GymBeam Rýžová kaše 5 x 500 g
Rýžová kaše je snadná na přípravu, a proto je ideální volbou pro hektická rána. Stačí ji smíchat s horkou vodou nebo mlékem a během chvilky vykouzlit perfektně krémovou konzistenci. Pak už záleží jen na vás, jestli ji obohatíte o protein, ovoce nebo oříškové máslo, a vytvoříte… zobrazit celý popis
| Kód produktu: | N3492225 (ke komunikaci) |
| Výrobce: |
GymBeam
|
|
Odpov. za vady:
|
2 roky
|
| Vrácení zboží: | |
| Dostupnost: | Odešleme do 1–2 dnů |
| Garance fér ceny: | Našli jste zboží levněji? |
| Cena dnes: |
612 Kč s DPH Cena bez DPH 546,43 Kč |
GymBeam Rýžová kaše 5 x 500 g
Rýžová kaše vyniká skvělou chutí a jednoduchou přípravou, perfektně se hodí jako jídlo před tréninkem
Rýžová kaše si vás získá jednoduchou přípravou a skvělou chutí, která potěší každého mlsouna. Stačí ji jen zalít horkou vodou nebo mlékem a během chvilky je hotová. V případě natural rýžové kaše najdete ve složení pouze extrudovanou rýži. Při čokoládové příchuti obsahuje kromě rýže i další vybrané ingredience, které kaši propůjčí vyladěnou chuť. Kromě ní vás však zaujme i její krásně krémová a jemná konzistence. Když je kaše na stole, zbývá ji už jen doladit podle nálady. Přidat do ní můžete například čerstvé nebo lyofilizované ovoce, protein pro větší podíl bílkovin, ořechy či ořechová másla nebo například sladké sirupy pro ještě lepší chuť. Ve výsledku tak získáte komplexní jídlo s vyváženým nutričním profilem.Velkou výhodou je, že kaše chutná skvěle studená i teplá. Můžete si ji vychutnat na snídani nebo si ji vzít s sebou do práce jako rychlou, kvalitní a vyváženou svačinu. Díky obsahu sacharidů se kaše ideálně hodí jako předtréninkové jídlo, které dodá energii, a nebude vám dlouho ležet v žaludku. Nemusíte se tedy obávat, že by negativně ovlivnila váš silový nebo běžecký trénink. Kaše je navíc bez lepku a laktózy, a když ji smícháte s vodou nebo rostlinným nápojem, bude vhodná i pro vegany.
Rýžová kaše a její výhody
- instantní rýžová kaše
- snadno se připravuje
- má skvělou chuť
- vyniká jemně krémovou konzistencí
- ideální jako předtréninkové jídlo
- perfektně se k ní hodí ovoce, ořechy či ořechová másla
- lze doplnit proteinem pro větší podíl bílkovin
- skvělá snídaně či svačina
Složení
Příchuť natural: Extrudovaná rýže 100 %.Příchuť čokoláda: Instantní rýžová mouka 46 %, kukuřičný škrob, rýžový prášek 13 % (sušený rýžový sirup, rýžový škrob, rýžová mouka), čokoláda 8 % [cukr, kakaová hmota, kakaové máslo, emulgátor (sojový lecitin)], cukr, čokoládový prášek 3 % (kakaový prášek, kakaová hmota, cukr), olivový olej, odtučněný kakaový prášek, aroma, mořská sůl.
Návod na přípravu
Smíchejte 50 g rýžové kaše ve 150 ml horké vody. Důkladně promíchejte a nechte chvíli odstát, poté ihned konzumujte.Tabulka nutričních hodnot
| Nutriční hodnoty (natural) | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1479 kJ / 348 kcal |
| Tuky | 1,2 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,2 g |
| Sacharidy | 75,7 g |
| z toho cukry | 0,5 g |
| Vláknina | 1,12 g |
| Bílkoviny | 8,5 g |
| Sůl | 0,01 g |
| Nutriční hodnoty (čokoláda) | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1625 kJ / 388 kcal |
| Tuky | 4,9 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 2,3 g |
| Sacharidy | 80 g |
| z toho cukry | 14 g |
| Vláknina | 2,6 g |
| Bílkoviny | 4,7 g |
| Sůl | 0,34 g |
Upozornění
Uchovávejte na suchém místě mimo přímé sluneční záření při pokojové teplotě.Alergeny: Alergeny jsou vyznačeny ve složení tučně. Může obsahovat stopy vajec, mléka, ořechů a sezamu.
Odpovědný subjekt v EU: GymBeam GmbH Unter den Linden 21, 10117 Berlin, Germany, email: info@gymbeam.de
Dodání produktu GymBeam Rýžová kaše 5 x 500 g
Toto zboží Vám můžeme dodat až domů nebo na výdejní místo. Nabízíme širokou nabídku způsobů přepravy za nízké ceny.Jste z okolí Zlína? Na naší prodejně (prodejna Zlín) si můžete předem objednané zboží vyzvednout a před samotným nákupem prohlédnout i vyzkoušet velikost (např. textil, obuv, brusle, apod.). Zboží doporučujeme předem objednat - ne vše máme na prodejně okamžitě skladem (zobrazit dostupnost produktu).
Doba dodání produktu GymBeam Rýžová kaše 5 x 500 g
E-shopKdy zboží odešleme?
|
ProdejnaKdy bude připraveno?
|
|
|---|---|---|
| přírodní | 1-2 pracovní dny | 1-2 pracovní dny |
| čokoláda | 1-2 pracovní dny | 1-2 pracovní dny |
Ostatní zákazníci si také prohlíželi:

Knuspi 4x Rychlá kaše rýžová s jogurtem 250g

Amix Mr.Poppers Oat Mash 2000g

Kulturistika.com New 100% Rice Porridge

Knuspi 4x Rychlá kaše jáhlová 250g

Amix Mr.Poppers Low Carb Mash 600g

GymBeam Proteinová kaše 1000 g

Maxxwin Mash Protein 500g POUZE Natural (VÝPR...
- Výprodej

Maxxwin Mash Protein 500g

Penco Pelupa 1500g

Big Boy Rýžová proteinová kaše 250g

FitBoom Ovesné vločky 1000g

FitBoom Yummy Oat Mash 980g

Amix Mr.Poppers Rice Mash 1500g

Revix by Maxxwin Pohanková proteinová kaše 50...

Revix Ovesná kaše s medem a tvarohem 500g

Amix Nutrition RiceMash 600g
Expedice: 1-2 pracovní dny
Doručení na adresu:
Vyzvednutí na výdejním místě:
Možnosti platby