M-wave SP110-ADJ 31.6 110MM/ 445mm teleskopická sedlovka
| Kód produktu: | N2906448 (ke komunikaci) |
| Výrobce: |
M-Wave
Odpov. za vady:
2 roky
| Vrácení zboží: | |
| Expedice: | 1-2 pracovní dny |
| Dostupnost: | Ext. sklad |
| Garance fér ceny | Našli jste zboží levněji? Napište nám |
| Cena dnes: |
• průměr 31,6 mm
• Alu tělo anodizace
• polohy 110 mm-45 mm-0 mm
• celková délka 445 mm
• s měřítkem
• černá
• 620g - váženo
Parametry produktu
| Typ sedlovky | Teleskopická |
| Průměr sedlovky | 31,6 mm |
Odpovědný subjekt v EU: M-Wave, Haßbergstraße 45,96148 Baunac, Německo, kontakt@messingschlager.com
Dodání produktu M-wave SP110-ADJ 31.6 110MM/ 445mm teleskopická sedlovka
Doba dodání produktu M-wave SP110-ADJ 31.6 110MM/ 445mm teleskopická sedlovka
E-shopKdy zboží odešleme?
ProdejnaKdy bude připraveno?
|---|---|
| 1-2 pracovní dny | 1-2 pracovní dny |
Ostatní zákazníci si také prohlíželi:
M-wave Teleskopická SP110-ADJ 27.2 110MM/ 445...
Max1 odpružená sedlovka Sport 31,6/350 mm čer...
Max1 odpružená sedlovka Sport 30,4/350 mm čer...
- Skladem
Max1 sedlovka 25,4/400 mm černá
Nexelo AL Odpružená 27,2mm černá sedlovka
Wolf Tooth ovládání sedlovky Remote Barcentri...
- Doprava zdarma
M-wave SP-C3 Odpružená sedlovka 30,9
Force Objímka sedlovky C4.4 s RÚ 31.8mm Al, č...
Max1 sedlovka 27,2/400 mm černá
Force Objímka sedlovky C4.4 s RÚ 34.9mm Al, č...