M-wave Predstavec Trek 1" 40mm 160MM-KRK
Predstavec s dĺžkou 40 mm pre riadidlá 25,4 mm s výškou 160 mm, vhodný pre pevné uchytenie a komfortnú jazdu. zobraziť celý popis
Kód produktu: N3354865 (pre komunikáciu)
Výrobca:
M-Wave
Zodpov. za vady: Info
2 roky
Vrátenie tovaru:
Expedícia: 1-2 pracovné dni
Dostupnosť: Ext. sklad
Garancia fér ceny Našli ste tovar lacnejšie? Napíšte nám
Tu si môžete produkt objednať
Potrebujete poradiť s objednaním? Kontaktujte nás (Po-Pá 8:30-12:00, 13:00-16:00).
Autorizovaný predajcaAutorizovaný predajca
19 rokov na trhu19 rokov na trhu
Garancia vrátenia peňazíGarancia vrátenia peňazí
Výmena tovaru zadarmoVýmena tovaru zadarmo
20.000+ výdajných miest20.000+ výdajných miest
9.000+ položiek skladom9.000+ položiek skladom
Predstavec s dĺžkou 40 mm pre riadidlá 25,4 mm s výškou 160 mm, vhodný pre pevné uchytenie a komfortnú jazdu.
Tento predstavec je navrhnutý pre riadidlá s priemerom 25,4 mm a ponúka dĺžku 40 mm s výškou 160 mm. Vďaka presnému rozmeru 1" je kompatibilný so širokou škálou bicyklov, čo umožňuje jednoduchú montáž a spoľahlivé upevnenie riadidiel.
Výška 160 mm zabezpečuje pohodlnejšiu pozíciu pri jazde, čo ocenia najmä jazdci hľadajúci lepšiu kontrolu a komfort. Predstavec je vyrobený z kvalitného materiálu Fe, ktorý zaručuje pevnosť a odolnosť pri každodennom používaní.
Hlavné parametre:
Dĺžka: 40 mm
Priemer riadidiel: 25,4 mm
Výška: 160 mm
Materiál: Fe (oceľ)
Parametre produktu
Priemer riadidielNápoveda 25,4 mmNápoveda
DĺžkaNápoveda 40 mmNápoveda
Nastaviteľný Nie
Farby na produkteNápoveda Čierna
Zodpovedný subjekt v EÚ: M-Wave, Haßbergstraße 45,96148 Baunac, Německo, kontakt@messingschlager.com
Dodanie produktu M-wave Predstavec Trek 1" 40mm 160MM-KRK
Doba dodania produktu M-wave Predstavec Trek 1" 40mm 160MM-KRK