Nedis CAGB22000BK20 - Stereofonní Audio Kabel | 3,5mm Zástrčka - 3,5mm Zástrčka | 2 m | Černá barva
Kód produktu: N3559862 (ke komunikaci)
Výrobce:
Nedis
Odpov. za vady: Info
2 roky
Vrácení zboží:
Expedice: 1-2 pracovní dny
Dostupnost: Ext. sklad
Garance fér ceny Našli jste zboží levněji? Napište nám
Zde si můžete produkt objednat
Potřebujete poradit s objednáním? Kontaktujte nás (Po-Pá 8:30-12:00, 13:00-16:00).
19 let na trhu19 let na trhu
Garance vrácení penězGarance vrácení peněz
Výměna zboží zdarmaVýměna zboží zdarma
20.000+ výdejních míst20.000+ výdejních míst
9.000+ položek skladem9.000+ položek skladem
• Stereo Audio Kabel
• 3,5 mm Zástrčka | 3,5 mm Zástrčka | Poniklované | 2.00 m | Kulatý | Černá | Box
• Tento stereo audio kabel s konektory 3,5 mm je vhodný k připojení audiozařízení, jako je například MP3 přehrávač nebo mobilní telefon, k soustavě reproduktorů nebo zesilovači.
• Specifikace produktu
• Šířka 7 mm
• Výška 7 mm
• Hloubka 2000 mm
• Hmotnost 29 g
• Provedení konektoru - strana B Přímý
• Provedení konektoru - strana A Přímý
• Provedení kabelu Kulatý
• Materiál konektoru PVC
• plášť materiál kabel PVC
• Délka kabelu 2.00 m
• Hodnota AWG 28
• Barva Černá
• Pokovování konektorů Poniklované
• Materiál vodiče CCS
• Typ balení Box
• Materiál PVC
• Průměr vodiče 7 x 0.12 mm
• Typ zvuku Stereo
• Velikost opláštění kabelu 3.0 mm
• Pokovování Pozlacené
• Konektor A 3,5 mm Zástrčka
• Konektor B 3,5 mm Zástrčka
• Typ kabelu 3.5 mm
• Počet produktů v balení 1 kusů
• Váha: 0.05600 kg
• PartNumber: CAGB22000BK20
Parametry produktu
Barva: Černá
Délka: 1,1m - 2m
GPSR: NEDIS B.V.;Reitscheweg 1-7,5232 BX,s-Hertogenbosch,Holandsko;info@nedis.nl
Konektor 1: 3,5 mm jack
Konektor 2: 3,5 mm jack
Opletení: Ne
Provedení konektoru: Rovný
Určení: Propojovací
Výrobce: Nedis
Dodání produktu Nedis CAGB22000BK20 - Stereofonní Audio Kabel | 3,5mm Zástrčka - 3,5mm Zástrčka | 2 m | Černá barva
Doba dodání produktu Nedis CAGB22000BK20 - Stereofonní Audio Kabel | 3,5mm Zástrčka - 3,5mm Zástrčka | 2 m | Černá barva