Nedis CAGB22000BK20 - Stereofónny Audio Kábel | 3,5mm Zástrčka - 3,5mm Zástrčka | 2 m | Čierna farba
Kód produktu: N3559862 (pre komunikáciu)
Výrobca:
Nedis
Zodpov. za vady: Info
2 roky
Vrátenie tovaru:
Expedícia: 1-2 pracovné dni
Dostupnosť: Ext. sklad
Garancia fér ceny Našli ste tovar lacnejšie? Napíšte nám
Tu si môžete produkt objednať
Potrebujete poradiť s objednaním? Kontaktujte nás (Po-Pá 8:30-12:00, 13:00-16:00).
19 rokov na trhu19 rokov na trhu
Garancia vrátenia peňazíGarancia vrátenia peňazí
Výmena tovaru zadarmoVýmena tovaru zadarmo
20.000+ výdajných miest20.000+ výdajných miest
9.000+ položiek skladom9.000+ položiek skladom
• Stereo Audio Kábel
• 3,5 mm Zástrčka | 3,5 mm Zástrčka | Poniklované | 2.00 m | Okrúhly | Čierna | Box
• Tento stereo audio kábel s konektormi 3,5 mm je vhodný na pripojenie audiozariadení, ako je napríklad MP3 prehrávač alebo mobilný telefón, k sústave reproduktorov alebo zosilňovaču.
• Špecifikácia produktu
• Šírka 7 mm
• Výška 7 mm
• Hĺbka 2000 mm
• Hmotnosť 29 g
• Vyhotovenie konektora - strana B Priamy
• Vyhotovenie konektora - strana A Priamy
• Vyhotovenie kábla Okrúhly
• Materiál konektora PVC
• plášť materiál kábla PVC
• Dĺžka kábla 2.00 m
• Hodnota AWG 28
• Farba Čierna
• Pokovovanie konektorov Poniklované
• Materiál vodiča CCS
• Typ balenia Box
• Materiál PVC
• Priemer vodiča 7 x 0.12 mm
• Typ zvuku Stereo
• Veľkosť opláštenia kábla 3.0 mm
• Pokovovanie Pozlátené
• Konektor A 3,5 mm Zástrčka
• Konektor B 3,5 mm Zástrčka
• Typ kábla 3.5 mm
• Počet produktov v balení 1 kusov
• Váha: 0.05600 kg
• PartNumber: CAGB22000BK20
Parametre produktu
Dĺžka: 1,1m - 2m
Farba: Čierna
Výrobca: Nedis
Konektor 1: 3,5 mm jack
Konektor 2: 3,5 mm jack
Opletenie: Nie
Vyhotovenie konektora: Rovný
Určenie: Prepojovací
GPSR: NEDIS B.V.;Reitscheweg 1-7,5232 BX,s-Hertogenbosch,Holandsko;info@nedis.nl
Dodanie produktu Nedis CAGB22000BK20 - Stereofónny Audio Kábel | 3,5mm Zástrčka - 3,5mm Zástrčka | 2 m | Čierna farba
Doba dodania produktu Nedis CAGB22000BK20 - Stereofónny Audio Kábel | 3,5mm Zástrčka - 3,5mm Zástrčka | 2 m | Čierna farba