Nedis CLDK1006BK - Analogový Stolní Budík| Funkce odloženého buzení | Tichý chod | Černá
Kód produktu: N4577440 (ke komunikaci)
Výrobce:
Nedis
Odpov. za vady: Info
2 roky
Vrácení zboží:
Expedice: 1-2 pracovní dny
Dostupnost: Ext. sklad
Garance fér ceny Našli jste zboží levněji? Napište nám
Zde si můžete produkt objednat
Potřebujete poradit s objednáním? Kontaktujte nás (Po-Pá 8:30-12:00, 13:00-16:00).
19 let na trhu19 let na trhu
Garance vrácení penězGarance vrácení peněz
Výměna zboží zdarmaVýměna zboží zdarma
20.000+ výdejních míst20.000+ výdejních míst
9.000+ položek skladem9.000+ položek skladem
• Analogový Stolní Budík
• Funkce odloženého buzení | Tichý chod | Černá
• Kompaktní kulatý budík
• Klasický světle šedý analogový ciferník pro snadné odečítání času.
• Quartzový strojek zajišťuje přesné měření času
• Nevydává žádné nepříjemné zvuky tikání, které by vám bránily usnout
• Samostatný spínač budíku, jednoduchý knoflík pro nastavení času a budíku na zadní straně.
• Kompaktní design (130x50 mm) se bez problémů vejde na noční stolek nebo pracovní stůl.
• Provoz na baterie - vyžaduje 1x baterii AA (není součástí dodávky)
• Specifikace produktu
• Šířka 110 mm
• Výška 128 mm
• Hloubka 90 mm
• Hmotnost 167 g
• Barva Černá
• Materiál ABS
• Kov
• Typ zdroje napájení Napájení z baterie
• Včetně baterií Ne
• Průměr 100 mm
• Počet alarmů 1
• Funkce alarmu Ano
• Typ hodin Stolní Hodiny
• Budík
• Funkce odloženého buzení Ne
• Požadované baterie (nejsou součástí balení) 1x AA/LR6
• Počet produktů v balení 1 kusů
• Vstupní napětí 1.5 V DC