Jiri Models 1000 samolepek v sešitu Tlapková patrola (Paw Patrol)
| Kód produktu: | N3927445 (ke komunikaci) |
| Výrobce: |
Jiri Models
|
|
Odpov. za vady:
|
2 roky
|
| Vrácení zboží: | |
| Dostupnost: | Odešleme do 1 dne |
| Garance fér ceny: | Našli jste zboží levněji? |
| Cena dnes: |
188 Kč s DPH Cena bez DPH 188,00 Kč |
Jiri Models 1000 samolepek v sešitu Tlapková patrola (Paw Patrol)
Paw Patrol - Chlapec jménem Ryder vede psí smečku záchranářů, známých jako Tlapková patrola. Pracují společně na misích na ochranu jejich pobřežního městečka Adventure Bay. Ať už jde o pátrání po nezvěstných slonech, upevnění větrných mlýnů či jiné drobné nepříjemnosti zahrnující i nemotorného Cap'n Turbota.
Rozměry dětské hračky (š v): 23,5 x 29,5cm
Cena je uvedena za 1 balení
Hračka je vhodná pro děti od 3 let
Parametry produktu
| Barvy na produktu |
Vícebarevná |
| Postavy a pohádky | Tlapková patrola |
| Pro koho | Pro holky Pro kluky |
| Materiál | Karton a papír |
| Věk od | 3 let |
Odpovědný subjekt v EU: JIRI MODELS a.s., Vladislavova 250, 397 01 Písek, Česká republika, info@jirimodels.com
Dodání produktu Jiri Models 1000 samolepek v sešitu Tlapková patrola (Paw Patrol)
Toto zboží Vám můžeme dodat až domů nebo na výdejní místo. Nabízíme širokou nabídku způsobů přepravy za nízké ceny.Jste z okolí Zlína? Na naší prodejně (prodejna Zlín) si můžete předem objednané zboží vyzvednout a před samotným nákupem prohlédnout i vyzkoušet velikost (např. textil, obuv, brusle, apod.). Zboží doporučujeme předem objednat - ne vše máme na prodejně okamžitě skladem (zobrazit dostupnost produktu).
Doba dodání produktu Jiri Models 1000 samolepek v sešitu Tlapková patrola (Paw Patrol)
E-shopKdy zboží odešleme?
|
Prodejna ZlínKdy bude k vyzvednutí?
|
|---|---|
| Odešleme do 1 dne | Do 1 dne |
Ostatní zákazníci si také prohlíželi:

Jiri Models Omalovánky A5+ Tlapková Patrola (Paw Patrol)

Deštník dětský Tlapková Patrola (Paw Patrol) 63x73cm holčičí vystřelovací

Jiri Models Moje první samolepkování 110+ Tlapková Patrola

Jiri Models Velká samolepková knížka 500 samolepek Tlapková patrola

Jiri Models 100 samolepek + omalovánky Tlapková patrola

Jiri Models Sešit 60 aktivit Tlapková Patrola (Paw Patrol) set se samolepkami

Jiri Models Samolepková knížka Zvířátka

Jiri Models Moje první dovednosti: Rozdíly

Akim Krtkův blok samolepkový s aktivitami (Krteček) A4

Jiri Models Dolep si svítící samolepky Spidey a jeho úžasní přátelé

Akim Hraj si se samolepkami Krtek (Krteček) samolepková knížka

Samolepky Jurský park 25ks opakovaně použitelné 1 arch

Jiri Models Velké samolepky U nás doma

Jiri Models Knížka samolepková Lidské tělo svítí ve tmě

GRAFIX Samolepky 3D Velikonoční se třpytkami 12ks Velikonoce

Akim Hraj si se samolepkami Krtek 3 (Krteček)
Expedice: Odešleme do 1 dne
Doručení na adresu:
Vyzvednutí na výdejním místě:
Možnosti platby