Dahua monitor LM24-E231, 24" 1920×1080 (FHD), 165Hz LED, 300 cd/m, 1000:1, 1ms
| Kód produktu: | N4065829 (ke komunikaci) |
| Výrobce: |
Dahua
Odpov. za vady:
3 roky
| Vrácení zboží: | |
| Expedice: | 1-2 pracovní dny |
| Dostupnost: | Ext. sklad |
| Garance fér ceny | Našli jste zboží levněji? Napište nám |
| Cena dnes: |
• IPS panel for wide viewing angles with 3-sided frameless design;
• 178°H/178°V extra-wide viewing angle for all-round viewing performance;
• Adaptive sync can effectively solve picture lagging and tearing problems;
• 1ms fast response time with no image blurring or ghosting;
• Model
• DHI-LM24-E231
• Display
• Screen Size
• 23.8"
• Panel type
• IPS
• Aspect Ratio
• 16:9
• Resolution
• 1920x1080
• Backlight
•LED
• Brightness/Luminance
• 300nits(typ)
• Contrast Ratio
• Color Support
• 100% sRGB, 85% NTSC, 85% DCI-P3, 80% Adobe RGB
• Viewing Angle(H/V)
• 178°(H)/178°(V)
• Response time
• 1ms(OD)-Fast IPS
• Refresh Rate
• 180Hz
• Signals
• Interface
• DP1.2×1,HDMI 1.4×2,Audio out×1
• General
• Power Supply
• DC 12V 2.5A
• Power Type
• Adapter
• Consumption (Standard)
• TYP. 23W, MAX. 33 W
• Consumption (Standby)
• 0.5W
• Net Weight
• 3.9kg
• Gross Weight
• 5.6kg
• Tilt Angles
•5°±2°/15°±2°
• Swivel(angle)
• N/A
• Pivot(angle/direction)
• N/A
• Height Adjustment
• VESA
• 75x75mm
• Dimension(W×H×D)
• 539.6*321.3*64.6mm(without stand)
• Package(W×H×D)
• 649*172*443mm
• Work Environment
• Temperature
• 0°~40°(32°F~104°F)
• Humidity
• 10%~85%
• Accessory
• Standard
• DP cable,Adapter,Stand,Base
• Váha: 4.30000 kg
• PartNumber: LM24-E231
Parametry produktu
| Barva: |
Černá |
| Display port: |
Ne |
| Doba odezvy: |
1 ms |
| Dotykový displej: |
Ne |
| DVI vstup: |
| Formát zobrazení: |
16:9 (širokoúhlý) |
| GPSR: |
Dahua Technology Czech s.r.o.;Vyskočilova 1566,14000,Praha 4,Česká republika;info@dahuatech.com |
| HDMI počet: |
1 |
| Integrovaný TV tuner: |
| Jas: |
300 cd/m2 |
| Kontrast: |
| Pivot: |
| Podpora VESA: |
Ano |
| Prohnutá obrazovka: |
| Reproduktory: |
| RJ45: |
| Rozlišení: |
1920x1080 (Full HD) |
| Technologie: |
LCD (LED podsvícení) |
| Typ displeje: |
LCD VA |
| Typ povrchu displeje: |
Matný |
| Úhlopříčka displeje: |
24" |
| USB: |
| USB-C integrovaná dokovací stanice: |
| USB-C zpětné nabíjení ntb: |
| VGA/D-SUB vstup: |
Ano |
| Výrobce: |
DAHUA |
| Výškově nastavitelný: |
Dodání produktu Dahua monitor LM24-E231, 24" 1920×1080 (FHD), 165Hz LED, 300 cd/m, 1000:1, 1ms
Doba dodání produktu Dahua monitor LM24-E231, 24" 1920×1080 (FHD), 165Hz LED, 300 cd/m, 1000:1, 1ms
E-shopKdy zboží odešleme?
ProdejnaKdy bude připraveno?
|---|---|
| 1-2 pracovní dny | 1-2 pracovní dny |
Ostatní zákazníci si také prohlíželi:
Benq LCD GW2491 23,8" IPS/1920x1080/5ms/250ni...