M-wave Predstavec Trek 1" 40mm 160MM-KRK
Predstavec s dĺžkou 40 mm pre riadidlá 25,4 mm s výškou 160 mm, vhodný pre pevné uchytenie a komfortnú jazdu. zobraziť celý popis
| Kód produktu: | N3354865 (pre komunikáciu) |
| Výrobca: |
M-Wave
Zodpov. za vady:
2 roky
| Vrátenie tovaru: | |
| Expedícia: | 1-2 pracovné dni |
| Dostupnosť: | Ext. sklad |
| Garancia fér ceny | Našli ste tovar lacnejšie? Napíšte nám |
| Cena dnes: |
Tento predstavec je navrhnutý pre riadidlá s priemerom 25,4 mm a ponúka dĺžku 40 mm s výškou 160 mm. Vďaka presnému rozmeru 1" je kompatibilný so širokou škálou bicyklov, čo umožňuje jednoduchú montáž a spoľahlivé upevnenie riadidiel.
Výška 160 mm zabezpečuje pohodlnejšiu pozíciu pri jazde, čo ocenia najmä jazdci hľadajúci lepšiu kontrolu a komfort. Predstavec je vyrobený z kvalitného materiálu Fe, ktorý zaručuje pevnosť a odolnosť pri každodennom používaní.
Hlavné parametre:
• Dĺžka: 40 mm
• Priemer riadidiel: 25,4 mm
• Výška: 160 mm
• Materiál: Fe (oceľ)
Parametre produktu
| Priemer riadidiel |
25,4 mm |
| Dĺžka |
40 mm |
| Nastaviteľný | Nie |
| Farby na produkte |
Čierna |
Zodpovedný subjekt v EÚ: M-Wave, Haßbergstraße 45,96148 Baunac, Německo, kontakt@messingschlager.com
Dodanie produktu M-wave Predstavec Trek 1" 40mm 160MM-KRK
Tento tovar Vám môžeme dodať až domov alebo na výdajné miesto. Ponúkame širokú ponuku spôsobov prepravy za nízke ceny.Doba dodania produktu M-wave Predstavec Trek 1" 40mm 160MM-KRK
E-shopKedy tovar odošleme?
PredajňaKedy bude pripravený?
|---|---|
| 1-2 pracovné dni | 1-2 pracovné dni |
Ostatní zákazníci si tiež prezerali:
Merco Stem nástavec vidlica čierna
- Skladom
Force Redukcia F ECO-nástavec vidlice 1 1/8" ...
- Skladom
Merco Stem nástavec vidlice strieborná
M-wave Predstavec 1" 270/40mm Oceľ čierny
Force Predstavec BASIC S4.5 31,8/45mm Al, čie...
M-wave Adaptér A-head Predstavce 1"-1"1/8
Predstavec Nexelo
Zoom BMX 1" 36/145mm predstavec
Zoom BMX 1 1/8" A-H predstavec
Force Predstavec S6.3 31.8/110mm stav. Al, či...
Merco Stem 120 nastaviteľný predstavec na bic...
Max1 predstavec High 80/35°/31,8 mm čierny
Zoom 25,4mm / 90mm čierny predstavec