IQ models Servo motor pro sadu CaDa
Servo motor pro sadu CaDa zobrazit celý popis
| Kód produktu: | N4070213 (ke komunikaci) |
| Výrobce: |
IQ models
|
|
Odpov. za vady:
|
2 roky
|
| Vrácení zboží: | |
| Dostupnost: | Odešleme do 1–2 dnů |
| Garance fér ceny: | Našli jste zboží levněji? |
| Cena dnes: |
399 Kč s DPH Cena bez DPH 329,75 Kč |
IQ models Servo motor pro sadu CaDa
Servo motor pro sadu CaDa
Dodání produktu IQ models Servo motor pro sadu CaDa
Toto zboží Vám můžeme dodat až domů nebo na výdejní místo. Nabízíme širokou nabídku způsobů přepravy za nízké ceny.Jste z okolí Zlína? Na naší prodejně (prodejna Zlín) si můžete předem objednané zboží vyzvednout a před samotným nákupem prohlédnout i vyzkoušet velikost (např. textil, obuv, brusle, apod.). Zboží doporučujeme předem objednat - ne vše máme na prodejně okamžitě skladem (zobrazit dostupnost produktu).
Doba dodání produktu IQ models Servo motor pro sadu CaDa
E-shopKdy zboží odešleme?
|
Prodejna ZlínKdy bude k vyzvednutí?
|
|---|---|
| Odešleme do 1-2 dnů | Do 1-2 dnů |
Ostatní zákazníci si také prohlíželi:

IQ models L motor pro stavebnice CADA

IQ models Programovatelná RC stavebnice auta Blade - 432 dílků

IQ models Programovatelná RC stavebnice sporťáku RED RACE CAR - 306 dílků

Double Eagle AMG One - stavebnice z kostek
- Doprava zdarma

IQ models Programovatelná RC stavebnice Legend sport car RS - 280 dílků

IQ models Stavebnice Smash OFF-Roader na natahování 390 dílků

IQ models M motor pro stavebnice CADA JV5030

IQ models RC sportovní auto - programovatelná stavebnice 295 dílků

Programovatelná RC stavebnice auta Lotus Evija - 308 dílků
Metal Earth Luxusní ocelová stavebnice Avatar 2 - Bojová loď Škorpion

IQ models EVO závodní RC auto - programovatelná stavebnice 289 dílků

CaDA RC programovatelná stavebnice sportovní auto Helios 419 dílků

Amewi RC STAVEBNICE COOLRC DIY STONE BUGGY 2WD 1:18
Metal Earth Luxusní ocelová stavebnice Avatar 2 - AMP Suid

IQ models Programovatelná RC stavebnice sporťáku BLUE KNIGHT - 325 dílků

DOUBLE E CaDA RC stavebnice Italian Super Car 1:8 3187 dílků
- Doprava zdarma
Expedice: Odešleme do 1-2 dnů
Doručení na adresu:
Vyzvednutí na výdejním místě:
Možnosti platby