NAC Vrtací kladivo aku HE-SDS-LI-20V stroj
Akumulátorové vrtací kladivo, rychlost otáčení až 900 ot./min, až 5 000 úderů za minutu, systém SDS Plus pro snadnou výměnu nástrojů, vysokokapacitní lithium-iontová baterie, řada AKUMULTISYSTEM 20V, ergonomická rukojeť. zobrazit celý popis
Kód produktu: N4035077 (ke komunikaci)
Výrobce:
NAC
Odpov. za vady: Info
2 roky
Vrácení zboží:
Expedice: 1-2 pracovní dny
Dostupnost: Ext. sklad
Garance fér ceny Našli jste zboží levněji? Napište nám
Zde si můžete produkt objednat
Potřebujete poradit s objednáním? Kontaktujte nás (Po-Pá 8:30-12:00, 13:00-16:00).
19 let na trhu19 let na trhu
Garance vrácení penězGarance vrácení peněz
Výměna zboží zdarmaVýměna zboží zdarma
20.000+ výdejních míst20.000+ výdejních míst
9.000+ položek skladem9.000+ položek skladem
Akumulátorové vrtací kladivo, rychlost otáčení až 900 ot./min, až 5 000 úderů za minutu, systém SDS Plus pro snadnou výměnu nástrojů, vysokokapacitní lithium-iontová baterie, řada AKUMULTISYSTEM 20V, ergonomická rukojeť.
Hlavní přednosti
  • SDS Plus upínání pro rychlou výměnu nástrojů
  • Plynulá regulace otáček – 0 až 900 ot./min
  • Možnost změny směru otáčení
  • Vrtání s příklepem i bez příklepu
  • Vrtání do různých materiálů
  • Ergonomická rukojeť opatřená protiskluzovým povrchem
  • Vysokokapacitní baterie pro spolehlivý chod
  • Řada AKUMULTISYSTEM 20V – všechna zařízení z této řady jsou kompatibilní se stejnou baterií
  • Volnost pohybu – bez kabelů
Snadné uchycení nástrojů
Design pro pohodlnou práci
Výkonné vrtání
Vysokokapacitní Li-Ion baterie
Poznámka: Baterie a nabíječka nejsou součástí balení.
Volný pohyb
Řada AKUMULTISYSTEM 20V
Akumulátorový křovinořez spadá do řady AKUMULTISYSTEM 20V. Všechno zahradní náčiní a dílenské nářadí, které patří do tohoto programu, se dá napájet stejnou baterií.
Specifikace
  • Značka: NAC
  • Model: HE-SDS-LI-20V
  • Určení: vrtací kladivo
  • Napájecí napětí: 20 V
  • Kapacita baterie: 2 nebo 4 Ah
  • Rychlost otáčení bez zatížení: 0 až 900 ot./min
  • Nárazová síla: 1,1 J
  • Počet úderů za minutu: 0 až 5 000 úderů za minutu
  • Systém uchycení vrtáku: SDS Plus
  • Vlastnosti: vrtání, vrtání s příklepovou funkcí
  • Průměr vrtání do betonu: 10 mm
  • Průměr vrtání do kovu: 8 mm
  • Průměr vrtání do dřeva: 16 mm