MAXXX Tyčový vysavač TurboVac 2v1 EV-660-S148
Bezsáčkový aku tyčový vysavač s odnímatelnou ruční jednotkou, 80W, zabudované LED osvětlení, hepa filtr. zobrazit celý popis
| Kód produktu: | N3345797 (ke komunikaci) |
| Výrobce: |
MAXXX
Odpov. za vady:
2 roky
| Vrácení zboží: | |
| Expedice: | 1-2 pracovní dny |
| Dostupnost: | Ext. sklad |
| Garance fér ceny | Našli jste zboží levněji? Napište nám |
| Cena dnes: |
Tyčový vysavač TurboVac 2v1 - výhody:
- multifunkční – tyčový a ruční vysavač
- lehký, tichý, snadno ovladatelný
- bezdrátový
- akumulátorový - stojan s integrovaným nabíjecím adaptérem
- funkce samostatného stání pro dočasné odstavení i pohodlné uložení
- ergonomická sklopná rukojeť (díky oboustranně sklopnému kloubu snadné vysávání pod nábytkem)
- elektrický rotační kartáč
- zabudované LED osvětlení v přední části sací hubice
- snadné čištění díky jednoduchému rozložení
Tyčový vysavač TurboVac 2v1 - parametry:
bezsáčkový - nádobka na nečistoty a prach o objemu 0,5 litru
příkon 80 W
2 úrovně výkonu
HEPA filtr
hlučnost 75 dB
baterie 14,8V/2200 mAh
doba nabíjení cca 6-8 hodin, LED indikace nabíjení
doba provozu po plném nabití 40-45 min
sací síla 7 kPa
LED diodové světlo
Obsah balení:
Dodání produktu MAXXX Tyčový vysavač TurboVac 2v1 EV-660-S148
Doba dodání produktu MAXXX Tyčový vysavač TurboVac 2v1 EV-660-S148
E-shopKdy zboží odešleme?
ProdejnaKdy bude připraveno?
|---|---|
| 1-2 pracovní dny | 1-2 pracovní dny |
Ostatní zákazníci si také prohlíželi:
Mova Akumulátorový tyčový vysavač J10
- Doprava zdarma
Mova Powered by Dreame S4 detect bezdrátový v...
- Doprava zdarma
Mova J30 bezdrátový tyčový vysavač
Mova Bezdrátový stojanový vysavač S2 Detect
Mova Stojanový vysavač G70
Berlingerhaus Tyčový AKU vysavač 220 W 25,9 V...
Berlingerhaus Tyčový AKU vysavač 165 W 22,2 V...