Dahua monitor LM24-E231, 24" 1920×1080 (FHD), 165Hz LED, 300 cd/m, 1000:1, 1ms
Kód produktu: N4065829 (pre komunikáciu)
Výrobca:
Dahua
Zodpov. za vady: Info
3 roky
Vrátenie tovaru:
Expedícia: 1-2 pracovné dni
Dostupnosť: Ext. sklad
Garancia fér ceny Našli ste tovar lacnejšie? Napíšte nám
Tu si môžete produkt objednať
Potrebujete poradiť s objednaním? Kontaktujte nás (Po-Pá 8:30-12:00, 13:00-16:00).
19 rokov na trhu19 rokov na trhu
Garancia vrátenia peňazíGarancia vrátenia peňazí
Výmena tovaru zadarmoVýmena tovaru zadarmo
20.000+ výdajných miest20.000+ výdajných miest
9.000+ položiek skladom9.000+ položiek skladom
• Rozlíšenie 1920*1080 zabezpečuje jasnejší a živší obraz;
• IPS panel pre široké pozorovacie uhly s 3-stranným bezrámovým dizajnom;
• 178°H/178°V extra široký pozorovací uhol pre všestranný pozorovací zážitok;
• Adaptive sync efektívne rieši problémy s oneskorením obrazu a trhaním;
• 1ms rýchla odozva bez rozmazania alebo duchov obrazu;
• Model
• DHI-LM24-E231
• Displej
• Veľkosť obrazovky
• 23.8"
• Typ panela
• IPS
• Poměr strán
• 16:9
• Rozlíšenie
• 1920x1080
• Podsvietenie
• LED
• Jas/Luminancia
• 300nits(typ)
• Kontrastný pomer
• Podpora farieb
• 100% sRGB, 85% NTSC, 85% DCI-P3, 80% Adobe RGB
• Pozorovací uhol (H/V)
• 178°(H)/178°(V)
• Odozva
• 1ms(OD)-Fast IPS
• Obnovovacia frekvencia
• 180Hz
• Signály
• Rozhranie
• DP1.2×1, HDMI 1.4×2, Audio out×1
• Všeobecné
• Napájanie
• DC 12V 2.5A
• Typ napájania
• Adaptér
• Spotreba (štandardná)
• TYP. 23W, MAX. 33 W
• Spotreba (standby)
• 0.5W
• Čistá hmotnosť
• 3.9kg
• Hrubá hmotnosť
• 5.6kg
• Uhol náklonu
• 5°±2°/15°±2°
• Otáčanie (uhol)
• N/A
• Pivot (uhol/smer)
• N/A
• Nastavenie výšky
• VESA
• 75x75mm
• Rozmery (Š×V×H)
• 539.6*321.3*64.6mm (bez stojana)
• Balenie (Š×V×H)
• 649*172*443mm
• Prevádzkové prostredie
• Teplota
• 0°~40° (32°F~104°F)
• Vlhkosť
• 10%~85%
• Príslušenstvo
• Štandardné
• DP kábel, Adaptér, Stojan, Základňa
• Váha: 4.30000 kg
• PartNumber: LM24-E231
Parametre produktu
Farba: Čierna
Display port: Nie
Doba odozvy: 1 ms
Dotykový displej: Nie
DVI vstup: Nie
Formát zobrazenia: 16:9 (širokouhlý)
HDMI počet: 1
Integrovaný TV tuner: Nie
Jas: 300 cd/m2
Kontrast: 1 100:1 – 10 000:1
Pivot: Nie
Podpora VESA: Áno
Zakrivená obrazovka: Nie
Reproduktory: Nie
RJ45: Nie
Rozlíšenie: 1920x1080 (Full HD)
Technológia: LCD (LED podsvietenie)
Typ displeja: LCD VA
Typ povrchu displeja: Matný
Uhlopriečka displeja: 24"
USB: Nie
USB-C integrovaná dokovacia stanica: Nie
USB-C spätné nabíjanie ntb: Nie
VGA/D-SUB vstup: Áno
Výrobca: DAHUA
Výškovo nastaviteľný: Nie
Dodanie produktu Dahua monitor LM24-E231, 24" 1920×1080 (FHD), 165Hz LED, 300 cd/m, 1000:1, 1ms
Doba dodania produktu Dahua monitor LM24-E231, 24" 1920×1080 (FHD), 165Hz LED, 300 cd/m, 1000:1, 1ms