Philips LCD 24E1N1100A 23,8" IPS/1920x1080@120Hz/1ms/250cd/VGA/HDMI/Repro/VESA
Kód produktu: N3808148 (ke komunikaci)
Výrobce:
Philips
Odpov. za vady: Info
3 roky
Vrácení zboží:
Expedice: 1-2 pracovní dny
Dostupnost: Ext. sklad
Garance fér ceny Našli jste zboží levněji? Napište nám
Zde si můžete produkt objednat
Potřebujete poradit s objednáním? Kontaktujte nás (Po-Pá 8:30-12:00, 13:00-16:00).
19 let na trhu19 let na trhu
Garance vrácení penězGarance vrácení peněz
Výměna zboží zdarmaVýměna zboží zdarma
20.000+ výdejních míst20.000+ výdejních míst
9.000+ položek skladem9.000+ položek skladem
• Obraz/displej
•Velikost panelu: 60,5 cm (23,8")
•Poměr stran: 16:9
•typ LCD panelu: Technologie IPS
•Typ podsvícení: Systém W-LED
•Rozteč obrazových bodů: 0,2745 × 0,2745 mm
•Jas: 250 cd/m2
•Barevnost displeje: 16,7 milionu
•Kontrastní poměr (typický): 1300:1
•SmartContrast: Mega Infinity DCR
•Reakční doba (typická): 4 ms (šedá-šedá)*
•Úhel sledování: 178? (H) / 178? (V), @ C/R > 10
•Vylepšení obrazu: Hraní SmartImage
•Maximální rozlišení: 1920 x 1080 při 100 Hz*
•Oblast sledování: 527,04 (š) x 296,46 (v)
•Snímková frekvence: VGA: 30 kHz–85 kHz (H) / 48 Hz–60 Hz (V); HDMI: 30 kHz–115 kHz (H) / 48 Hz–100 Hz (V)
•Technologie sRGB
•Bez blikání
•Hustota pixelů: 92,56 PPI
•Režim LowBlue
•Povrch obrazovky: Antireflexní, 3H, Zmatnění 25 %
•MPRT: 1 ms
•EasyRead
•Adaptive sync
• Možnosti připojení
•Vstup signálu: VGA x 1, HDMI 1.4 x 1
•Vstup synchronizace: Samostatná synchronizace
•Vstup/výstup audia: Výstup audio, Audio-in
•Připojení HDCP: HDCP 1.4 (HDMI)
• Pohodlí
•Vestavěné reproduktory: 2 W x 2
•Pohodlí uživatele: Zapnuto/Vypnuto, Nabídka, Objem, Vstup, Hraní SmartImage
•Další výhody: Zámek Kensington, Držák standardu VESA (100 x 100 mm)
• Podstavec
•Sklopné provedení: -5/20 stupeň
• Napájení
•Napájení: Externí, Střídavý proud 100–240 V, 50–60 Hz
•Režim vypnuto: 0,3 W (typ.)
•Zapnuto: 14,5 W (typ.)
•Pohotovostní režim: 0,5 W (typ.)
•Indikátor napájení LED: Provoz – bílá, Pohotovostní režim – bílá (blikající)
•Značka energetické třídy: D
• Rozměry
•Balení v mm (Š x V x H): 610 x 370 x 124 mm
•Výrobek bez stojanu (mm): 542 x 316 x 45 mm
•Výrobek se stojanem (max. výška): 542 x 417 x 180 mm
• Hmotnost
•Výrobek s obalem (kg): 4,68 kg
•Výrobek se stojanem (kg): 2,92 kg
•Výrobek bez stojanu (kg): 2,57 kg
• Provozní podmínky
•Nadmořská výška: Provoz: +3 658 m (12 000 stop), mimo provoz: +12 192 m (40 000 stop)
•Rozsah teplot (provozní): 0 až 40 °C
•Střední doba mezi poruchami (MTBF): 50 000 hodin (bez podsvícení) hodin
•Relativní vlhkost: 20 %–80 %
•Rozsah teplot (skladovací): -20 až 60 °C
• Udržitelnost
•Životní prostředí a energie: RoHS
•Recyklovatelnost obalového materiálu: 100 %
•Konkrétní látky: Bez rtuti, Kryt bez PVC / BFR
• Shoda a standardy
• Skříňka
•Barva: Černá
•Dokončení: Texturované
• Obsah balení
•Kabely: Kabel HDMI, napájecí kabel
• Váha: 3.21000 kg
• PartNumber: 24E1N1100A/00
Parametry produktu
Barva: Černá
Display port: Ne
Doba odezvy: 1 ms
Dotykový displej: Ne
DVI vstup: Ne
Formát zobrazení: 16:9 (širokoúhlý)
GPSR: Philips LCD;Jankovcova 1037/49,170 00,Praha 7,Česká republika;
HDMI počet: 1
Integrovaný TV tuner: Ne
Jas: 250 cd/m2
Kontrast: Nespecifikováno
Pivot: Ne
Podpora VESA: Ano
Prohnutá obrazovka: Ne
Reproduktory: Ano
RJ45: Ne
Rozlišení: 1920x1080 (Full HD)
Technologie: LCD (LED podsvícení)
Typ displeje: LCD IPS
Typ povrchu displeje: Matný
Úhlopříčka displeje: 23,8"
USB: Ne
USB-C integrovaná dokovací stanice: Ne
USB-C zpětné nabíjení ntb: Ne
VGA/D-SUB vstup: Ano
Výrobce: Philips
Výškově nastavitelný: Ne
Dodání produktu Philips LCD 24E1N1100A 23,8" IPS/1920x1080@120Hz/1ms/250cd/VGA/HDMI/Repro/VESA
Doba dodání produktu Philips LCD 24E1N1100A 23,8" IPS/1920x1080@120Hz/1ms/250cd/VGA/HDMI/Repro/VESA