MAXXX Tyčový vysávač TurboVac 2v1 EV-660-S148
Bezvreckový aku tyčový vysávač s odnímateľnou rukoväťou, 80W, zabudované LED osvetlenie, hepa filter. zobraziť celý popis
| Kód produktu: | N3345797 (pre komunikáciu) |
| Výrobca: |
MAXXX
Zodpov. za vady:
2 roky
| Vrátenie tovaru: | |
| Expedícia: | 1-2 pracovné dni |
| Dostupnosť: | Ext. sklad |
| Garancia fér ceny | Našli ste tovar lacnejšie? Napíšte nám |
| Cena dnes: |
Tyčový vysávač TurboVac 2v1 - výhody:
- multifunkčný – tyčový a ručný vysávač
- ľahký, tichý, ľahko ovládateľný
- bezdrôtový
- akumulátorový - stojan s integrovaným nabíjacím adaptérom
- funkcia samostatného státia pre dočasné odstavenie aj pohodlné uloženie
- ergonomická sklápateľná rukoväť (vďaka obojstranne sklopnému kĺbu ľahké vysávanie pod nábytkom)
- elektrický rotačný kefa
- zabudované LED osvetlenie v prednej časti sacieho hrdla
- jednoduché čistenie vďaka jednoduchému rozobratiu
Tyčový vysávač TurboVac 2v1 - parametre:
bezvreckový - nádobka na nečistoty a prach s objemom 0,5 litra
príkon 80 W
2 úrovne výkonu
HEPA filter
hlučnosť 75 dB
batéria 14,8V/2200 mAh
čas nabíjania cca 6-8 hodín, LED indikácia nabíjania
čas prevádzky po plnom nabití 40-45 min
sacia sila 7 kPa
LED diódy svetlo
Obsah balenia:
Dodanie produktu MAXXX Tyčový vysávač TurboVac 2v1 EV-660-S148
E-shopKedy tovar odošleme?
PredajňaKedy bude pripravený?
|---|---|
| 1-2 pracovné dni | 1-2 pracovné dni |
Ostatní zákazníci si tiež prezerali:
Mova Akumulátorový tyčový vysávač J10
- Doprava zadarmo
Mova Powered by Dreame S4 detect bezdrôtový v...
- Doprava zadarmo
Mova J30 bezdrôtový tyčový vysávač
Mova Bezdrôtový stojanový vysávač S2 Detect
Mova Stojanový vysávač G70
Berlingerhaus Tyčový AKU vysávač 220 W 25,9 V...
Berlingerhaus Tyčový AKU vysávač 165 W 22,2 V...