Nedis FNDK1WT10 - Kovový Mini Ventilátor | Průměr 10 cm | Napájení prostřednictvím USB | Bílá barva
| Kód produktu: | N3847575 (ke komunikaci) |
| Výrobce: |
Nedis
Odpov. za vady:
2 roky
| Vrácení zboží: | |
| Expedice: | 1-2 pracovní dny |
| Dostupnost: | Ext. sklad |
| Garance fér ceny | Našli jste zboží levněji? Napište nám |
| Cena dnes: |
• Vlastnosti
• Kovová konstrukce zajišťuje odolnost a bezpečnost
• Nízká spotřeba energie, pouhých 2,5 W
• Díky otáčení o 360 ° můžete nasměrovat proud vzduchu na libovolné místo
• Napájení přes USB: ideální pro powerbanky, notebooky, 230 V nabíječky USB atd.
• Specifikace produktu
• Barva Bílá
• Materiál Kov
• Vstupní proud 1.0 A
• Délka napájecího kabelu 1.00 m
• Typ zdroje napájení Napájení z USB
• Vstupní napětí 5 V DC
• Vypínač Ano
• Hmotnost 320 g
• Ovládací panel Analogový
• Rotace Ne
• Dálkové ovládání Ne
• Indikační kontrolka Ne
• Naklápěcí Ano
• Integrované úchyty Ne
• Nastavitelná výška Ne
• Typ USB Ventilátor
• Délka kabelu napájecího adaptéru 1.00 m
• Maximální spotřeba energie 3 W
• Zástrčka USB A
• Šířka 150 mm
• Hloubka 80 mm
• Počet nastavení rychlosti 1-Rychlostní
• Výška 140 mm
• Průměr 100 mm
• Výkon 3 W