Kód produktu: N3847574 (pre komunikáciu)
Výrobca:
Nedis
Zodpov. za vady: Info
2 roky
Vrátenie tovaru:
Expedícia: 1-2 pracovné dni
Dostupnosť: Ext. sklad
Garancia fér ceny Našli ste tovar lacnejšie? Napíšte nám
Tu si môžete produkt objednať
Potrebujete poradiť s objednaním? Kontaktujte nás (Po-Pá 8:30-12:00, 13:00-16:00).
19 rokov na trhu19 rokov na trhu
Garancia vrátenia peňazíGarancia vrátenia peňazí
Výmena tovaru zadarmoVýmena tovaru zadarmo
20.000+ výdajných miest20.000+ výdajných miest
9.000+ položiek skladom9.000+ položiek skladom
• Vlastnosti
• Kovová konštrukcia zabezpečuje odolnosť a bezpečnosť
• Nízka spotreba energie, iba 2,5 W
• Vďaka otáčaniu o 360 ° môžete nasmerovať prúd vzduchu na ľubovoľné miesto
• Napájanie cez USB: ideálne pre powerbanky, notebooky, 230 V nabíjačky USB atď.
• Špecifikácie produktu
• Farba Čierna
• Materiál Kov
• Vstupný prúd 1.0 A
• Dĺžka napájacieho kábla 1.00 m
• Typ zdroja napájania Napájanie z USB
• Vstupné napätie 5 V DC
• Vypínač Áno
• Hmotnosť 320 g
• Ovládací panel Analógový
• Rotácia Nie
• Diaľkové ovládanie Nie
• Indikačná kontrolka Nie
• Naklápací Áno
• Integrované úchyty Nie
• Nastaviteľná výška Nie
• Typ USB Ventilátor
• Dĺžka kábla napájacieho adaptéra 1.00 m
• Maximálna spotreba energie 3 W
• Zástrčka USB A
• Šírka 150 mm
• Hĺbka 80 mm
• Počet nastavení rýchlosti 1-Rýchlostný
• Výška 140 mm
• Priemer 100 mm
• Výkon 3 W