosť: Ext. sklad
Garancia fér ceny Našli ste tovar lacnejšie? Napíšte nám
Tu si môžete produkt objednať
Potrebujete poradiť s objednaním? Kontaktujte nás (Po-Pá 8:30-12:00, 13:00-16:00).
19 rokov na trhu19 rokov na trhu
Garancia vrátenia peňazíGarancia vrátenia peňazí
Výmena tovaru zadarmoVýmena tovaru zadarmo
20.000+ výdajných miest20.000+ výdajných miest
9.000+ položiek skladom9.000+ položiek skladom
• Vlastnosti
• UPS s topológiou line-interactive
• Technológia pre úsporu energie
• Výstup so simulovaným sínusovým priebehom
• Automatická regulácia napätia (AVR)
• LCD stavový displej
• High-speed Ethernet Data Transmission
• USB pripojovací port
• Ochrana proti rázom a špičkám
• Sériový komunikačný port
• Softvér PowerPanel® pre správu napájania
• Špecifikácie
• Fáza - Single Phase
• Tvar - Tower (veža)
• Topológia UPS - Line-interactive
• Technológia pre úsporu energie - Bypass technológia GreenPower UPS™
• Vstup
• Menovité vstupné napätie ( Vac ) 230 ± 10%
• Rozsah vstupného napätia ( Vac ) 167 ~ 295
• Vstupná frekvencia ( Hz ) 50 ± 5
• 60 ± 5
• Menovitý vstupný prúd 3.04 A
• Typ vstupného konektora IEC C14
• Dĺžka napájacieho kábla 1.5 m
• Výstup
• Výkon 700 VA
• Výkon 390 W
• Priebeh napätia pri napájaní z batérie - Simulovaný sínusový priebeh
• Napätie pri napájaní z batérie 230 ± 10% Vac
• Frekvencia pri napájaní z batérie 50 ± 1% Hz
• 60 ± 1% Hz
• Automatická regulácia napätia (AVR) 1x zvýšenie, 1x zníženie
• Ochrana proti preťaženiu - Istič
• Zásuvky - celkom 6
• Typ zásuvky - 6 zásuviek IEC (počítačové zásuvky)
• Zásuvka(y) - zálohované a s prepäťovou ochranou 6
• Typická doba prechodu 4 ms
• Batéria
• Prevádzková doba pri polovice zaťažení - 10 min
• Prevádzková doba pri plnom zaťažení - 1 min
• Typická doba nabíjania - 8 Hodín
• Spustenie na batériu - Áno
• Užívateľsky vymeniteľný - Nie
• Typ batérie - Hermeticky uzavretý olovený
• Batéria: 1x 12V/7Ah
• Prepäťová ochrana + filtrovanie
• Prepäťová ochrana 450 Jouly
• EMI a RFI filter - Áno
• Ochrana telefónu/siete RJ11/RJ45 (kombo) - 1 vstup, 1 výstup
• Správa a komunikácia
• LCD panel - Áno
• LED indikátory - Zapnuté
• Porty USB kompatibilné s rozhraním HID - 1
• Akustické alarmy - Režim Batéria, Vybitá batéria, Preťaženie, Porucha UPS
• Držiak káblov - USB kábel x1
• Rýchlosť prenosu dát siete Ethernet - Až 1 GB
• Softvér pre správu napájania - PowerPanel® Personal (odporúčané)
• Fyzické vlastnosti
• Konštrukcia skrine - Plast
• Farba - Čierna
• Fyzická veľkosť - UPS modul
• Rozmery (ŠxVxH) - 100 x 227 x 260 mm
• Hmotnosť - 5.14 kg
• Prevádzkové podmienky
• Prevádzková teplota 0 ~ 40 °C
• Prevádzková relatívna vlhkosť (nekondenzujúca) 0 ~ 90%
• Prevádzková nadmorská výška 0-3.000 metrov
• Skladovacia teplota -20 ~ 50 °C
• Skladovacia relatívna vlhkosť (nekondenzujúca) 0 ~ 90%