NAC Vrtací kladivo aku HE-SDS-LI-20V stroj
Akumulátorové vrtací kladivo, rychlost otáčení až 900 ot./min, až 5 000 úderů za minutu, systém SDS Plus pro snadnou výměnu nástrojů, vysokokapacitní lithium-iontová baterie, řada AKUMULTISYSTEM 20V, ergonomická rukojeť. zobrazit celý popis
| Kód produktu: | N4035077 (ke komunikaci) |
| Výrobce: |
NAC
Odpov. za vady:
2 roky
| Vrácení zboží: | |
| Expedice: | 1-2 pracovní dny |
| Dostupnost: | Ext. sklad |
| Garance fér ceny | Našli jste zboží levněji? Napište nám |
| Cena dnes: |
Hlavní přednosti
- SDS Plus upínání pro rychlou výměnu nástrojů
- Plynulá regulace otáček – 0 až 900 ot./min
- Možnost změny směru otáčení
- Vrtání s příklepem i bez příklepu
- Vrtání do různých materiálů
- Ergonomická rukojeť opatřená protiskluzovým povrchem
- Vysokokapacitní baterie pro spolehlivý chod
- Řada AKUMULTISYSTEM 20V – všechna zařízení z této řady jsou kompatibilní se stejnou baterií
- Volnost pohybu – bez kabelů
Snadné uchycení nástrojů
Volný pohyb
Díky baterii vás navíc v pohybu neomezují žádné kabely. Dokonce si s sebou toto aku nářadí vezmete i na místa, kde nemáte přístup ke zdroji elektrické energie – například na chatu.Řada AKUMULTISYSTEM 20V
Akumulátorový křovinořez spadá do řady AKUMULTISYSTEM 20V. Všechno zahradní náčiní a dílenské nářadí, které patří do tohoto programu, se dá napájet stejnou baterií.Specifikace
- Značka: NAC
- Model: HE-SDS-LI-20V
- Určení: vrtací kladivo
- Napájecí napětí: 20 V
- Kapacita baterie: 2 nebo 4 Ah
- Rychlost otáčení bez zatížení: 0 až 900 ot./min
- Nárazová síla: 1,1 J
- Počet úderů za minutu: 0 až 5 000 úderů za minutu
- Systém uchycení vrtáku: SDS Plus
- Vlastnosti: vrtání, vrtání s příklepovou funkcí
- Průměr vrtání do betonu: 10 mm
- Průměr vrtání do kovu: 8 mm
- Průměr vrtání do dřeva: 16 mm