NAC Vŕtacie kladivo aku HE-SDS-LI-20V stroj
Akumulátorové vŕtacie kladivo, rýchlosť otáčania až 900 ot./min, až 5 000 úderov za minútu, systém SDS Plus pre jednoduchú výmenu nástrojov, vysokokapacitná lítium-iónová batéria, rada AKUMULTISYSTEM 20V, ergonomická rukoväť. zobraziť celý popis
Kód produktu: N4035077 (pre komunikáciu)
Výrobca:
NAC
Zodpov. za vady: Info
2 roky
Vrátenie tovaru:
Expedícia: 1-2 pracovné dni
Dostupnosť: Ext. sklad
Garancia fér ceny Našli ste tovar lacnejšie? Napíšte nám
Tu si môžete produkt objednať
Potrebujete poradiť s objednaním? Kontaktujte nás (Po-Pá 8:30-12:00, 13:00-16:00).
19 rokov na trhu19 rokov na trhu
Garancia vrátenia peňazíGarancia vrátenia peňazí
Výmena tovaru zadarmoVýmena tovaru zadarmo
20.000+ výdajných miest20.000+ výdajných miest
9.000+ položiek skladom9.000+ položiek skladom
Akumulátorové vŕtacie kladivo, rýchlosť otáčania až 900 ot./min, až 5 000 úderov za minútu, systém SDS Plus pre jednoduchú výmenu nástrojov, vysokokapacitná lítium-iónová batéria, rada AKUMULTISYSTEM 20V, ergonomická rukoväť.
Hlavné prednosti
  • SDS Plus upínanie pre rýchlu výmenu nástrojov
  • Plynulá regulácia otáčok – 0 až 900 ot./min
  • Možnosť zmeny smeru otáčania
  • Vŕtanie s príklepom aj bez príklepu
  • Vŕtanie do rôznych materiálov
  • Ergonomická rukoväť opatrená protisklzovým povrchom
  • Vysokokapacitná batéria pre spoľahlivý chod
  • Rada AKUMULTISYSTEM 20V – všetky zariadenia z tejto rady sú kompatibilné s rovnakou batériou
  • Sloboda pohybu – bez káblov
Jednoduché uchytenie nástrojov
Dizajn pre pohodlnú prácu
Výkonné vŕtanie
Vysokokapacitná Li-Ion batéria
Poznámka: Batéria a nabíjačka nie sú súčasťou balenia.
Voľný pohyb
Rada AKUMULTISYSTEM 20V
Akumulátorový krovinorez patrí do rady AKUMULTISYSTEM 20V. Všetko záhradné náradie a dielenské náradie, ktoré patrí do tohto programu, sa dá napájať rovnakou batériou.
Špecifikácie
  • Značka: NAC
  • Model: HE-SDS-LI-20V
  • Určenie: vŕtacie kladivo
  • Napájacie napätie: 20 V
  • Kapacita batérie: 2 alebo 4 Ah
  • Rýchlosť otáčania bez zaťaženia: 0 až 900 ot./min
  • Nárazová sila: 1,1 J
  • Počet úderov za minútu: 0 až 5 000 úderov za minútu
  • Systém uchytenia vrtáku: SDS Plus
  • Vlastnosti: vŕtanie, vŕtanie s príklepovou funkciou
  • Priemer vŕtania do betónu: 10 mm
  • Priemer vŕtania do kovu: 8 mm
  • Priemer vŕtania do dreva: 16 mm