Pantum CP2100DW color laser, 20 str./min., WiFi, duplexní tisk + doprava zdarma
| Kód produktu: | N4055623 (ke komunikaci) |
| Výrobce: |
Pantum
Odpov. za vady:
3 roky
| Vrácení zboží: | |
| Expedice: | 1-2 pracovní dny |
| Dostupnost: | Ext. sklad |
| Garance fér ceny | Našli jste zboží levněji? Napište nám |
| Cena dnes: |
• Nejnižší náklady na tisk ve své třídě.
• Specifikace tisku
• Rychlost tisku (A4/LTR) A4: 20 str./min; LTR:21 str./min
• Rychlost oboustranného tisku A4/LTR: 6 str./min
• Doba vytištění prvního výtisku Černobíle: 10s; Barva: 12s
• Jazyk tiskárny Rozhraní GDI
• Rychlost procesoru 500MHz
• Paměť DDR3L 512MB
• Pevný disk SPI NAND 128MB
• Ovládací panel 2řádkový LCD displej
• Doporučený měsíční objem tisku 150-1500 stran
• Maximun Měsíční pracovní cyklus 30000 stran
• Automatický oboustranný tisk ANO
• Mobilní tisk Airprint?Mopria?Aplikace PANTUM?WIFI Direct
• Manipulace s papírem
• Vstupní kapacita papíru Standardní:250 stránek
• Víceúčelové:1 stránka
• Maximálně:250+1 stránky
• Výstupní kapacita papíru Standardní:100 stránek
• Maximálně:100 stránek
• Detekce výstupu papíru ANO
• Typ média Tenký papír: 60 ~ 70 g (kromě 70 g);
• Běžný papír 1: 70~90 g (kromě 90 g);
• Běžný papír 2: 90–105 g (včetně 90 g, včetně 105 g);
• Silný papír: 105~130 g (kromě 105 g a 130 g);
• Silný papír 2: 130 g až 176 g (včetně 130 g a 176 g);
• Silný papír 3: 176–200 g (včetně 200 g);
• Obálky/Karty/Štítky/Průhledné fólie
• Velikost média A4? Letter? Legal? Folio? Oficio? JIS B5? ISO B5? Executive? Statement? A5?big 16K(210mm×285mm)?16K(185mm×260mm)?big 32K(203mm×140mm)?32K(184mm×130mm)? A6? No.10 Env? Monarch Env? DL Env? C5 Env? C6 Env? Yougata4? Younaga3? Nagagata3? Yougata2? ZL Env? Postcard?B6? Japanese Postcard
• Customize:96x148mm~216x356mm
• Gramáž médií Standardní: 60 g ~ 105 g / ?
• Víceúčelový: 60 g ~ 176 g / ?
• Oboustranný tisk: 60 g ~ 105 g / ?
• Obecné
• Rozměr stroje (D * W * H) 401*400*225
• Rozměr balení stroje (H * W * H) 566*522*370
• Čistá hmotnost tiskárny 15,3 kg (s tiskárnou a startovací kazetou)
• Hrubá hmotnost tiskárny 16,3 kg
• Hrubá hmotnost tiskárny (s obalem) 18,1 kg
• Rozměr kazety (D * W * H) 292 * 63 * 64 mm
• Rozměr balení kazety (D * W * H) 395 * 120 * 123 mm
• Čistá hmotnost kazety 0,675 kg/ks
• Hrubá hmotnost kazety 0,92 kg/ks
• Připojení USB2.0
• 10/100 Base-Tx
• WiFi (2.4G)
• Síla Model 110V: AC100-127V (±10%), 50/60Hz (±3Hz), 8A
• 220V Model: AC220-240V (±10%), 50/60Hz (±3Hz), 4A
• Spotřeba energie Průměr tisku: ? 380 W
• Pohotovostní režim: < 5 WNeaktivní napájení: < 2 WVypnuto: < 0,5 W
• Energetická hvězda Energy Star 3.0
• Hluk Pohotovostní režim: ? 30 dBA
• Tisk: ? 54 dBA
• Ztlumení: ? 50 dBA
• Tiskové prostředí Provozní teplota: 10 ~ 32 °C
• Relativní vlhkost: 20% ~ 80% RH