Earth Spirit Cleveland červená dámská letní obuv
| Kód produktu: | N2559617 (ke komunikaci) |
| Výrobce: |
Earth Spirit
|
|
Odpov. za vady:
|
2 roky
|
| Vrácení zboží: | |
| Dostupnost: | Odešleme do 1–2 dnů |
| Garance fér ceny: | Našli jste zboží levněji? |
| Cena dnes: |
695 Kč s DPH Cena bez DPH 574,38 Kč |
Earth Spirit Cleveland červená dámská letní obuv
Earth Spirit 29050 Cleveland Cardinal Red
Obuv je vyrobena z pravé přírodní kůže v kombinaci s textilním materiálem. Vnitřní část je vyrobena z textilního materiálu.
Váha jednoho páru: 470 g
Dámské letní sandály Earth Spirit.
Barva: Červená
Vnitřní materiál: Textil
Vnější materiál: Kůže/textil
Výška boty: 9 cm
Podpatek: 2 cm
Parametry produktu
| Určení | Dámské |
| Použití | volný čas |
| Barvy na produktu |
Červená |
Dodání produktu Earth Spirit Cleveland červená dámská letní obuv
Toto zboží Vám můžeme dodat až domů nebo na výdejní místo. Nabízíme širokou nabídku způsobů přepravy za nízké ceny.Jste z okolí Zlína? Na naší prodejně (prodejna Zlín) si můžete předem objednané zboží vyzvednout a před samotným nákupem prohlédnout i vyzkoušet velikost (např. textil, obuv, brusle, apod.). Zboží doporučujeme předem objednat - ne vše máme na prodejně okamžitě skladem (zobrazit dostupnost produktu).
Doba dodání produktu Earth Spirit Cleveland červená dámská letní obuv
E-shopKdy zboží odešleme?
|
Prodejna ZlínKdy bude k vyzvednutí?
|
|
|---|---|---|
| EU 36 | Odešleme do 1 dne | Do 1 dne |
Ostatní zákazníci si také prohlíželi:

Prestige Moleda Prestige Letní šedá

Moleda Prestige Letní modrá

Bennon TAYLOR S1P Sandal pracovní

Bennon CLIFTON Green Sandal outdoorové sandály

Bennon TAYLOR O1 Sandal pracovní

Fit Walk Dámské vycházkové baleríny šedé

Bennon CLIFTON Sandal

Rock Spring FULL Brodo dámská gumičková obuv

Rock Spring SOFIA červená dámská gumičková obuv

Rock Spring CARIOCA Navy dámská gumičková obuv

Rock Spring OVER SANDAL WHITE dámská gumičková obuv

Rock Spring OVER bílá RS dámská gumičková obuv

Rock Spring FULL černá dámská gumičková obuv

Rock Spring South Island béžová dámská gumičková obuv

Rock Spring Ordos hnědé letní sandály

Rock Spring CARIOCA Port Wine dámská gumičková obuv
Expedice: Odešleme do 1 dne
Doručení na adresu:
Vyzvednutí na výdejním místě:
Možnosti platby