M-wave SP110-ADJ 31.6 110MM/ 445mm teleskopická sedlovka
Kód produktu: N2906448 (ke komunikaci)
Výrobce:
M-Wave
Odpov. za vady: Info
2 roky
Vrácení zboží:
Expedice: 1-2 pracovní dny
Dostupnost: Ext. sklad
Garance fér ceny Našli jste zboží levněji? Napište nám
Zde si můžete produkt objednat
Potřebujete poradit s objednáním? Kontaktujte nás (Po-Pá 8:30-12:00, 13:00-16:00).
Autorizovaný prodejceAutorizovaný prodejce
19 let na trhu19 let na trhu
Garance vrácení penězGarance vrácení peněz
Výměna zboží zdarmaVýměna zboží zdarma
20.000+ výdejních míst20.000+ výdejních míst
9.000+ položek skladem9.000+ položek skladem
• mechanická teleskopická sedlovka s dálkovým ovládáním z řídítek
• průměr 31,6 mm
• Alu tělo anodizace
• polohy 110 mm-45 mm-0 mm
• celková délka 445 mm
• s měřítkem
• černá
• 620g - váženo
Parametry produktu
Typ sedlovky Teleskopická
Průměr sedlovky 31,6 mm
Odpovědný subjekt v EU: M-Wave, Haßbergstraße 45,96148 Baunac, Německo, kontakt@messingschlager.com
Dodání produktu M-wave SP110-ADJ 31.6 110MM/ 445mm teleskopická sedlovka
Doba dodání produktu M-wave SP110-ADJ 31.6 110MM/ 445mm teleskopická sedlovka