Dahua monitor LM24-E231, 24" 1920×1080 (FHD), 165Hz LED, 300 cd/m, 1000:1, 1ms
Kód produktu: N4065829 (ke komunikaci)
Výrobce:
Dahua
Odpov. za vady: Info
3 roky
Vrácení zboží:
Expedice: 1-2 pracovní dny
Dostupnost: Ext. sklad
Garance fér ceny Našli jste zboží levněji? Napište nám
Zde si můžete produkt objednat
Potřebujete poradit s objednáním? Kontaktujte nás (Po-Pá 8:30-12:00, 13:00-16:00).
19 let na trhu19 let na trhu
Garance vrácení penězGarance vrácení peněz
Výměna zboží zdarmaVýměna zboží zdarma
20.000+ výdejních míst20.000+ výdejních míst
9.000+ položek skladem9.000+ položek skladem
• The 1920*1080 resolution produces clearer and more vivid pictures;
• IPS panel for wide viewing angles with 3-sided frameless design;
• 178°H/178°V extra-wide viewing angle for all-round viewing performance;
• Adaptive sync can effectively solve picture lagging and tearing problems;
• 1ms fast response time with no image blurring or ghosting;
• Model
• DHI-LM24-E231
• Display
• Screen Size
• 23.8"
• Panel type
• IPS
• Aspect Ratio
• 16:9
• Resolution
• 1920x1080
• Backlight
•LED
• Brightness/Luminance
• 300nits(typ)
• Contrast Ratio
• Color Support
• 100% sRGB, 85% NTSC, 85% DCI-P3, 80% Adobe RGB
• Viewing Angle(H/V)
• 178°(H)/178°(V)
• Response time
• 1ms(OD)-Fast IPS
• Refresh Rate
• 180Hz
• Signals
• Interface
• DP1.2×1,HDMI 1.4×2,Audio out×1
• General
• Power Supply
• DC 12V 2.5A
• Power Type
• Adapter
• Consumption (Standard)
• TYP. 23W, MAX. 33 W
• Consumption (Standby)
• 0.5W
• Net Weight
• 3.9kg
• Gross Weight
• 5.6kg
• Tilt Angles
•5°±2°/15°±2°
• Swivel(angle)
• N/A
• Pivot(angle/direction)
• N/A
• Height Adjustment
• VESA
• 75x75mm
• Dimension(W×H×D)
• 539.6*321.3*64.6mm(without stand)
• Package(W×H×D)
• 649*172*443mm
• Work Environment
• Temperature
• 0°~40°(32°F~104°F)
• Humidity
• 10%~85%
• Accessory
• Standard
• DP cable,Adapter,Stand,Base
• Váha: 4.30000 kg
• PartNumber: LM24-E231
Parametry produktu
Barva: Černá
Display port: Ne
Doba odezvy: 1 ms
Dotykový displej: Ne
DVI vstup: Ne
Formát zobrazení: 16:9 (širokoúhlý)
HDMI počet: 1
Integrovaný TV tuner: Ne
Jas: 300 cd/m2
Kontrast: 1 100:1 – 10 000:1
Pivot: Ne
Podpora VESA: Ano
Prohnutá obrazovka: Ne
Reproduktory: Ne
RJ45: Ne
Rozlišení: 1920x1080 (Full HD)
Technologie: LCD (LED podsvícení)
Typ displeje: LCD VA
Typ povrchu displeje: Matný
Úhlopříčka displeje: 24"
USB: Ne
USB-C integrovaná dokovací stanice: Ne
USB-C zpětné nabíjení ntb: Ne
VGA/D-SUB vstup: Ano
Výrobce: DAHUA
Výškově nastavitelný: Ne
Dodání produktu Dahua monitor LM24-E231, 24" 1920×1080 (FHD), 165Hz LED, 300 cd/m, 1000:1, 1ms
Doba dodání produktu Dahua monitor LM24-E231, 24" 1920×1080 (FHD), 165Hz LED, 300 cd/m, 1000:1, 1ms