Philips LCD 24E1N1100A 23,8" IPS/1920x1080@120Hz/1ms/250cd/VGA/HDMI/Repro/VESA
Kód produktu: N3808148 (pre komunikáciu)
Výrobca:
Philips
Zodpov. za vady: Info
3 roky
Vrátenie tovaru:
Expedícia: 1-2 pracovné dni
Dostupnosť: Ext. sklad
Garancia fér ceny Našli ste tovar lacnejšie? Napíšte nám
Tu si môžete produkt objednať
Potrebujete poradiť s objednaním? Kontaktujte nás (Po-Pá 8:30-12:00, 13:00-16:00).
19 rokov na trhu19 rokov na trhu
Garancia vrátenia peňazíGarancia vrátenia peňazí
Výmena tovaru zadarmoVýmena tovaru zadarmo
20.000+ výdajných miest20.000+ výdajných miest
9.000+ položiek skladom9.000+ položiek skladom
• Obraz/displej
•Veľkosť panela: 60,5 cm (23,8")
•Pomer strán: 16:9
•typ LCD panela: Technológia IPS
•Typ podsvietenia: Systém W-LED
•Rozstup obrazových bodov: 0,2745 × 0,2745 mm
•Jas: 250 cd/m2
•Farebnosť displeja: 16,7 milióna
•Kontrastný pomer (typický): 1300:1
•SmartContrast: Mega Infinity DCR
•Reakčná doba (typická): 4 ms (šedá-šedá)*
•Uhol sledovania: 178? (H) / 178? (V), @ C/R > 10
•Vylepšenie obrazu: Hranie SmartImage
•Maximálne rozlíšenie: 1920 x 1080 pri 100 Hz*
•Oblasť sledovania: 527,04 (š) x 296,46 (v)
•Snímková frekvencia: VGA: 30 kHz–85 kHz (H) / 48 Hz–60 Hz (V); HDMI: 30 kHz–115 kHz (H) / 48 Hz–100 Hz (V)
•Technológia sRGB
•Bez blikania
•Hustota pixelov: 92,56 PPI
•Režim LowBlue
•Povrch obrazovky: Antireflexný, 3H, Odtieň 25 %
•MPRT: 1 ms
•EasyRead
•Adaptive sync
• Možnosti pripojenia
•Vstup signálu: VGA x 1, HDMI 1.4 x 1
•Vstup synchronizácie: Samostatná synchronizácia
•Vstup/výstup audia: Výstup audio, Audio-in
•Pripojenie HDCP: HDCP 1.4 (HDMI)
• Pohodlie
•Vstavané reproduktory: 2 W x 2
•Pohodlie používateľa: Zapnuté/Vypnuté, Ponuka, Hlasitosť, Vstup, Hranie SmartImage
•Ďalšie výhody: Zámok Kensington, Držiak štandardu VESA (100 x 100 mm)
• Podstavec
•Nastavenie náklonu: -5/20 stupeň
• Napájanie
•Napájanie: Externé, Striedavý prúd 100–240 V, 50–60 Hz
•Režim vypnuté: 0,3 W (typ.)
•Zapnuté: 14,5 W (typ.)
•Pohotovostný režim: 0,5 W (typ.)
•Indikátor napájania LED: Prevádzka – biela, Pohotovostný režim – biela (blikajúca)
•Značka energetickej triedy: D
• Rozmery
•Balenie v mm (Š x V x H): 610 x 370 x 124 mm
•Výrobok bez stojana (mm): 542 x 316 x 45 mm
•Výrobok so stojanom (max. výška): 542 x 417 x 180 mm
• Hmotnosť
•Výrobok s obalom (kg): 4,68 kg
•Výrobok so stojanom (kg): 2,92 kg
•Výrobok bez stojana (kg): 2,57 kg
• Prevádzkové podmienky
•Nadmorská výška: Prevádzka: +3 658 m (12 000 stôp), mimo prevádzku: +12 192 m (40 000 stôp)
•Rozsah teplôt (prevádzkový): 0 až 40 °C
•Stredná doba medzi poruchami (MTBF): 50 000 hodín (bez podsvietenia) hodín
•Relatívna vlhkosť: 20 %–80 %
•Rozsah teplôt (skladovací): -20 až 60 °C
• Udržateľnosť
•Životné prostredie a energia: RoHS
•Recyklovateľnosť obalového materiálu: 100 %
•Konkrétne látky: Bez ortuti, Kryt bez PVC / BFR
• Zhoda a štandardy
• Skrinka
•Farba: Čierna
•Povrchová úprava: Textúrované
• Obsah balenia
•Káble: Kábel HDMI, napájací kábel
• Hmotnosť: 3.21000 kg
• PartNumber: 24E1N1100A/00
Parametre produktu
Farba: Čierna
Display port: Nie
Doba odozvy: 1 ms
Dotykový displej: Nie
DVI vstup: Nie
Formát zobrazenia: 16:9 (širokouhlý)
GPSR: Philips LCD;Jankovcova 1037/49,170 00,Praha 7,Česká republika;
HDMI počet: 1
Integrovaný TV tuner: Nie
Jas: 250 cd/m2
Kontrast: Nespecifikované
Pivot: Nie
Podpora VESA: Áno
Prehnutá obrazovka: Nie
Reproduktory: Áno
RJ45: Nie
Rozlíšenie: 1920x1080 (Full HD)
Technológia: LCD (LED podsvietenie)
Typ displeja: LCD IPS
Typ povrchu displeja: Matný
Uhlopriečka displeja: 23,8"
USB: Nie
USB-C integrovaná dokovacia stanica: Nie
USB-C spätné nabíjanie ntb: Nie
VGA/D-SUB vstup: Áno
Výrobca: Philips
Výškovo nastaviteľný: Nie
Dodanie produktu Philips LCD 24E1N1100A 23,8" IPS/1920x1080@120Hz/1ms/250cd/VGA/HDMI/Repro/VESA
Doba dodania produktu Philips LCD 24E1N1100A 23,8" IPS/1920x1080@120Hz/1ms/250cd/VGA/HDMI/Repro/VESA