Pantum CP2100DW color laser, 20 str./min., WiFi, duplexný tlač + doprava zadarmo
Kód produktu: N4055623 (pre komunikáciu)
Výrobca:
Pantum
Zodpov. za vady: Info
3 roky
Vrátenie tovaru:
Expedícia: 1-2 pracovné dni
Dostupnosť: Ext. sklad
Garancia fér ceny Našli ste tovar lacnejšie? Napíšte nám
Tu si môžete produkt objednať
Potrebujete poradiť s objednaním? Kontaktujte nás (Po-Pá 8:30-12:00, 13:00-16:00).
19 rokov na trhu19 rokov na trhu
Garancia vrátenia peňazíGarancia vrátenia peňazí
Výmena tovaru zadarmoVýmena tovaru zadarmo
20.000+ výdajných miest20.000+ výdajných miest
9.000+ položiek skladom9.000+ položiek skladom
• Najnižšie náklady na tlač vo svojej triede.
• Špecifikácia tlače
• Rýchlosť tlače (A4/LTR) A4: 20 str./min; LTR:21 str./min
• Rýchlosť obojstranného tlače A4/LTR: 6 str./min
• Doba vytlačenia prvého výtlačku Čiernobielo: 10s; Farba: 12s
• Jazyk tlačiarne Rozhranie GDI
• Rýchlosť procesora 500MHz
• Pamäť DDR3L 512MB
• Pevný disk SPI NAND 128MB
• Ovládací panel 2riadkový LCD displej
• Odporúčaný mesačný objem tlače 150-1500 strán
• Maximum Mesačný pracovný cyklus 30000 strán
• Automatický obojstranný tlač ÁNO
• Mobilný tlač Airprint?Mopria?Aplikácia PANTUM?WIFI Direct
• Manipulácia s papierom
• Vstupná kapacita papiera Štandardná:250 strán
• Viacúčelové:1 stránka
• Maximálne:250+1 stránky
• Výstupná kapacita papiera Štandardná:100 strán
• Maximálne:100 strán
• Detekcia výstupu papiera ÁNO
• Typ média Tenký papier: 60 ~ 70 g (okrem 70 g);
• Bežný papier 1: 70~90 g (okrem 90 g);
• Bežný papier 2: 90–105 g (vrátane 90 g, vrátane 105 g);
• Silný papier: 105~130 g (okrem 105 g a 130 g);
• Silný papier 2: 130 g až 176 g (vrátane 130 g a 176 g);
• Silný papier 3: 176–200 g (vrátane 200 g);
• Obálky/Karty/Štítky/Priehľadné fólie
• Veľkosť média A4? Letter? Legal? Folio? Oficio? JIS B5? ISO B5? Executive? Statement? A5?big 16K(210mm×285mm)?16K(185mm×260mm)?big 32K(203mm×140mm)?32K(184mm×130mm)? A6? No.10 Env? Monarch Env? DL Env? C5 Env? C6 Env? Yougata4? Younaga3? Nagagata3? Yougata2? ZL Env? Postcard?B6? Japanese Postcard
• Customize:96x148mm~216x356mm
• Gramáž médií Štandardná: 60 g ~ 105 g / ?
• Viacúčelový: 60 g ~ 176 g / ?
• Obojstranný tlač: 60 g ~ 105 g / ?
• Všeobecné
• Rozmer stroja (D * Š * V) 401*400*225
• Rozmer balenia stroja (V * Š * H) 566*522*370
• Čistá hmotnosť tlačiarne 15,3 kg (s tlačiarňou a štartovacou kazetou)
• Hrubá hmotnosť tlačiarne 16,3 kg
• Hrubá hmotnosť tlačiarne (s obalom) 18,1 kg
• Rozmer kazety (D * Š * V) 292 * 63 * 64 mm
• Rozmer balenia kazety (D * Š * V) 395 * 120 * 123 mm
• Čistá hmotnosť kazety 0,675 kg/ks
• Hrubá hmotnosť kazety 0,92 kg/ks
• Pripojenie USB2.0
• 10/100 Base-Tx
• WiFi (2.4G)
• Napájanie Model 110V: AC100-127V (±10%), 50/60Hz (±3Hz), 8A
• 220V Model: AC220-240V (±10%), 50/60Hz (±3Hz), 4A
• Spotreba energie Priemerná tlač: ? 380 W
• Pohotovostný režim: < 5 WNeaktívne napájanie: < 2 WVypnuté: < 0,5 W
• Energetická hviezda Energy Star 3.0
• Hluk Pohotovostný režim: ? 30 dBA
• Tlač: ? 54 dBA
• Stlmenie: ? 50 dBA
• Tlačové prostredie Prevádzková teplota: 10 ~ 32 °C
• Relatívna vlhkosť: 20% ~ 80% RH